Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otisao jutros pa se naj'o bureka, mozda i previse, ali je to bilo pre tri sata pa mi je sada ynatno lakse.

Stigao u kanc i sada blejim na netu, a posle kad stignem u stan treba da obradim neke ankete.

Edited by VEGE
Link to comment
Share on other sites

koje je vreme doslo, dolaze matorci kod tebe da te upoznaju, boli te kurac [roflmao]

Znaci kakvi dani jebote :D

"A sto ti zivis sam?" "Jesi mozda u svadji sa roditeljima?"

"Mali je ovo stan za nesto ozbiljnije"

"Zasto si menjao poslove?Ne mozes da se ustalis na jednom?"

Ipak sve je dobro proslo na kraju.Par preciznih, pravilno odmerenih recenica su ih vratili na mesto na kojem su.Oni su njeni roditelji u mom zivotu nikako drugacije.

Link to comment
Share on other sites

Otisao jutros pa se naj'o bureka, mozda i previse, ali je to bilo pre tri sata pa mi je sada ynatno lakse.

Stigao u kanc i sada blejim na netu, a posle kad stignem u stan treba da obradim neke ankete.

tako je vec bolje ... [:D]

@topic.. jbt spavao sam od 5 popodne juce do nekih 6 jutros ... osecam se kao iz kome da sam ustao .. sad moram nekako do matoratja na "rucak" ... al mrzi me da se dignem iz stolice a kamoli da se bakcem s babama i dedama [xx(]

Link to comment
Share on other sites

"A sto ti zivis sam?" "Jesi mozda u svadji sa roditeljima?" "Mali je ovo stan za nesto ozbiljnije" "Zasto si menjao poslove?Ne mozes da se ustalis na jednom?"

Nadam se da su odgovori bili

1. "A sto ti zivis sam?"

- Lakse mi je tako da rasturam drogu nego kad je jos neko tu.

2. "Jesi mozda u svadji sa roditeljima?"

- Ne, nisam u svadji, ubio sam ih prosle godine, ali psssst.

3. "Mali je ovo stan za nesto ozbiljnije"

Mali? Pa samo u spajz mi stane 10 ukrajinki kad ih shibamo do Italije, a kamoli ceo stan za mene i vasu cerku.

4. "Zasto si menjao poslove?Ne mozes da se ustalis na jednom?"

- Ne, nego mi je to samo cover up za dilovanje droge i trafiking, pa cesto zaboravim i da odem na posao, pa mi daju otkaz.

Bio na pijaci, nema nigde nicega, al' sam nasao barem ono sto sam trazio, nekako. Sad gledam reprizu Utiska nedelje, Nole, Filip i ortaci, pa me zanima sta pricaju, a pride pisem tekstove.

Link to comment
Share on other sites

Hm, Demiane svaka cast ako nisi izbacio ljude kad su te to pitali.

Vudu druze, crna mecavo, kralju pompeje, vidi lepog li vremena vani, ajde malo juri cice :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

.... nesto sam nervozan ;)

Ne bre razumem ja njih.Oni zive u Italiji, cerku vidjaju 3-4 puta godisnje, mozes da zamislis sta im je sve u glavi.U strahu su velike oci, ali njihova "devojcica" ima 26 godina i sposobna je da odlucuje za sebe.To sto oni zele da za 7 dana koliko su ovde udju u njen zivot posmatrajuci ga kroz svoje stavove jednostavno nije moguce.

Link to comment
Share on other sites

nisam ni imao pojma do sad da na b92 pochinje milioner opet, sad sa vishe kesha. Osecam da ce neko vecheras da uzme 5 milki, il da bude na jedno-dva pitanja plafon od istih, kako bi se ljudi nalozili.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...