Jump to content

Zivela srbija!


Recommended Posts

(preuzeto sa drugog foruma)

Zaharijev Vladimir, kandidat za poslanika DSS-a, jedne od vodecih politickih partija...

Rivajnd selekta / unbeatable stajl / pocepao lik i lomi ga za oskara / narodnjachki blok i prejake frizure kao takve /

teheranski zurla dens na srpski nacin / Zlikovci su pokusali da mu markiraju kadar ali uspeli nisu !!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ide mi više na kurac kad neko izdvoji neko manje ili veće seljačenje, i onda napiše nešto u fazonu "ovo samo kod nas ima", "živela srbija" ili šta već. jebo te, pa svuda su svako malo aktuelni slični (uslovno rečeno) skandali. pitam se da li su italijani vikali "OMG KAKO SMO JADNI" svaki put kad je berluskoni nešto lupio :)

nije upućeno nigeru, on je samo preneo naslov sa chilla.

po običaju jedini ozbiljno odgovaram, al boli me, imam veliku donju crtu.

Link to comment
Share on other sites

Da se ogradim. Rekao sam tuga sto se tice nivoa seljastva, a ne sto je gorepomenuti baja DSS-ovac pa kao to je ogledalo Srbije.

Sta je tu seljastvo, vidite to je veliki problem, a upravo ste vi seljaci koji ne mozete da shvatite da svaki covek ima pravo da se veseli onako kako on to zeli, realno meni je ovo simpaticnije i lepse nego kad vidim onog sto smrlja spid i gubi se na nekom rejvu, a to je KUL a ovo je seljacki, vi prvi koji zagovarate to da svi mogu biti drugaciji ne shvatate to u potpunosti i aludirate da budu svi isti kao vi, e to je najveci problem, to je isto kompleks koji imate kod Mohicana koji bezi od toga da je Srbin ali sto vise bezi od toga on zapravo sve vise istice da je jos gora "srbenda", tj ispoljava sve negativne osobine ali on to ne shvata, ne treba bezati od onoga sto ste.

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...