Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

konacno sam oslucila da pojedem nesto kaloricno sinoc - pljeskavicu

i onda se probudim u 3h i ispovracam je celu :(

dobro, bar se nisam ugojila :>

ti si kao utripovala da si debela ili wtf? [:p]

zao mi je sto nisam ugazila u govno bajsem kad sam ulazila u merkator i ostavila bajs u comtrade shop-u gde radi nadrkani debil ! :P ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Kazi ti ko te diro, posto 2 momka sto tamo rade dolaze u deus na fifu / pes, pa da im kurko napravi preslisavanje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

juce sam se opet posteno ucirkao. Medjutim, oko 4 ujutru, odlazim ja sa ortakom i nekom ribom koju je pokupio u klubu na stanicu tramvaja (u nekom pickovcu, skoro pocetna) ... i kao idemo mi tako, i odjednom se okrenem kad njih nema. kazem u sebi "tako treba, nek se prcaju" ... :) nista, nastavim ja sam na stanicu, pogledam red voznje, skapiram da nocni tramvaj dolazi za 5 min, kazem sebi "al si ga ubo lave" i cekam. cekam tako sam na stanici tih 5 min, kad ono stvarno ide tramvaj ... gledam ja u tramdzu i vozaca, gleda vozac u mene koji sam stojim na stanici ... i pokaze mi rukom kurac i prodje ;) sledeci tramvaj za - 45min. pocinje neka gadna hladnoca. owned.

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

i pokaze mi rukom kurac i prodje ;) sledeci tramvaj za - 45min. pocinje neka gadna hladnoca. owned.

Prajsles [:D}

eto ti, to ti je bila lekcia..sledeci put kad budesh cheko nocni, imaj neku ciglu pored sebe i ako te prodje, samo shibni kroz prozor [:D] verovatno ce stati... al ko zna sa kojom namerom:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

ja iskulirao tri meseca i sad sam sasvim kul kad je cirkam tu i tamo. napravi duzu pauzu i cirkaj bifidus (jogurt sa bifidobakterijama) i probiotic kapsule jedno metar dana, bices ko nov ;)

@ sheyn i fatso

lol

naravno da je nadrkan kad radi subotom, a i mogu misliti koja glupa pitanja mu je postavljala :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pazi svarila si dobar deo te pljeskavice, i podosta masti i debljine kola tvojom krvlju sada, i talozi ti se po butinama stvarajuci pomorandzinu koru.

Dzaba si povratila.

podsvesno sam se nadala da ovo niko nece reci :'(

ti si kao utripovala da si debela ili wtf? [:p]

neee... ja sam 'elegantno popunjena'! ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

nije da sam nesto u fazonu da teshim bulimichare-amatere koje igor podjebava, ali realno ja volim da podbadam igora, pogotovo kad je u krivu

naravno da se resporpcija hranjivih materija ne vrshi u zheludcu vec u crevima (pochinje nakon 12palachnog u tankom) a povratjeni sadrzhaj je realno onaj iz zheludca i 12erca (jer mizarere necemo da pozhelimo ni najgorem protivniku)

NO!

povratjanje ostecuje jednjak i zube (malo al ono...), chisto da se malo grizes ;oP

Link to comment
Share on other sites

Cak sam i stao na vreme jer nisam hteo da ti kazem kako ce te decko kad te bude gladio po butkicama, to raditi ne zato sto te voli, vec da bi nabrao celulit da se onako bas lepo vidi, a drugom rukom slikao to spijunskim fotoaparatom i okacio na net i poslao u kurir. Onda ce izaci naslov "medolinkino salce" i bices prokuzena!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pazi svarila si dobar deo te pljeskavice, i podosta masti i debljine kola tvojom krvlju sada, i talozi ti se po butinama stvarajuci pomorandzinu koru.

Dzaba si povratila.

[roflmao]

@thread

Idem po monitor. Danas ću malo da ga čačkam.. A ujutru palim za NS, najbolji je [;)] . sreća, sreća radost... [:)]

Link to comment
Share on other sites

OPSTE LOODILO KOD DELTA SPORTA NOVOG GORE KOD GLUZA

ceo dan guzva...daju patike i ostala sranje po soma dinara ...ja jutros nisam mogao da pridjem ....sada zovem ortaka da ode motorom gore da vidi i zove me i kaze da je jos rulja gore ...ne moze delta sport da se vidi ...

JEL ste bili ili jel ste culi za to ???

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...