Jump to content

aj sad, ko sme da skochi u rupu :)


Ji 4Tze

Recommended Posts

Hm, secam se kada sam ja prvi put slushao taj snimak iz te rupe koju si pominjao, malo je reci da je jezivo i stvarno zapanjujuce. Mada mozda i postoji logichno objashnjenje kao smetnje pri tolikoj dubini ili sushtanje u zemljinoj kori koje je uslovljeno mozda nekom vrstom eksplozija ili paljenja....Ali jeste strashno sto su ocigledno ti zvuci urlici i krici agonije i bola, kao da sam jednom trenutku razotkrio i da pored vecine zenskih glasova (ako se to moze ikako rangirati zenskim) raspoznaje i linija mushkog. Strahovito iskustvo u svakom sluchaju.

Sto se tiche fenomena crnih rupa tu svarno nisam siguran da li je to glavni uzrok tih pojava, mada se slazem da crne rupe imaju verovatno neku funkciju kao sto uglavnom vecina tela i pojava ima; mozda kao neka vrsta reciklera ako mogu tako da nazovem, usisava energiju da bih se ponovo iskoristila u nekom segmentu svemira kao oblik neke druge energije ili kako vec.

Vezano za rupe, meni je nekako najrealnije da su povezane sa dzepovima gasa duboko u zemljinoj kori, posto vecina tih rupa koje su se pojavile imaju karakteristichnu osobinu tog izrazitog smrada. Jedino sto mi je neshvatljivo jeste zasto nisu ti sovjeti kada su otkrili taj tkzv. "Hellhole" i zapalili isti mogli nekako da iskoriste tu energiju nego da jednostavno kazu e jbg sacekacemo dok se ne ugasi. Siguran sam da su mogli da naprave kao neku vrstu termo elektrane ili kotla za zagrevanje vode pa da koriste tu energiju za grejanje npr.; Neshto slichno gejzirima na Islandu, ipak to gori vec 30 godina i stvarno je steta sto tolika kolichina energije biva jednostavno neupotrebljena.

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Sad me bash ova pricha sa paklom koji postoji u zemlji podseca na okultne nazi ideje o navodnoj rasi ljudi koja zivi duboko ispod zemljine kore; josh sto je interesantnije jeste da su slali ekspedicije na tibet pre rata 37' ili 38' ako se nevaram da bi dobili osnovu za postojanje "arijevske" rase. Navodno su njihovi ljudi nashli dokaze o tim istim rupama na tibetu i na antarktiku na koji su takodje slali ekspedicije na pocetku rata pod izgovorom da sire zivoni prostor. Posle je josh Doenitz imao izjavu 1943 "We are proud that the german navy has built in another part of the world a Shangri-La land... an impregnable fortress". Josh dodati na to da su ameri posle rata imali operaciju na Antarktiku pod imenom "High jump" sa 4700 ljudi, 6 helihoptera, 6 PBM Marinera, 2 seaplane tendera, 15 drugih letelica, 13 pomocnih brodova i nosac aviona USS Philippine Sea; naravno pod izgovorom da istrazuju kontinent radi ucvrschivanja americke dominacije, iako su imali dovoljno snage da izvrshe manju invaziju. Sto je najgore saveznici nisu imali pojma koliko nemackih podmornica je ostalo nepotopljeno posle rata (dodsuhe bilo je onih koje su zavrshile na juznoj americkoj obali, najvishe oko argentine, + one 3 u crnom moru ako se ne varam bilo je skoro na vestima), josh su procenjivali da je oko 250.000 nemaca nestalo bez traga iz zemlje.

Josh me ona recenica iz teksta onog norvezana sto je cuo na vestima za tu rupu i procitao clanak da ne samo sto su pronashli prokletu rupu nego da je iz nje iskocilo neko stvorenje nalik slepom mishu i ostavilo vatreni trag na nebu podseca pomalo na mit o New Jersey Devilu :P

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

занимљиво...

морам да се исправим, дакле, у вези са поменутим феноменом, фалсификовало ми се сећање. радило се о бушењу, а не о поменутим рупама. и дубина је била ~14км, а не 2.

наци фиксидеје су увек биле занимљиве и много се нагађа у вези с тим (Индијана Џоунс, Хелбој су, рецимо, комерцијализоване шпекулације на ту тему). савезници и Руси су, верујем, сазнали шта се могло сазнати о окултном у нацизму, пред и у току Другог светског рата, али вероватно то чувају као најстроже тајне. можда НИШТА, можда НЕШТО. СС је била окултна организација. то је потврђено. мало се о томе зна. некад сам тумарао тражећи неко сазнање о братству Туле, мрачним експериментима и истраживањима и сл. тад сам био клинац. сад, будућности света ради, надам се да је знање нестало са њима... мало је вероватно. пре ће бити да је то знање регрутовало и искористило нацисте, те да постоји и после њих и чека нове манијаке у потрази за апсолутном моћи. јбг...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad me bash ova pricha sa paklom koji postoji u zemlji podseca na okultne nazi ideje o navodnoj rasi ljudi koja zivi duboko ispod zemljine kore; josh sto je interesantnije jeste da su slali ekspedicije na tibet pre rata 37' ili 38' ako se nevaram da bi dobili osnovu za postojanje "arijevske" rase. Navodno su njihovi ljudi nashli dokaze o tim istim rupama na tibetu i na antarktiku na koji su takodje slali ekspedicije na pocetku rata pod izgovorom da sire zivoni prostor. Posle je josh Doenitz imao izjavu 1943 "We are proud that the german navy has built in another part of the world a Shangri-La land... an impregnable fortress". Josh dodati na to da su ameri posle rata imali operaciju na Antarktiku pod imenom "High jump" sa 4700 ljudi, 6 helihoptera, 6 PBM Marinera, 2 seaplane tendera, 15 drugih letelica, 13 pomocnih brodova i nosac aviona USS Philippine Sea; naravno pod izgovorom da istrazuju kontinent radi ucvrschivanja americke dominacije, iako su imali dovoljno snage da izvrshe manju invaziju. Sto je najgore saveznici nisu imali pojma koliko nemackih podmornica je ostalo nepotopljeno posle rata (dodsuhe bilo je onih koje su zavrshile na juznoj americkoj obali, najvishe oko argentine, + one 3 u crnom moru ako se ne varam bilo je skoro na vestima), josh su procenjivali da je oko 250.000 nemaca nestalo bez traga iz zemlje.

Josh me ona recenica iz teksta onog norvezana sto je cuo na vestima za tu rupu i procitao clanak da ne samo sto su pronashli prokletu rupu nego da je iz nje iskocilo neko stvorenje nalik slepom mishu i ostavilo vatreni trag na nebu podseca pomalo na mit o New Jersey Devilu :P

zanimljivo...btw, shangri la je mitska zemlja iz knjige dzejmsa hiltona "lost horizon"...to je bila omiljena knjiga americkog predsednika f.d.ruzvelta...kada su ga posle dulitlovog napada na tokio (prvo americko bombardovanje japana posle perl harbora) upitali odakle su poleteli avioni (posto nijedna americka baza nije bila u dometu) ruzvelt je odgovorio iz shangri la:)...kasnije je jedan americki nosac aviona nazvan shangri la...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajde da pravimo scenario za igru, kakvo dobro stivo je ovo

one prve rupe su interesantne jer su mnogo shire nego konkretne probne bushotine koje su rusi bushili, i ivice samih rupa su skoro savrseno ravne sto je gotovo nije moguce uciniti sa danashnjim mashinama.... plus sto se nalaze totalno random po rusiji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

^ U kurac jebote tachno bi vrishtao i vrishtao i vrishtao koliko sam klaustrofobichan

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...