Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebeni tiga. Em sam stajao 4 sata da se bilmez pojavi, em je izvrteo 3 do 5 kvalitetnijih singlova, a onaj lik pre njega vrti neke boleshtine sa sve osmehom na licu je tek teshki rofl. Da nije bilo pijanih riba okolo i dakija tiga bi bio tezak promashaj.

Link to comment
Share on other sites

Pocheo da gledam Prison Break, odgledao prve 3 epizode i mnogo je dobro, ali mnogo!

Igrao neki fudbal danas sa ekipom iz srednje, poterali neke klince sa terena, oni nam dozvali radovce iz kraja, doslo ih pun kurac u roku od 5 minuta. Sva sreca znamo ih, blejali su nam u shkoli pola zivota, pa smo odigrali sa njima fudbal.

Gledao "Svetlosti pozornice" po drugi put, i opet ne verujem koliko ona Jelena Jovichic izgleda dobro. Lepa, sharmantna, zgodna (mnogo zgodna!!), extra igra i peva...ma nemam rechi. Kad je i moja devojka komentarisala da izgleda predobro...

[edit]Al` je dobar LaG-ov novi avatar.[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

OMG, OMG

skinuo sam sa neta moj omiljeni crtac, barem kada sam bio klinac - The Flight of Dragons - http://imdb.com/title/tt0083951/ . Toliko dobrih momenata mi se sada vraca.... Mojoj sreci nema kraja

Jel to onaj u kome se zmajevi nekako "naduvavaju" da bi poleteli? :) Ako da, aj sibni link na torrent preko pm ;p Bas sam gotivio taj crtac...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...