Jump to content

Winamp Plugins


VoOdoO_MaN

Recommended Posts

Koji plugin vam je najkorisniji?

Koji plugin vi koristite?

Koji plugin vam je najzanimljiviji? (ne mora da bude toliko koristan)

Koji plugin bi trebalo da zaobidjem? [:)]

Ja koristim DFX 8.0 za boostovanje zvuka i Drag 'n' Drop from Playlist Editor. Pored ta dva imam one pluginove za SHOUTcast radio ali ne znam kako da ih podesim da mi rade [:(]... Takodje imam i My IM plugin za Messenger.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

HaHaH eXtra jE PlUgIn... malO geekiSh ali neVermiND DEluje cool KAd se ugase svetla mjuza i ono stize devojka i kaooo vaooo sto ti je mocan komp :P

edit:iskljucio sam ga pocheo da se tripuje posle jedne pesme sve pochelo da treperi i leti po dekstopu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dfx bi iskreno preporucio, pogotovo ljudima sa vecim sistemima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

korIstim Drag 'n' Drop i sAd sam skiNuo ovaj key LED KakO Li se vecj zove,super izgleda.....jEL ima nEKo Drag 'n' Drop plug in koji ne mora da se reguje,smara me da svaki put klikcjem ok...ako neko ima molim nek mi PosalJe link/fiLe Na Pm ili maIl.

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

dfx 7 (za osmicu nisam uspeo da nadjem ono sto se ne pominje :P).

amip << teh must have plugin za irc/clipboard integraciju. po meni bestest ever nowplay plugin. (plus ima dojaja brz quicksearch. mada to i nije tako jako potrebno, sa novim wampom, posto ima u sebi ugradjen super search+enqueue).

onaj mali za msn mesindzera

audioscrobbler

i to je to..

jedno vreme sam se primao na pluginove.. sad samo essentials :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

imao sam jedno vreme dfx.. al sam skapirao da ipak vise volim originalni zvuk

dok je jos bio aktuelan winamp 2.xx drzao sam sqrtcrossfader

sad mi stoji default 5.xx sa matorim skinom i jedinom stvari bez koje ne mogu, a to je global hotkeys...

btw probao sam ovaj keyled ... nisam nesto imperesioniran

sad cu da probam da nadjem neki koji je kompaktan a prikazuje bpm pesme posto mi je trebalo dosta puta [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...