Jump to content

Ljubavni jadi


Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jer kad jednom skonta da se jako lozis na nju, to je i trenutak kad se mozes pozdraviti sa njom jer tada joj nisi vishe zanimljiv.Naravno moras da joj stavis do znanja da ti se svidja, ali taman toliko da je zainteresujesh.

Normalna devojka odmah zna koliko se ti ložiš na nju, džaba ti gluma, žene to osete. Pod normalnom ribom podrazumevam zrelu žensku osobu (preležan pubertet included). Neka ti to potvrdi lepša polovina RUR-a. [:I]

Link to comment
Share on other sites

Mogu one to da osete kolko hoce, ali jedno je kad to i pokazes, a drugo je kad ti nju samo malo zaintrigirash...

Uostalom Milanche, brate,pazi.Pozovi je na taj americki fudbal i odmah ces znati na cemu si.Realno tu ce ti se sve kazati.Ako prihvati-svidjas joj se , ako odbije/izmisli nesto, ne, i to je to.

Mene recimo da pozove neka riba koja mi se ne svidja na neki do jaja provod, odbicu jer me boli kurac, dok s druge strane da me pozove neka na koju se lozim na pecanje/obradu njive/bilo sta drugo dosadno i glupavo, isao bih, jer bih hteo da budem sa njom......Isto tako, zvao sam ribe na najgluplja mesta i isle su, dok ta jedna je uvek imala neki izgovor...Kontas?

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Mogu one to da osete kolko hoce, ali jedno je kad to i pokazes, a drugo je kad ti nju samo malo zaintrigirash...

Zar ne misliš da onda ispadaš nezreo/smešan u njenim očima ako zna da se ti ložiš a glumiš macho ludilo? Te igrice su za tinejdžere/tinejdžerke: "sad me cimnula, ja ću nju za sat vremena da ne bi ispalo da sam se primio". Na kraju uvek moraš da pokažeš osećanja ako stvarno hoćeš nešto sa tom devojkom. A ako iskoristi tvoju iskrenost onda je ćurka i ne zaslužuje da bude sa takvim dečkom. Ili ti samo želiš da j****? To je drugo [:D]

Mada, ja sam malo stariji od tebe. Možda takav pristup tebi odgovara/pali, ne kažem da je to loše. [:)]

Edited by Tauruss
Link to comment
Share on other sites

Mene recimo da pozove neka riba koja mi se ne svidja na neki do jaja provod, odbicu jer me boli kurac, dok s druge strane da me pozove neka na koju se lozim na pecanje/obradu njive/bilo sta drugo dosadno i glupavo, isao bih, jer bih hteo da budem sa njom

Ovo je so true [:)]

Pored svega, americki fudbal je originalna ideja i verujem da ce pristati.

Samo napred!

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni se u startu chini taj body langiage'n'shit, kada si lice u lice s kuchkom, kao najvaznija stvar, jelte prvi utisak.

Jer ipak, ako to odradis traljavo, zamuckujes, znojis se, sta znam, to te prilichno odvaja od prvobitnog scenarija, jer u njenoj glavi se tad rodi misao da moze da manipulise s tobom, pa joj samim nisi tolko zanimljiv :)

Tako to bar ja kapiram, znaci ne da budes macho i ostale gluposti, al' onako, malo budes, kako da kazem, "nemilosrdan", da je zaintrigiras malo u pochetku, npr ona oce chokoladicu, ti kazes "ne", al joj zato sledeci put kupis bombonjeru, mislim mega glup primer, al' jbg ne znam kako da docharam to sto ocu da kazem :)

Ne svidja joj se tvoja zika u kolima, sta da ti radim ribo, idi peske kuci, jer je ne menjam :)

I slazem s longlijem skoz, da dodam :)

[Green] I ne naravno, ne vazi ovo za SVAKU, ovaj SVAKU ribu :) [/Green]

:-)

Link to comment
Share on other sites

znate sta mene najvise nervira sto se tice tih m-z odnosa. sto zene tvrde da smo mi povrsni! jesmo! to je cinjenica. ali nisu ni one nista bolje.

pre neki dan sam isao na neki intervju i obukao ono standardno, odelo, cipele i kosuljicu, i posle toga sam imao neke obaveze na faxu. i sad ajde sto me je svaka druga riba odmerila, tu ne mogu nista da tvrdim, mozda bi me odmerile i da nisam bio u odelu, nego su i ribe sa kojima idem u grupu a nisam nikada ni reci progovorio odma bile u fazonu "pa cao kako si mi blablabla..."

sto me podseti na onaj strip:

muskarac i zena idu jedno ka drugom

muskarac razmislja "dve sise jedna picka"

zhena razmislja "godisnja plata 50 000 dolara, vozi neka prosecna kola.... blablabla"

you get the point.

i sada da ovo ne bude samo "hejt in the night" ja zborim:

ako one znaju da smo mi povrsni i koriste to(realno gledano kad vidimo ribu koja ima izbacene sise u minicu mi se primimo na istu vise nego kad je ona u trenerki i staroj obicnoj majici)

zasto da i mi ne koristimo njihovu povrsnost?

bla iskenjao sam se i sad mi je lakse :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ima tu neke istine. Ali to je, generalno gledano, samo kad hocesh da dobijesh redovnu dozu sexa.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

longli word, jokerman isto, delom...

treba odredjena doza samosvesnosti za takve akcije, i samokontrole da ne pojebes svaki put kad vidis rasirene noge :)

ali realno gledano ja sam se upravo raskurcao sa ribom, tako da nisam kompetentan da dajem dalje komentare... atm bi ih sve poredjao uz zid, i streljao bez jebanja [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i sada da ovo ne bude samo "hejt in the night" ja zborim:

ako one znaju da smo mi povrsni i koriste to(realno gledano kad vidimo ribu koja ima izbacene sise u minicu mi se primimo na istu vise nego kad je ona u trenerki i staroj obicnoj majici)

zasto da i mi ne koristimo njihovu povrsnost?

nenene, nije da se primite vishe, nego je problem tipova shto ako vidite ribu sa izbachenim sisama i minitju odma misle da je izashla da trazhi qrac

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...