Jump to content

Pozoriste mladih u Novom Sadu


Recommended Posts

Kao sto ste mogli da primetite ako pratite vesti, danas je na redu smena direktora pozorista mladih u novom sadu, za koju se zalazu bas svi, pa i gradska vlast, sto bi po nekoj logici trebalo da znaci da ceo proces ima i stranackih atributa.

ja licno nisam sumnjao da je taj direktor stvarno neki statijaznam mutikasa, sve do ovog batinanja. mislim cek, zar jedan direktor moze da bude toliki debil da naredi prebijanje onih koji se zalazu za njegovu smenu i misli da ce iz toga izvuci pozitivan epilog. misao koja mi je odmah prosla kroz glavu je da je sve to iscenirano, kako bi se direktor po brzem postupku smenio, a na celo pozorista namestio neko drugi, unapred odabran.

sve sto znam o ovom slucaju je ono sto sam cuo u vestima, tako da ako neko ima neki real info, nek slobodno predoci

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da mi je pre oko mesec dana izvesni Mile Konopac dao 2.000 evra i zamolio me da nadjem neke batinase i da mu ih posaljem u NS. mozda je to to.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja licno nisam sumnjao da je taj direktor stvarno neki statijaznam mutikasa, sve do ovog batinanja. mislim cek, zar jedan direktor moze da bude toliki debil da naredi prebijanje onih koji se zalazu za njegovu smenu i misli da ce iz toga izvuci pozitivan epilog. misao koja mi je odmah prosla kroz glavu je da je sve to iscenirano, kako bi se direktor po brzem postupku smenio, a na celo pozorista namestio neko drugi, unapred odabran.

i kerovi su objavili da je cela stvar sumnjiva, i kao ispitace i tu stranu priche.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Realno ovi su kao dobili batine a nemaju ni jedan oziljak, a nekako su uspeli da pobegnu od njih 10, u toj zurbi i mraku covek je uspeo i da ih prebroji a i da vidi kako izgleda svaki od njih, u situaciji da vam neko posalje 10 batinasha vi bez ozbiljnih preloma ne bi izasli a ovi su bili sasvim ok i davali izjave 1 sat posle "prebijanja", a posebno to sto je DS placao pravljenja onih majica i plakata i to su odmah napravili posle prebijanja, fazon sat vremena posle, znaci imali su spremljeno.

Moje neko misljenje je da je DS organizovao celu hajku kako bi to svalio na radikale, nije da branim radikale ali tako mi izgleda.

Da sam ja poslao nekom 10 batinasha taj ne bi mogao da prica narednih mesec dana.

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...