Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Pochinjem da mislim da Lucky ima deal sa SBBom

poshto je ponosni vlasnik jedinog sajta koji mogu da

otvorim,rrrrrrr kontrola uma , errrrr,must resist.

Jebeni SBB koliko je to super ,placash za neshto

shto ne dobijash,zamislite dodjesh u pekaru i kao

"Dobar dan dajte mi jedan hleb" dash pare

ona kazhe "hvala" okrene se i ode.....

Smorio sam se :<< treba mi 5 min da otvorim neki topic :<<<

Edited by djuser

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

aj malo da vas zgadim... imam menstrualne tegobe :'(((

pijem 2. brufen danas, pa ako sve bude ok idem malo sa drugaricom napolje i do rodica.

bar imam izgovor da ne ucim. :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

probudio se.

prilagodio se na satnicu.

danas vec na posao, od ponedeljka shkola. :(

mislim da cu da izadjem da se prosetam malo. dom skoro prazan, ali kad se setim dana iz avgusta kada sam dosao ovde, kako sam bio skenjan prvih nekoliko dana. ne ponovilo se...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

završio konačno cimanje sa rijom i sudom. stići će mi opet kazna, za dozvolu mi nije ništa rekla. nisam uspeo da šarmiram sudinicu ovog puta, tako da će mi možda i oduzeti. bu-hu, ionako vozim samo kad je ćile razbijen :))

@medolinka: mislim da si time zgadila samo likove koji nikad ribu nisu imali.. iz nekog razloga ribe uvek pričaju dečku takve stvari (ili su bar meni).

(ćilime, ako opališ ovaj penal, odgovoriću ti :p)

Link to comment
Share on other sites

ovo me podseca na hladni rat, kada su obe strane imale na hiljade bojevih nuklearnih glava ali strah od odmazde podjednakim brojem atomskih udara je sprecavao izbijanje rata..

spavao sam nekih 6 sati ali se ipak osecam josh uvek opijeno i mrzovoljno in general. Ne znam da li cu danas otici na ono kafanchenje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e deste ljudi ! :)

isla sam do opstine sv da uzmem "izborni materijal " znaci,opsta ludnica , nisu imali dovoljno kola da nas prevezu i pola nas nije ni otislo danas na izborno mesto :P

inace,ako neko glasa na autokomandi,izborno mesto 22.,dinarska ulica,ispod grobarskog stadiona....vidimo se u nedelju ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@medolinka: mislim da si time zgadila samo likove koji nikad ribu nisu imali.. iz nekog razloga ribe uvek pričaju dečku takve stvari (ili su bar meni).

jbg, neko se uvek nadje..

sreca pa se ni mom decku to ne gadi kad mu pricam (valjda), sta vise bas mi prija kad mi stavi ruku na tibu - odma me prodje :))

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

spavao sam nekih 6 sati ali se ipak osecam josh uvek opijeno i mrzovoljno in general. Ne znam da li cu danas otici na ono kafanchenje.

ajde, ajde, nemoj da si sisica omalena, i ja sam imao tezak, tezak dan pa ipak dolazim. cak sam i klizanje otkazao.

inace,ako neko glasa na autokomandi,izborno mesto 22.,dinarska ulica,ispod grobarskog stadiona....vidimo se u nedelju ! :)

doci cu ja da upirem prstom i da se smejem jer ces ustati u pola 5 [:D]

Nelson-Ha-Ha.jpg

nisu losi ovi dani. na poslu ne stajem 8 sati, bas mi brzo prodje vreme. pride sam dogovorio stvar za novi coffee shop, i jos jedno izdanje kod cika naste. banja. veceras u kafanchuru, a za vikend moram da se organizujem da radim neku muziku..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Povredio se na treningu :/ nije strasno ali ono sada malo sepak kada hodam :)

sta konacno si resio da sparingujes s nekim starijim od 12 godina? [:p]

@topic ... evo bleja ceo dan .. kod bakute po kintu .. izvidjao neke ljude koje nisam 100 dina ... sad jos malo pa na ozderavanje [:D]

Link to comment
Share on other sites

jbg, neko se uvek nadje..

sreca pa se ni mom decku to ne gadi kad mu pricam (valjda), sta vise bas mi prija kad mi stavi ruku na tibu - odma me prodje :))

au jbt

[roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...