Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio na tekmi,do jaja bila atmosfera,ne u smislu da je bilo neko navijanje,nego svi ono srecni,standardno puno urnebesnih komentara i tako.Tumbas se standardno drao "Savooooooo" sve vreme,i na kraju je i dobio Savin dres:)))Sve u svemu,ne zalim sto sam se smrzavao:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Savo promashio oba penala ali zato namestion drugi gol i dao 3ci i 4ti i prelomio tekmu [:D]. SAVA KONJ tako ga ja zovem ali da nije bilo njega bilo bi nam josh gore =). Zadnja tekma mu je bila kao i cela karijera :).

JEBI BUGAREEE!!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ae posto vidim da je nama igrala prva postava, koja je postava bila bugarima?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa da,lik se ladno iznervirao sto je uopste i dosao i izasao u 30om minutu.Sve u svemu,ne volim te igrache koji misle da su iznad reprezentacije.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ae posto vidim da je nama igrala prva postava, koja je postava bila bugarima?

pa nije ni nama igrala bas prva postava:

Vidic , Ivanovic, Krasic, Stankovic, Milijas oni igrali iz nase prve postave ,ostali Dišljenkovic, Lukovic, Kolarov, , Lazovic, Jovanovic i SAVO ;) ,posle su usla onda dvojica iz vose (mrdja i ?) ,rukavina,kacar,ergic i tosic...

elem jako me iznervirao lukovic kada je napravio onaj krajnje glup startblizu sesnesterc jbm ga u usta zbljohava >.< ,igrali su svi poprilicno dobro,ne racunajuci savu,lukovic sto je debil i tosic koji se pogubio su losije odigrali,mnogo mi se svidja kako igraju kacar i jovanovic a bogme i lazovic,krasic uvek napravi korak viska,sve dobro uradi al zadrzi jedan korak duze loptu al je i on odlican :O

a kod bugara znam samo petrova,blaga i berbatova....

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

ju jebote kako nekom moze da se svidi Lazovic,mada kontam ono pored Pantelica svi vam izgledaju dobro.Ali meni je Lazovic trenutno jako tragikomichan.Na stranu sto smo imali jos tragikomichnijeg Mrdju na terenu pa je pored njega ovaj izgledao kao Ronaldinjo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A na tekmi 6ooo ljudi?

Jebesh mu mater pa bar su grobari mogli da dodju da ga isprate...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da jebote,malo ljudi.Ali dodushe bilo je hladno.A i grobari su samo i bili.Sve vreme psuju svakog zvezdinog igracha.Najzanimljivije mi je bilo kad se Tumbas uhvatio Disljenkovica :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa da,lik se ladno iznervirao sto je uopste i dosao i izasao u 30om minutu.Sve u svemu,ne volim te igrache koji misle da su iznad reprezentacije.

Ja cuh juce da ce propustiti par tekmi zbog lakse povrede ramena na prijateljskoj protiv nas.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

10 miliona evra i ronaldo

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...