Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tacno je to da je pirotehnika za lozane,ali bolje zvuci,izgleda...

posebno ako ima neko smisla za koreografiju (cigani znaju lepo da "ukomponuju" baklje,posebno mi se svidjaju oni strobovi :D ) i meni se svidjaju oni udari DINAMITARE! ,da se bre usere protivnik !

al doro svako ima svoj ukus,ne vole svi pedersko navijanje :p

automatski ako imaš baklju nisi peder, kali, znaš šta ti je činiti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shto ga zavuche Boshko jevropski :)

http://www.youtube.com/watch?v=jlX2qpttF5A

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebote oce li neki normalan klub dati vise sansu bosku da igra ko covek.mi takvog driblera nismo imali u istoriji fudbala

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

to i meni nije jasno.Da on u mrtvom Palermu nema mesta,a da u Djenovi tek od skoro dobija sansu,zaista sam zbunjen.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je sto ga nisam gledao,tad je mancha vodila pa se nisam brinuo za tiket,a rukometashi su krunili jetru :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Novi stadion u Banja Luci, 31ooo mesta, planiran zavrshetak 2012.

3219793599_277579f6f7.jpg

3222432280_b6762fee19.jpg

3219793597_7476d3ee01.jpg

3222432286_8c463b1e00.jpg

3219793615_1d5b34400c.jpg

3220663010_fc4883ea8c.jpg

3219793605_16e6a89124.jpg

3219793613_af928121c5.jpg

3220663020_f74b46db2a.jpg

Meni je prelep :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

i opet je dao gol,a i za prvi je zasluzan jer je Palop jedva njegov shut odbranio i ovaj samo natrcao na odbitak.Kakav majstor.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...