Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@kruko: "IVA-KOMERC Trans", znam koji je smor oko tih papira za carinu... Najgore je kada morash da kontaktirash ove vozache (koji su mutavi i nepismeni) i da im objasnish neshto... Poslednji s'kojim smo radili se zvao "Velja Ilic" [:D]

@highl1: mora da se shljaka :))

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Celo jutro bio bez neta zbog telekoma. Sve vise verujem da je telekom ustvari alter-ego javne kuce. Ono u javnu kucu ides da bi ti prcao a u telekom ides da bi tebe prcali.

Razmisljam se da uzmem jos jedan redudantan link preko iKom-a ono jos 512kb/s pa kada jedan crkne da ovaj drugi rade

Link to comment
Share on other sites

Ivan je bas cool ime ... da sam riba, davao bi samo Ivanima... [8D]

me love you long time

uf, koja asocijacija:

vozim ja tako juče kevu, kevinu tetku i ujaka po vojvodini. put ravan, prazan, oni ne zatvaraju usta, meni neopisivo dosadno. u jednom trenutku spomenu nekog kumovog svata koji živi u londonu, i nedavno je upoznao kambodžanku koju će da ženi. ja se proderem SAKI SAKI TU DALA i krenem da umirem... naravno, niko me nije razumeo, a onda sam opet umro kad je keva pitala da li je riba crna. srećom, ni ostali nisu znali gde je kambodža, pa nije ispala MNOGO glupa.

Link to comment
Share on other sites

Celo jutro bio bez neta zbog telekoma. Sve vise verujem da je telekom ustvari alter-ego javne kuce. Ono u javnu kucu ides da bi ti prcao a u telekom ides da bi tebe prcali.
imash i onu staru:

kad javna kuca chasti, gosti najebu:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@kruko: "IVA-KOMERC Trans", znam koji je smor oko tih papira za carinu... Najgore je kada morash da kontaktirash ove vozache (koji su mutavi i nepismeni) i da im objasnish neshto... Poslednji s'kojim smo radili se zvao "Velja Ilic" [:D]

@highl1: mora da se shljaka :))

javicu ti ako bude trebalo nesto, mada vec imamo svoje ljude.

svasta se moze naci na wikiju =)

A quad damage is a form of cocktail consisting of four measures of cheap Vodka combined with a bottle of the cheap alcopop Blue.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ladno neshto lutam netom, bezuspeshno pokushavam da nadjem dl link za neki OST, kad odjednom na nekom sajtu gde mi trazhe registraciju primetim da je user/pass popunjen - sestrinim userom!

i josh ima kompletan ost :)

moracu neki sladoled da joj kupim :)

Link to comment
Share on other sites

pizdim nesto...

cekam pola 10 da zapalim na trening.. navukao sam se...

sad zalim sto sam ladio 5 jebenih godina... al neka, I R bakk !!!

aikido ftw \o/

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...