Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

kakav gol Khedire protiv Bayerna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam dal su juve i milan u skorije vreme odigrali ovako ok i nesmaracki mec..

svega italijanskog ima - penali, crveni..a jedino je nestandardno sto ima puno golova..

i ovi juveovi klinci uopste nisu losi..neki markizio, de celje, nocerino..nikad nisam video ni cuo ni za jednog a igraju skroz na nivou

edit: a s ovom igrom milan ce grcati za mesto u ls..bice krljanje sa napolijem i fiorentinom za 4o mesto

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

prognoziram pad bar 3 mesta napoliju / fiorentini kao i hofenhajmu u nemackoj jedno 4, tako je uvek bilo i bice ;/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kad pomenu komentatore, juce sam hofenhajm gledao bez zvuka...znaci stoji to, sto onaj komentator nije normalan i to, ali toliko me je iznervirao, covek je padao u trans i penio na aut jebeni...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jbt svaka diskusija na konto Kezman-Zigic-Pantelic-Lazovic ne bi postojala da nije mamlaz niksicki:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In mid December 2008 Subotić informed national team head coach Radomir Antić about his decision to represent Serbia.In late December 2008, Subotić notified US Soccer Federation about his decision - the first official step in the process of changing national team attachment.

Ja ovo nisam znao.Pa ovo je fantasticno!

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Zigic je car. Njega stalno u reprezentaciju. Nikad ne odustaje, to je karakter. Ne mora da igra od pocetka, al' to je igrac koji kad udje moze da unese pometnju koja donosi rezultat.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

dobro Mendzi mojne da kenjas,realno ni ja ga ne bi stavljao,totalno se ne uklapa u onu ekipu,sta ce pored Mate i ovih ostalih brzanjaca.Ali poenta cele priche je da nije trebao da trune u valensiji da pokusava da se nametne,kad postoje ekipe u kojima bi bio bog,kao sto je rasing :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

rasing ili neki treci nama je svejedno, samo da igra bilo gde on ce da rula u repki... skroman pomalo tupav tip, ali srcan do zla boga, i sto je najvaznije zna sta zna a sta ne i to koristi maximalno... kada udje u igru ne znaju sta ce sa njim, cuvao sam par puta tako neke visok igrace, i stvarno je zeznuto i shakljivo kako da slomish tolikog balvana a da ne ispadnesh totalni kreten :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...