Jump to content

Zivela srbija!


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moby Dick - Kralj kokaina

Nikad te nije imao kao ja,

I snaga a i ponos mu je utoka,

On tebi belim puni glavu, puni nos,

A ja zbog tebe, kroz vatru hodam....

Meni je nebo a i zemlja ista stvar,

A on se nikad nece maknuti sa dna,

Jer on ti belim puni glavu, puni nos,

A ja zbog tebe, kroz vatru hodam, bos.

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama),

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama).

O mama, o mama, jeijiejeah,

O mama, o mama, jeijiejeah.

O mama, o mama, jeijiejeah,

O mama, o mama, jeijiejeah.

E on te moze imati kao stvar,

I moze te pokloniti i na dar,

Jer on te belim puni ceo dan i noc,

A ja zbog tebe, kroz vatru hodam.

Meni je nebo a i zemlja ista stvar,

A on se nikad nece maknuti sa dna,

Jer on ti belim puni glavu, puni nos,

A ja zbog tebe, kroz vatru hodam, bos.

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama).

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama).

O mama, o mama, jeijiejeah,

O mama, o mama, jeijiejeah.

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama).

Rodices mu sina, kralja kokaina,

I rodices mu decu belu kao sneg (o mama).

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Vidis bas zbog ovakvih postova ti samo potvrdjujes ono sto sam ja rekao, ta vredjanja zadrzi za sebe, i uopste one pretnje da eskalira na visi nivo, nema sta da eskalira, ovo je diskusija, posto si ti gradjanin ove zemlje civilizovan valjda to i razumes zar ne?

Anyway da te podsetim za ono kad si pravio one foto-montaze i uopste bacao svoje vreme da bi kao mene nesto zezno, odmah da ti kazem da mozes da pozoves care police sto se tice toga, a ti i dalje trosi svoje vreme na gluposti, a to upravo znaci da te svaki moj post pogodi na pravo mesto inace ti to ne bi ni radio, zar ne?

Nije bitno ko je lik i zasto se veseli vec je poenta bila kakav je "seljak", uopste nismo razmatrali to da li je lopov, da li je kriminalac da li je ovakav ili onakav, ja sam govorio o tome da svako ima pravo da se veseli onako kako on zeli, valjda vi koji se prvi nazivate liberalima i demokratama znate da nije u redu da druge pljujete po tome kako se vesele, u stvari shvatam da liberali pljuju sve sto iole podseca na Srbiju a najmanje se drze svojih liberalnih uverenja, govoris govorom mrznje, vredjas itd, to su sve dokazi da ono sto pricam je suva istina a ti se pomiri stim ili ne al tako je.

Koristim se "glup si" argumentima iz istog razloga iz kojeg ne bi radio kao vaspitachica u vrtitju. Da nacrtam ... nemam zhivaca da nedokazanoj deci neshto objasnjavam kad tje na kraju opet da pishke u gatje. Znachi lepo sam ti rekao da odjebesh i da me ne pominjesh iz chista mira na topiku na kojem nisam ni postovao, a to radis vetj drugi put.

Drugo, ja sam samo okachio onu tvoju sliku iz bonafidesa, a ko te je montirao nemam pojma i zabole me. Ja sam te montaze isto kao ti video na forumu il mi je neko na ircu dao link tako da paljba.

I da, ima sta da eskalira posto mi je pun kurac retarda kao sto si ti koji mi jednu pricu pricaju na pet nacina, a ni sami je ne kapiraju poshto da kapiraju videli bi kolko je to nebulozno i kolko ne daje odgovor na zadatu temu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I da, ima sta da eskalira posto mi je pun kurac retarda kao sto si ti koji mi jednu pricu pricaju na pet nacina, a ni sami je ne kapiraju poshto da kapiraju videli bi kolko je to nebulozno i kolko ne daje odgovor na zadatu temu.

Sta je tacno nebulozno, sta ne kapiram, ako si se vec ukljucio u diskusiju red je da se objasnis?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Vrtish jednu te istu prichu koja nimalo ne pomazhe diskusiji, a chisto da bi odgovorio i izazvao flejm. Da se admini bolje udube u tvoje postove popio bi ban al me realno bole kurac rekao sam ti lepo nemoj da me pominjesh iz chista mira vishe i to je to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram u cemu je poenta i zasto se uopste svadjate...

realno, mozda lik voli da se veseli, mozda je pijan, mozda je i nadrogiran, kao da je bitno.mozda je to svadba njevog najboljeg druga,brata ili sl...

mala digresija: sasa matic blind prophet nije kul jer se ismeva sasi maticu,a mohican nije kul jer je most active u wow.

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

E a kako mi (tj. debela vecina nas) moze da zna kakvi smo mi kao narod,

da li smo stoka, nekulturni, genocidni...itd... ako smo svi rodjeni ovde i od rodjenja znamo samo za jedno. Gro nas nije ni video inostranstvo, osim

na filmovima i TVu :)))

Previse smo subjektivni sto se samih nas tice, i mozda i ne znamo na sta licimo vise

jer su nam se u zadnjij 15 godina desila takva sranja, da nije ni cudo

da nismo isti onaj narod kojeg su cak i najblize komsije (madjari, hrvati, bosanci...) hvalili zbog ljubaznosti, gostoprimstvu i dobrocudnosti.

Link to comment
Share on other sites

pre 90tih dok je tito bio tu udba je eliminisala bilo koga ko je bilo kako mislio da siri nacionalnu mrznju...

Tako da i da su hteli ljudi nisu smeli nista da kazu....

I da, kako bi izbegao smaranje NE GOTIVIM TITA(tacka)

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Odmah da objasnim da je mrznja postojala cak i za vreme te SFRJ, naime kada je moj deda sluzio vojsku u HR imao je niz problema sa Hrvatima bas iz te mrznje, da ne govorim da je svaki dan prezivljavao to, sto znaci da je ta mrznja oduvek postojala ne u svakome ali jeste, umesto da se spajamo mi se razdvajamo sve vise, ali nisu Srbi krivi za to vec je to jedini put da se stvori nacionalna svest gradjana, to je tako i sta mi tu mozemo, ali ovi sto zagovaraju globalizam i sve to mogu da odu u HR pa da se tamo potrude da skinu mrznju prema Srbima da vidimo kako ce im ici, ovi bi ih odma proterali.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...