Jump to content

UFO afterlight


G!!!

Recommended Posts

chini mi se da su , obaj treci put, konachno uboli malo atmosfere iz originala

dodushe grafika je malo cartoonlike, ali daleko od toga da je komichna vec naprotiv veoma veoma prijatna

tu je kompleksno gradjenje baze i veoma zanimljiv menadzment dotichne koji umnogome doprinosi atmosferi, istrazivanja narafski, kao i proizvodnja x razlicitih tipova oruzja... sve to deluje mnogo dinamichnije nego u prethodnim delovima kada se sve chinilo pretromo po tom pitanju...

ono sto je ostalo od ljudske populacije pobeglo je na mars... tu su vec stari drugari reticulans koji u pocetku koliko sam ja igrao nisu neprijateljski nastrojeni vec cak i traze pomoc od vas od dronova i robota koji su tu kao gardiani stare marsovske rase, chijim artefactima obiluje povrsina marsa i koje cete takodje istrazivati... vi pokushavate da razvijete komunikacioni sistem da bi kontaktirali zemlju... usput se razvijate i oruzja i municije vrlo malo ima tako da koristite ono sto nadjete....

borba je u istom fazonu kao i do sada, s tim sto mi se cini da je sada malo sporija i zanimljivijia, iako nije turn based, sada je daleko podnosljivije sa velikim brojem finesa (u zavisnosti od okruzenja zastitna odela ce vam se trositi pa ih morate popravljati u toku misije, treninzi pojedinih squad membera imaju veci uticaj) max broj koji vodite u misiju je sedam...

na marsu postoje resursi koje treba utilizovati pravljenjem rudnika po sektorima, pomenuti resursi omogucavaju dalje resrchovanje i razvoj

sta znam mene zakucalo vec nekih 10ak sati, misije ne deluju toliko generichke kao u prethodnim delovima.... zanimljivo... mada nema onog suspensa iz originala... to je bio vrh atmosferichnosti, da te shtrecne turn based igra :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...