Jump to content

PRIZNAJ!


Revenger

Recommended Posts

Znaci umro sam od smeha, evo upravo gledam reprizu emisije "kljuc" na RTS1, tema zavisnost od racunara i igara!!!

Ajde sad svako nek lepo prizna da se pronasao u prici :P

Evo ja cu prvi: priznajem zavistan sam od racunara i wow-a i ako neigram min 5 sati na dan pocinjem da kriziram i bojim se da cu izleteti na ulicu i ubiti nekog :P

P.S.

Molim za adresu neke ustanove koja mi moze pruziti pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam uhvatio samo kraj emisije...i ne kapiram koga je dosao onaj matorac da laze da su igre dobre i da on nije zavisnik....Dosao lik i koristi izraze "priest" "raid" "heal" "dungeon" i "vipe i kao ljudi trebaju da ga razumeju..Ona riba ga gleda bledo video sam u ocima da joj pise "Stfu n00b" ali nije htela to da mu kaze...

A onaj klinac jadan bled, eno odvojili ga od WoW-a na 2 sata pocelo dete da se trese :D

A sto se tice zavisnosti wowa...Ukucajte na you tube wow addicts...ili na google wow addiction...

Neki klinac iz Japana, Kine or smthin like that... igrao 36 sati bez prestanka i posle toga skocio sa 21 ili 24tog sprata, ostavio oprostajno pismo gde je napisao da se roknuo da bi se pridruzio "herojima". I tada je Blizz napravio u okviru acc parental control...

A ostali sto igraju po 16 sati dnevno, napustili skole i sl. Kukaju njihovi roditelji po forumima...Kako kada im oduzmu wow i net prete da se povrede(LOL)...

Ali i dalje Lineage2 drzi rekord za izazvane smrti...tako da Blizz treba jos da poradi na tome

Edited by Baalzamon

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

Sine balzamone :)

Matorac je teh kjoot.

Klinac je filip...ne igra wow, proputovao je samo od CS-a mnogo, mnogo video, zavrsio skolu, studira, jedan retko fin momcic. Da je zasrao u emisiji jeste, ali na kraju nisu mu dali ista da kaze, plus je blenuo u miljkovicku (sto je skroz ok)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma samo kazem da je onaj matorac mogao malo da neke druge izraze koristi. A ovako kada ga neko pogleda sa strane, samo vidi zaludjenika i ko ce da mu veruje :).

A i nema tih ljudi i istrazivanja koje ce ubediti ljude da su igra u normal kolicinama ok.

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

Sine balzamone :)

Matorac je teh kjoot.

Klinac je filip...ne igra wow, proputovao je samo od CS-a mnogo, mnogo video, zavrsio skolu, studira, jedan retko fin momcic. Da je zasrao u emisiji jeste, ali na kraju nisu mu dali ista da kaze, plus je blenuo u miljkovicku (sto je skroz ok)

Kakvo setanje po forumu.

Matorac je matorac, a ne Kjoot. Ko me je on bitan u zivotu i sta je on to epohalno uradio da bi trebalo da ga dizemo u nebesa i da stanemo iza njegovih stavova.

Treba da dizete onog lika koji ce mozda da uzme 100.000$ na Rise of Legend turniru, i mozete svi da mu pljunete pod prozor. Amerika je ponosna na Fatality lika koji zivi od Quake i ima milione na racunu, a ne na neke klince koji se hvale da su ubili danas 2 bossa i uzeli strava mac. Mogu da uzmu taj mac i nabiju sebi u ...

Da li je klinac uspeo da uzme pare od CSa. Ne veujem!!!

I nemojte vise da postujete koje kakve gluposti!!!

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

@Jose Jimenez

Moja elokvencija je jednaka mojoj trojci iz srpskog jezika i kulture :)

ma koga ja da ubedjujem....ne mogu sam sebe da ubedim da ne uzimam i bacim 6k na wow...a onaj raspali arhimed mi nesto i ne pomaze :D

@posmatraci

Ja ga zovem matorac zato sto mu neznam ime a i tamo je delovao najstarije :)

a i on ima neke stavove i misljenja svakog prosecnog gamera u srbiji...pa ako kao gamer neces na njegovu stranu...onda na ciju li ces...

Malo si preoziljno shvatio temu....

'oce to...

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

@Jose Jimenez

Moja elokvencija je jednaka mojoj trojci iz srpskog jezika i kulture :)

ma koga ja da ubedjujem....ne mogu sam sebe da ubedim da ne uzimam i bacim 6k na wow...a onaj raspali arhimed mi nesto i ne pomaze :D

@posmatraci

Ja ga zovem matorac zato sto mu neznam ime a i tamo je delovao najstarije :)

a i on ima neke stavove i misljenja svakog prosecnog gamera u srbiji...pa ako kao gamer neces na njegovu stranu...onda na ciju li ces...

Malo si preoziljno shvatio temu....

'oce to...

Pa zbog toga sto skoro sve u zivotu shvatamo neozbiljno tu smo gde jesmo.

Stvari se u zivotu polovicno ne rade. Ili igras igre 15 sati i pokusas da od njih zaradis neke pare na turnirima, ili igras igre po 2-3 sata cisto iz dosade, u mrezi sa drugarima, ili uopste ne igras igrice.

Ovi se ubise na Warcraft forumu vec 3 godine i hrane svoju sujetu sa inostranim igracima koji zive od tih igrica, a niko od njih nista u zivotu nije uradio po pitanju Warcrafta. To sto jedan od njih godisnje ode na neki turnir i ne dodje do finala i nije za pohvalu. Daj boze da imamo u nekoj skorijoj buducnosti neke klince na koje cemo biti ponosni i koji ce od 3-4 turnira moci sebi da kupe stan u BGu, a ne da se sudaraju sa roditeljima i rodbinom po kuci. WOW je posebna prica. Ne donosi nikome nista. Jedinu vajdu imaju oni koji prodaju golde za Rmoney i to je na staklenim nogama ili na kraju od prodaje acc. a i to je pitanje za koliko moze da se proda. Opet se gubi dosta vremena da bi nabudzio lika, i da bi zaradio nekih 300-400 pisljivih eura.

Link to comment
Share on other sites

WoW u malim kolicinama donosi zabavu kao i sve..u velikim zavisnost..i na kraju i da prodas acc za 2000 evra posle 6 meseci izgubljenog zivota ne isplati se...

od igrica se ne moze ziveti...

...osim ako nisi Blizzard :)

...ae opusteno...nek radi ko sta hoce :)

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

potukao te bjeli na onom topiku pa prenosish hejt ovde, medju hendikepirane igrache? [:D]

Stvari se u zivotu polovicno ne rade. Ili igras igre 15 sati i pokusas da od njih zaradis neke pare na turnirima, ili igras igre po 2-3 sata cisto iz dosade, u mrezi sa drugarima, ili uopste ne igras igrice.

kakva je uopshte ovo izjava? upravo si naveo sve kategorije igracha i neigracha (ljudi koji igraju ozbiljno, ljudi koji igraju iz razonode i ljudi koji uopshte ne igraju). gde je tu polovichnost? a da, recimo da neko igra igru 15 sati iz zadovoljstva. shta cemo onda da radimo sa ronaldinjom? sam je izjavio da mu glavni razlog za igranje fudbala nisu pare vec uzhivanje u igri. treba li da ga shaljemo na lechenje?

Link to comment
Share on other sites

potukao te bjeli na onom topiku pa prenosish hejt ovde, medju hendikepirane igrache? [:D]

kakva je uopshte ovo izjava? upravo si naveo sve kategorije igracha i neigracha (ljudi koji igraju ozbiljno, ljudi koji igraju iz razonode i ljudi koji uopshte ne igraju). gde je tu polovichnost? a da, recimo da neko igra igru 15 sati iz zadovoljstva. shta cemo onda da radimo sa ronaldinjom? sam je izjavio da mu glavni razlog za igranje fudbala nisu pare vec uzhivanje u igri. treba li da ga shaljemo na lechenje?

Ma bre ljudi nije HEJT. Samo realno sagledajte neke stvari. Ljudi igrajte WOW i uzivajte. Ja sam prestao i imam svoj stav po pitanju sinocne emisije i po pitanju WOWa.

E..druga stvar je sto taj moj stav nekoga pecka.

Ma bre, nisu imali argumenata, pa deca jadna krenula sa nekim klinackim izivljavanjima. JAD i BEDA!!!

Ne mesaj BABE I ZABE!, fudbal sa igranjem video igara. Covek ne krivi kicmu, ne bulji u ekran po 10 sati, a pri tome zaradjuje jako puno i uziva u tome sto radi, krece se, izbaci iz sebe sve stetne materije za 90 minuta, a WOWeri za 10 sati popiju 4 litra Cole, pojedu 2 kg cipsa ili popiju 2 bokala kafe.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

a onaj raspali arhimed mi nesto i ne pomaze :D
lol, zoves me po char imenu, eto priznao si da ti se igra wow i da si malo zavistan [:)], pa sto ga onda neigras? Nije strasno ako igras WoW par sati dnevno, samo trebas da se potrudis malo oko samo kontrole, nista vise. Ja priznajem, ja sam malo zavistan, kriziram saveke druge nedelje (ne ponedeljak ili utorak ili itd. nego bas nedeljom kao dan ili subotom posto sam se vikendom najvise odvaljivao od wowa, ponekad i po 12 sati, naravno sa pauzama) po sat vremena posto sam prestao da igram wow pre jedno mesec dana, ali imao sam samo jednu krizu, jer sam krejem januara ucio za ispite pa nisam imao vremena za to [:D] . Ne nedostaje mi wow samo zbog igranja negio i zbog drustva, odmah sledeceg dana od kako mi isteklo vreme bilo mi je krivo sto im nisam uzeo msn ili e-mail adresu. Ali nema veze cim sakupim para vraticu se [:p]

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ajde nije hejt,ako ti kazes:) Moguce da bolji opis daje rec gadjenje. Tebi se gadi vecina ljudi ovde. Pricas iz ugla hard core gamera a to nisi ni po kom osnovu.

'pa deca jadna krenula sa nekim klinackim izivljavanjima' Jad i beda je da ti ovako pricas. To sto neko ima ili nema argument je ok. Problem je da ih oslovljavas sa 'deca' u kontekstu da to znaci da apriori ne znaju sta pricaju. Zasto pises po forumu i pratis ga ako ovde postuju deca koja nema sanse da prevazidju tvoju mudrost?

Ofc, da se igre igraju radi adrenalinskog skoka. Zato se skace i bandzijem (iako moze da se iskrene kicma itd). Neko ko udje u hc igranje sa ciljem da zaradi pare na prvom mestu shvatice ubrzo da se gadno zajebo.

Price o nacinu na koji se trosi slobodno vreme ili trazi adrenalinski fix su besmislene ako se zeli nametnuti ostalima sopstveno resenje.

Dialog koji se vodi neposredno pre mog avatara:

Smith: Why Mister Anderson? Why,why,why? Why do you do it? Why get up?

Do you believe your fighting for something? For more than your survival?

Can you tell me what it is? Do you even know?

Is it freedom or truth?

Perhaps peace? Could it be for love?

Illusions, Mr. Anderson. Vagaries of perception.

Temporary constructs of a feeble human intellect... trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!

And all of them as artificial as the Matrix itself...

although only a human mind could invent something as insipid as love.

You must be able to see it Mr. Anderson.

You must know it by now.

You can't win.

It's pointless to keep fighting.

Why, Mr. Anderson, why?

Why do you persist?

Neo: BECAUSE I CHOOSE TO.

E pa ja biram da na svoj nacin trosim slobodno vreme i to za racunarom.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Btw "matorac" kojeg pominjete iz emisije jeste Aleksandar Ashkovic, lik radi za SK.

A sto se tice argumenata rekao bih da samo neko ko nije odgledao emisiju ili neko ko je totalni idiot moze da zakljuci da su oni uspeli da dokazu/argumetuju bilo sta protiv igara.

Ja sam npr davno prosao godine kada su moji roditelji mogli da mi brane nesto ili da uticu na mene ako ja to ne zelim, tako da me ne pogadja mnogo kada mi keva s' vremena na vreme prokomentarise kako se previse igram i kako treba malo da se odvojim od racunara.

E sad moja keva je prosecna 50-ogodisnja domacica koja iako imam komp 10+ godina NIKADA nije sela za njega i nema pojma nista o tome. I tako ja sinoc kada sam video temu emisije odem do dnevne sobe da odgledam emisiju sa matorcima, cisto iz znatizelje da cujem kakvi ce biti komentari. I sve se svelo na to da je posle emisije cak i moja keva morala da mi prizna da mozda ja ipak neigram previse dokle god to ne utice na moje ostale zivotne obaveze.

I kad smo vec tu svako ko je pazljivije posmatrao video je da je cak i miljkovicka malo ispizdela zato sto joj je emisija propala i nije ispalo kako je ona zamislila. Cak je i u toku emisije sama priznala da su ona dva sociologa bila mnogo blaza nego sto je ona ocekivala. Verovatno se nadala da ce emisija biti mnogo zivlja sa zustrijom debatom a sve se svelo na to da su se i oni sociolozi slozili da je igranje lose isto koliko i bilo koja druga stvar u kojoj covek pretera a da je sa druge strane kolicina igranja potpuno individualna stvar.

Edited by Revenger
Link to comment
Share on other sites

Ne mesaj BABE I ZABE!, fudbal sa igranjem video igara. Covek ne krivi kicmu, ne bulji u ekran po 10 sati, a pri tome zaradjuje jako puno i uziva u tome sto radi, krece se, izbaci iz sebe sve stetne materije za 90 minuta, a WOWeri za 10 sati popiju 4 litra Cole, pojedu 2 kg cipsa ili popiju 2 bokala kafe.

zbog ljudi poput tebe je kjoot i gostovao u emisiji.

chak sam napisao fin poduzhi post o svemu ovome, ali je ochigledno da necesh promeniti svoje stereotipe pa necu da bacam rechi u vetar.

samo cu da ti ukazhem na to da su ti svi zaskochili za vrat jer si ti, kao rehabilitovani wower, krenuo da etiketirash sve ostale igrache misleci da imash moralni high-ground. samo zato shto si ti buljio po deset sati dnevno u monitor uz bure kokakole i dzak chipsa, ne znachi da su svi ostali pali na tvoj nivo.

btw zashto konstantno pominjesh novac u svakom postu? da li je to toliko bitan faktor?

Link to comment
Share on other sites

@posmatraci toliko si gluposti napisao na oba topica da me mrzi da ti odgovaram.ti se smejesh nekome,budalo nepismena

Imas li ti mamu i tatu nevaspitani kretenu. U zivotu nisi nista igrao, pa si ko zna kako usao u war svet i mislis da si pokupio svu pamet ovog sveta. Stavljen si na IGNORE zato sto sa decom necu da raspravljam, a ovo sto si napisao je vrh tvoje inteligencije. Dalje od toga i ne mozes. A mamu zamoli da te prevaspita, ako uopste imas mamu.

Link to comment
Share on other sites

ajmo sad...ne mora pritisak ovde da skace...

vodi vas sve cika Baalzamon u battleground :)

a ti "posmatraci" jer tebe neko na suvo skidao sa WoW-a pa se ovako ponasas...

da li vidis stepen svoje inteligencije...jbt otisao je u minus....

"A mamu zamoli da te prevaspita, ako uopste imas mamu." - ...tuga...

lepo ti je lik rekao da si nepismen jer i jesi...uzmesh lepo srpski recnik pa polako proveravas koje se reci pisu odvojeno a koje spojeno.

Da sam na tvom mestu ja bih polako ali sigurno zamolio nekog admina da mi obrishe Profil ovde...iskljucio bih sebi komp...i otisao kod neuropsihijatra...

Edited by Baalzamon

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

Imas li ti mamu i tatu nevaspitani kretenu. U zivotu nisi nista igrao, pa si ko zna kako usao u war svet i mislis da si pokupio svu pamet ovog sveta. Stavljen si na IGNORE zato sto sa decom necu da raspravljam, a ovo sto si napisao je vrh tvoje inteligencije. Dalje od toga i ne mozes. A mamu zamoli da te prevaspita, ako uopste imas mamu.

Decko ti ocigledno imas kompleks poseti neku ustanovu molim te i ne smrdi vise ovde.Ajde pls nemoj vise da postujes gluposti i da dolazis na wow subforum da bi pljuvao po necemu...ajd lepo prosetaj malo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...