Jump to content

Kjoot na RTS-u!


Recommended Posts

pvp > pve za razmishljanje a ti ako si ogranicen onda ces samo pve-ovati ...

Sistem nagrada za pvp je losh tako da ako hotjesh skill da potkrepish opremom morash da pveujesh ali u osnovi sama izvedba pvpa je dobra.

Moj cale pije viski i gleda politichke emisije po ceo bozhiji dan. Jel to bolje provedeno vreme? Btw nisam skapirao ove navodnike oko devojke?

Aj samoiskljuci se iz diskusije ....

Hahahahaaaaaaa. Pogresio si adresu. Ona dva psihologa od sinoc. Njima se obrati.

E, nemoj da prodajes ovde neku pamet, vec realno postuj.

Znam da istina mnogo boli, ali kad tad ce se vecina WOWera suociti sa njom.

Tutni calu stap za pecanje u ruke i posalji ga na Savu, a ti neku picku oko struka pa u stan.

Samo pazi da nezgnjecis picku, Droodu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ololol plus mu u profilu stoji most active, naravno, WoW.

Mislim, covek, nije da si ti u pravu, ali niko ti ne brani da budes u krivu.

Ali nema razloga da vredjas druge ljude kako su matore bradonje bez dece i zene, mali, masni, debeli i tako to. Jadan ti je to argument.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa realno za tebe wow i jeste bio kao heroin ...

Ne vidim drugi razlog osim da te uporedim sa pajdomanom koji se skinuo sa pajda i sad kenja svima kako je pajdo horror ...

Igro sam wow hc, vise nemam vremena tolko i igram ponekad kolko mogu. Ne pljujem ga posto mi je jako dugo vremena jasno sta ta igra moze da mi pruzhi, a ti si brate bio retard dok si igrao i ostao si tard sad kad ne igrash vishe ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce biti SHIT posle onog teksta, ali GL za sve WOWere.

Ne mogu da gubim vreme da se prepucavam sa vecinom, jer ovde pomoci nema. Uzivajte u WOWu!!!

A da, ne mozes da gubis vreme, nismo dostojni tvog vremena :)

Ali zato mozes u 9:39 da nacukas kilometarski post (mirisem li ja to da se zloupotrebljavaju resursi firme).

Znaci ubuduce si da znate, ko god me nadjebe u raspravi, ma ja nemam vremena da se raspravljam sa njim, ja sam, oh, taaako zauzet i nacukan obavezama za NASU :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I ja sam igrao WOW godinu i 3 meseca, raidovi, super-turbo-ultra-giga guilde, raidovanje svaka 3-4 dana. I na kraju sam odustao, jer nema smisla. No dobro. Svako je odgovoran za svoje postupke u zivotu. Tako, ko hoce neka igra sta hoce i koliko hoce, ko nece ne mora, a posledice su tu negde iza ugla i dolaze malo kasnije.

Evo primer bradonje iz sinocnje emisije.

Covek ima 45 godina i ima "devojku", obozava da se napucava u Kanteru...A zena, deca, obaveze???

Kaze mi sinoc zena dok je gledala da je bilo sramota dok ga je slusala dok je pricao. A tek onog malog kada je videla.

Pa čovek nema

Link to comment
Share on other sites

A da, ne mozes da gubis vreme, nismo dostojni tvog vremena :)

Ali zato mozes u 9:39 da nacukas kilometarski post (mirisem li ja to da se zloupotrebljavaju resursi firme).

Znaci ubuduce si da znate, ko god me nadjebe u raspravi, ma ja nemam vremena da se raspravljam sa njim, ja sam, oh, taaako zauzet i nacukan obavezama za NASU :(

Prvo, morate svi da imate jake argumente da bi me nadjebali u raspravi, jer sve ovo sto kuckate nema veze sa mozgom, a ni sa onom pricom od sinoc. Pa pogledaj prethodne postove. Prvo sto ste uradili, svi ste mi skocili za gusu posle teksta. Nesto onda nije u redu sa vama. Ne branim one tupadzije. Jel ste vi procitali sta sam ja tamo u tekstu napisao???

Ja ne razumem da neko moze da napise:

"A sta ako dete sedne za komp i krene da igra pikado sa monitorom".

Nevezano za celu raspravu i odgovor na nivou petogodisnjeg deteta. Nema blage veze sa mozgom.

Link to comment
Share on other sites

Cek cek ti ZELIS da ti dete bude c programer u zemlji Srbiji.... Tebi stvarno nije dobro....

Jeste napisao neke gluposti,ali ovo je ubo...Sve ljude koje znam znam da prave neke pare,prave ih tako sto programiraju u C-u i C++-u. Meni sa energetikom traze C++ i uveli su pre 2 godine i obavezan ispit iz C-a na smer energetika po prvi put ikada.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Jeste napisao neke gluposti,ali ovo je ubo...Sve ljude koje znam znam da prave neke pare,prave ih tako sto programiraju u C-u i C++-u. Meni sa energetikom traze C++ i uveli su pre 2 godine i obavezan ispit iz C-a na smer energetika po prvi put ikada.

Realno, programiranje u C/C++ je lak

Link to comment
Share on other sites

Prvo, morate svi da imate jake argumente da bi me nadjebali u raspravi, jer sve ovo sto kuckate nema veze sa mozgom, a ni sa onom pricom od sinoc. Pa pogledaj prethodne postove. Prvo sto ste uradili, svi ste mi skocili za gusu posle teksta. Nesto onda nije u redu sa vama. Ne branim one tupadzije. Jel ste vi procitali sta sam ja tamo u tekstu napisao???

Ja ne razumem da neko moze da napise:

"A sta ako dete sedne za komp i krene da igra pikado sa monitorom".

Nevezano za celu raspravu i odgovor na nivou petogodisnjeg deteta. Nema blage veze sa mozgom.

Dobro da zavrsim, ne kapiras sta sam hteo reci, ajd sad opet :

Ako oces ozbiljnu raspravu, a imas zenu i odrastao si covek, pisi pravilno. Znaci nije ispravno reci "da se igra za kompom".

Nije ispravno reci "ne pripremljen"

I nije lepo nagadjati kakav je Filip zato sto nije dobro i lepo gradjen i uredne frizure kao ti.

Znaci ako hoces ozbiljnu raspravu, pravopis, ne vredjanje ljudi na osnovu fizickog izgleda. Samo toliko.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Au nepismenost na delu. Davno behu ona vremena kada se na svakom postu odmeravao pravopis, a valjalo bi. Ono, akcija za mesec februar tipa leptir uchi pravopis.

@topic

Neshto se vozam danas a na radiju neka emisija/reklama za rachunare. Kao oni nude "najoptimalnije" delove, reshenja i famoznu igru WOW. Voditelj odma' rikverc "a shta kazhete na jucherashnju emisiju koja je razmatrala zavisnost?"

U fazonu "gospodin Ashkovic je ukazao..."

Link to comment
Share on other sites

Ok je emisija, samo su svi bili ne pripremljeni. Prvo ova dva psihologa, pa onda Kicic, onaj "cudan" mali i onaj bradonja.

Po meni ne treba detetu zabranjivati da se igra za kompom, ali prvo obaveze prema skoli pa tek onda za komp. Najvise 2-3 sata i to bez WOW-a. Naravno, osnov je RL (drustveni zivot), obaveze, posao. To je i odgovornost prema samom sebi i prema drustvu i ako je nase u kurcu.

Pa i pise Pegi 12+. Onda vise nije dete nego tinejdzer. Nema smisla detetu nesto zabraniti, nego biti dovoljno pametan i blizak sa detetom (kasnije tinejdzerom) i dokazati mu da nema smisao da igra neto 10 sati dnevno dok mu se sve ostalo u zivotu raspada. Ma koliko ti branio, tu je uvej kes od dorucka, kusur iz prodavnice i moze da se nakupi za igraonu...

WOW je klasican ACTION RPG ili ti nasminkan DIABLO. Jedini vid planiranja i razmisljanja je u raidovima. I tu se vrti 10 bossova i to je na kraju 10 taktika. Posle 3-4 meseca svima dosadi, jer su vec sve obrnuli. Ostalo u igri je nauci kombinaciju 5-10 magija i klikci do besvesti.

Naravno ja ne znam koliko si ti bosova video mrtve u wow-u,ali ovaj tvoj opis govori da si video 10 komada. Mada pitanje je da li moze i 10 komada da se nauci za 3-4meseca. Da li treba da nabrajam da u igri nisu postojali battlegroundi, pa je ubacen Dire Maul, BWL, Arathi Basin, ZG, AQ,Naxxramas itd... Sve si to ocistio za 3-4meseca? Jesi mozda i za godinu i 3 meseca? Tesko...

Pri tom se placa mesecno 13 eura. Za sta??? Da bi mesec dana kliktao kao sumanut i ubijao u nedogled jedne te iste mobove. Pa hajde opet.

Vidim da je za tebe vrhunski dozivljaj grind para u wow-u... Vecini igraca je raidovanje end game instanci.

Ne vidim tu neku kreativnost i planiranje koja bi dosla do izrazaja, kao u strategijama. Svaka cast za dizajn igre. To je i najvece blago Blizza.

Ali nije sve u dizajnu. Kada se malo dublje zaviri ispod haube WOW-a, vidi se da je to jedan jadan i bedan sistem. Pa vecina iskusnih igraca RPG ce reci da je WOW toliko uproscen da bi deca mogla da svare neke stvari u RPGu. Zato i ima 8.000.000 igraca.

Ne vidis kreativnost? End game bossovi u wow-u su vrh AI-a u svetu trenutno (u igrama). Da bi ubio tako nesto treba muda da odvalis da od wipe-ovanja...pa onda ako i to ne uspe (naravno pricam o vrhunskim guildovima koji to organizovano rade na test serverima) uz pomoc i savete game mastera uspe se ubiti neki extra tezak bos. Onda taj super mega giga guild postoje tu taktika na net i ona se prosiri kao virus po forumima i onda likovi kao ti kazu kako su bosovi lagani...a obicno je slucaj da i uz tacnu taktiku (procitanu na netu) treba krv propisati pre nego sto se ubije novi boss. To je ono za sta sam ja placao pretplatu. Adrenaliski skok koji se ima kada se otkine novi boss..koji je me je kostao mozda i 150golda u repairs&potions!

To sto bi i klinci mogli da 'svare' wow..kao i cilageri koji su vec prilicno slow cini da je wow najigraniji online game. Poenta nije da svi igraju istu stvar kada udju u igru,nego ono sto ih cini srecnim. Igra je smisljena da svi pobedjuju,postoji stalni napredak za svakog igraca ma kako bio slow ili ne shvatao igru ili ne razumeo engleski. To je ta tajna blizzarda. I meni je u pocetku bio napredak da jedan zeleni item zamenim zelenim itemom viseg nivoa...Naravno kasnije je pocela trka u ubijanju novih bosova po AQ i Naxx-u. S druge strane nekome je extra dozivljaj da ubije Hoggera i nema nista lose. Svi pobedjuju [:D]

I ja sam igrao WOW godinu i 3 meseca, raidovi, super-turbo-ultra-giga guilde, raidovanje svaka 3-4 dana. I na kraju sam odustao, jer nema smisla.

'super-turbo-ultra-giga guilde' pa raidovanje svaka tri-cetiri dana...rofllllllllllllllllllllllll

Guild koji ti opisujes treba da raiduje 7 dana u nedelji i po mogucstvu preko dana da radi outdoor bosove. To se onda moze nazvati dobrim guildom i s pravom iskoristiti cetiri epiteta u njegovom opisu. Guild u kome si raidovao svaka 3-4 dana je...

Evo primer bradonje iz sinocnje emisije.

Covek ima 45 godina i ima "devojku", obozava da se napucava u Kanteru...A zena, deca, obaveze???

Kaze mi sinoc zena dok je gledala da je bilo sramota dok ga je slusala dok je pricao. A tek onog malog kada je videla. [shock]

Moj najbolji prijatelj je programer u C++-u. Igrom slucaja ima bas 34 godine i procelav je (deluje da je znacajno stariji nego sto jeste). Jedan je od vodecih programeri u firmi za koju radi, ima 1000e+ platu (nece da mi kaze tacno koliko,poslovna tajna [:D] ). Da li je tebi prihvatljivije to sto on ne trosi toliko vreme na igre,ima ogromnu platu za nase uslove a nema ni devojku ni zenu ni decu!?

Prica o 13e pretplati je zaista glupa...Prosecan pusac potrosi bar 2000din mesecno na nesto cime se direktno truje. POsto je tura pica kada se izadje u grad (puta bar 4 vikenda)?

Evo ja,na primer sve vreme dok sam igrao wow, nisam pio,pusio, drogirao se... i tih 13e mesecno su zaista smesni. Ja sam prestao sa wow-om tako sto sam prodao account kada sam resio da je dosta i prestao. Just like that.. (a bio sam sve vreme,vise od godinu dana, u guildu koji je raidovao 7 dana u nedelji i jedno vreme vijao i outdoor bosove).

No hard feelings,ali ti nisi sposoban da pricas o wow-u iz hard core ugla jer nisi nikada bio hc igrac.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...