Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote slusam sinoc onog djurica iz partizana..jel on idiot ili misli da su svi sisali vesla?

sta znaci recenica `ubedili smo finansijera banata da se odrekne 25 odsto transfera z.tosica`

ubedili su nekog da se odrekne 25 odsto od 7 miliona evra? koje su to metode ubedjivanja bile, jel su mu dali dzesiku albu i karmen elektru da mu budu robinje mesec dana? ili su mu oteli porodicu i odveli ih u mogadish? u svakom slucaju verujem da banat dobija partizan na prolece..i to oba puta..druge opcije nema:)

Link to comment
Share on other sites

jebi nemanja glupe engleze!

elem

kako se sekund pre toga izbagovao komentator kad su pustili reprizu ponistenog gola,umro sam od smeja :D

au sad se jos jednom izbagovao na istu foru pri reprizi drugog gola,koji tard :O

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

da da da,bravo,ja sam zaboravio da okacim vest :))

nema grckih,ruskih i srpskih stadiona,to pod jedan :))

pod dva,onakvo nipodastavanje juznoamerickih stadiona,pa jebote,tamo samo cekam kad ce da se srushi neki stadion :))

a trece,pola stadiona sa liste su jebena pozorista i turisticki klubovi.Pa Barsa i Real ni nemaju svoje navijache u pichku materinu.Ovo je najsmesnija lista u zivotu,onaj koji ju je pravio treba da se ubije.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Britanci su inace poznati po objektivnosti...

atmosfera borusije iz dorthmunda >>>>>>> svih engleza zajedno

a da ne govorim o juznoamerickim stadionima,sto rece gruja

inace je meni to pedersko navijanje ,kao u engleskoj, sranje ,mora brate malo pirotehnike :D

sad ce articka majmuncina da likuje za pool :D

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Britanci su inace poznati po objektivnosti...

atmosfera borusije iz dorthmunda >>>>>>> svih engleza zajedno

a da ne govorim o juznoamerickim stadionima,sto rece gruja

inace je meni to pedersko navijanje ,kao u engleskoj, sranje ,mora brate malo pirotehnike :D

sad ce articka majmuncina da likuje za pool :D

brate,previse si zabo engleze :))Do jaja oni imaju atmosferu,relativno svuda je do jaja navijanje,ali su njih unistili zakoni i to je realno.Ali zato 80% spanaca i italijana su veliki zabod.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aaa mislis na navijacki stil.Pa ono sta znam.Meni je to nekako vise "mushkije" navijanje nego italijanski stil.Sta znam.Zato mi grobari i imaju bolja navijanja poslednjih godina.Sve energichno,a nase pesme ko da peva Eros Ramazoti jebote :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pirotehnika je za lozane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tacno je to da je pirotehnika za lozane,ali bolje zvuci,izgleda...

posebno ako ima neko smisla za koreografiju (cigani znaju lepo da "ukomponuju" baklje,posebno mi se svidjaju oni strobovi :D ) i meni se svidjaju oni udari DINAMITARE! ,da se bre usere protivnik !

al doro svako ima svoj ukus,ne vole svi pedersko navijanje :p

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...