Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

`znao sam da me put vodi u mancester junajted`

Z. Tosic

Cekaj znaci srpska mafija je najjaca na svetu? mozda sam nerealni zvezdash..ali tosic ma koliko solidan bio, i dobro izvodio prekide i imao ideju ponekad, decko je jedno 3 klase ispod mancestera..

trenutno - da, al' ima perspektivu da postane veoma dobar igrach

Link to comment
Share on other sites

Ovi cigani kada bi rekli za jednog partizanovog igraca da je dobar,tolko o tome da smo mi kompleksasi :)

Nego,po mom misljenju Tosic je igrac koji ima sve sto treba jednom veznom igracu (brzina,tehnika,sut...) to sto je pustio muda u partizanu pa se kurci i u fazonu je da je najbolji to je druga prica,ali da je uz Moreiru najbolji u ligi (da,bolji je i od Milijasa) to je istina...uostalom ne bi ga ona kornjaca Fergunson sigurno kupila da ne valja...

A i videce se koliko ce Partizan losije da igra kad on ode ...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

videla se razlika protiv standarda kada je u prvom poluvremenu partizan igrao ocajno, tosic je igrao pozadi, kada je krenuo napred, partizan je poceo da radi nesto...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne moz toshic da bude fuzbaler vrhunski, suvishe je kratak i suvishe fizichki slab... za to sto igra ne mere... al zelim mu srecu, sto da ne, voleo bih da pokaze suprotno

Samo cu da kazem Lionel Messi ,nije da je kao on (igrac) ,al brate za njega je Tosic Arnold SvarcIneger ;)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

da,ali aj uporedite jednog Nanija koji btw ni ne igra u Mancesteru i dolazi Z.Tosic,ma dajte jebote.Dobar je Bambi,ali ovakav put moze samo da ga odvede u Ergotelis ko i Pericu Ognjenovica.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

~jako glup potez tosica kao igraca, jer realno, koliko ce on igrati tamo, koliko ce on moci da napreduje, na klupi, u doba kada najvise treba da se razvija kao igrac...koliko se samo bane ivanovic mucio u celziju (na kraju uspeo hvala bogu)

~zao mi je jer partizanu ide, realno, najbolji igrac

~drago mi je, ako stvarno budemo uzeli para koliko pisu, da vidim sta mozemo da uradimo sa tom kolicinom novca u sledecoj sezoni (lol kkczv) jer nismo skoro te pare uzeli, ni od jovetica, jer su se pare razlile na 7 strana i mi uzeli smesno nesto..

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bane je uspeo karu.Cim se oporavi Karvaljo ode on nazad na klupu.A vrlo moguce da se ni Alex nije oporavio kako treba.Samo gledam realno.Ne kazem ja da je on lose igrao,cak stavise on je za mene fantastican stoper,ali treneri to nekad vide drugim ochima nego mi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih licno voleo tosica da vidim u holandiji...mislim da mu odgovara skroz taj fudbal...brza igra, mnogo golova...

edit: bih*

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa vladom.

samo sto tesko da ce ga poslati u holandiju, nemaju tamo filijalu, vec u belgiji, ali tesko da ce tosic prihvatiti to.

verujem da ce se ostati u manci, ali u drugom timu, ono, trenirace sa prvim timom ali nece dobijati sansu. znaci klasicna fora, isti slucaj sa vidicem i ivanovicem.

bolje bi mu bilo da je presao u neki klub gde bi igrao odma.

Link to comment
Share on other sites

van nistelroj protiv andore hahahahahah

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Boli me bash kurac da li ce da igra prvu postavu tamo, nek daju 15 miliona za njega da se ima para da kupimo 3 polu-pristojna igraca i boli me kurac! =)

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

koji je ovaj nistelroy car i kol'ko je ovaj klip vrhunski stvarno :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

i da daju 15 miliona, misliš li Stinže da bi se od toga kupio neki pristojan igrač? Važi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...