Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurya, kruyka... blah ne ide mi od ruke

bio u nsu, trudnoj sestrio bio rodjenda, i tako nek ookupljanje, gej, sto bi lag rekao, nisam nigde lepo bio u ns-u, bzvze, evo me kucio bio s anekom lepojkom, blah njam mljac, spavanje deluje kao najbolja solucija

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sje*ao palac juche , moram da idem na previjanje and stuff pa sam se izbedachio...

ladno pocela predavanja....'bem mu zivot...

sad po ovako lepom vremenu da se vucaram na nbg....

/suicide

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ne valja kad odem nadrkan na trening, jeste da izbacim bes ali sam istovremeno non stop na ivici da lokalnim šabanima pucam u kolena. koliko je jebeno teško vratiti teg na mesto nakon što si ga upotrebio, i ko bi pomislio da je retard odneo jednu bučicu u salu za aerobik?

Link to comment
Share on other sites

ne valja kad odem nadrkan na trening, jeste da izbacim bes ali sam istovremeno non stop na ivici da lokalnim

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ajea, bio u hondinom salonu, sutra trazim zvanichnu ponudu i da potvrdim rezervaciju :D

ebote, koliko vas visi po teretanama, teretana je zlo

treba da se zaposlimo u distribuciji soko starka, em teglish po ceo dan, em jedesh po ceo dan, plus vozish dobra kola i imash olaksice za kredite :>

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...