Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

sto pognute glave? hamburg igra u vrh formi a cak ni ovi arapi nisu glupi da misle da ce prve sezone uzeti neki pehar, treba tu par godina dovodjenja pojacanja i uigravanja ekipe da bi se nesto postiglo...Uz Wolfsburg, HSV igra najbolji fudbal u Nemackoj trenutno, uz neke momente Bajerna koji ume da zgazi ali da bude zgazen

~~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man.siti ima tim realno da je meni nerealno da su ovako loshi.Onaj Hjuz nije normalan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imaju jebenih 6 spiceva za pocetak.Belami,Evans,Staridz,Mvaruvari,Bozinov,Sajsedo(e da,i Vasel).Tri vrhunska krila Robinjo,Petrov i Rajt Filips.Veza Elano Ireland(i povredjeni Dzonson,mega talenat),zadnji vezni De Jong i Kompani.I pride Zabaleta koji mozhe igrati i to i na strani.Odbrana po imenima isto dobra i Onuoha i Richards su mladi reprezentativci bili,Dan kapiten Irske(iako je bulja),levo Bridge vecita zamena za Esli Kola.Skoro svi su jebeni reprezentativci,na svakom mestu imaju zamene(dovoljno dobre).Pa jebem mu mater,to je sve za mene kurac.Kad moze jedan Everton sa onakvim timom da bude mega jak,kako onda totenhem i siti chame na dnu tabele.Treba jebati mater i Rednapu i Hjuzu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imaju jebenih 6 spiceva za pocetak.Belami,Evans,Staridz,Mvaruvari,Bozinov,Sajsedo(e da,i Vasel).Tri vrhunska krila Robinjo,Petrov i Rajt Filips.Veza Elano Ireland(i povredjeni Dzonson,mega talenat),zadnji vezni De Jong i Kompani.I pride Zabaleta koji mozhe igrati i to i na strani.Odbrana po imenima isto dobra i Onuoha i Richards su mladi reprezentativci bili,Dan kapiten Irske(iako je bulja),levo Bridge vecita zamena za Esli Kola.Skoro svi su jebeni reprezentativci,na svakom mestu imaju zamene(dovoljno dobre).Pa jebem mu mater,to je sve za mene kurac.Kad moze jedan Everton sa onakvim timom da bude mega jak,kako onda totenhem i siti chame na dnu tabele.Treba jebati mater i Rednapu i Hjuzu.

ja to vidim na ovaj nacin, sve je to sklepano na brzinu, kao, imamo para, kupuj na kilo!

nista ne vredi ako se tim ne uigra, jes da je vec kraj sezone, ali svejedno, nisu stvorili pobednicki mentalitet od starta.

secam se bre na pocetku sezone KAKO je totenhem kidao, doduse u prijateljskim :) i ocekivao sam visoke domete. ali kako je krenula liga, prc... prvo kolo, midlsbro, caoske!!! secam se da mi to bila dvojka ko kuca :))))

Link to comment
Share on other sites

sve je to go kurac za mojesa, o nila i zolu:)..i hodzsona da ne zaboravim, fulam je bas beda od ekipe a u prvih 10 su..

realno sa prosecnim timovima su postigli mnogo

i imaj u vidu da je rednap u januaru potrosio omanju vrecu para - palasios, robi kin, cimbonda..a nije da totenhem kida bash..mislim ne kazem, mozda pocne od starta iduce sezone da sabija dok im on objasni..ali ono..

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

koji degen

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa to je zato sto su preplaceni mamu im jebem.Ima da igraju svaki dan ako treba,i to za desetoduplo manje para,pizda im materina preplacena !!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

neki lik sto je umislio da je toti :)))

ocekivao sam kaznu, ali ne ovoliku, samo zato sto je iz reala!

u svakom slucaju, svaka cast!

bas me zanima da li ce diara dobiti jedan mec suspenzije za onaj nasrtaj u cacku...

oće, daće mu kurac

Gol Mrđe, pa Javorov, i onda ovo. Imali su 10 bodova prednosti, i još im ovo treba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...