Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

to je redingu vec drugi put u par meseci da se gadja golovima..od portsmuta su valjda skoro pukli 7-4..ludilo.a u 75 minutu su vodili 4-3..

Arsenal melje redom..gubili su na poluvremenu i onda se hrvatski brazilac naljutio..4-1 na gudisonu..

sad sam gledo mancity i liv..fina tekma iako bez golova..tores se na pocetku ispromasivo za medalju

p.s. ako je djuka bolji od stepanovica onda aukurac..miha jeste buzdovan ali mislim da bi bio bolje resenje..bolje biti pomocni trener u interu nego glavni u partizanu..vise se nauci..gledas organizaciju igre vijere,kambijasa,figa,ibre dok djuka gleda moreiru zuku i lazica..s obzirom na kvalitet msl uspesi u njoj i nisu neko merilo..Misim sta da je bosko djurovski uso u ls,da ga je npr ukenjalo protiv mrtvih rendzera jel bi ga to cinilo vrh trenerom jel bi mu onda dali repku? posto je to isti sistem..

i slazem se s mngijem da je imo mnogo dobre igrace u u21 generaciji..ne dajem mu za ovo neke sanse,on je picka i radice kako terza kaze..sto znaci guraj rukavinu dok se ne proda,izvuci jos nekog takvog debila pa ga guraj sve na stetu repke pa ako nas usere usere

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesam zvezdas, al rukavina je skroz dobar, ne lupaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1-ne moras odma da bacas uvrede,ja tebi nisam rekao da lupas,mozes da kazes nesto tipa `ja mislim da` ili `to nije moje misljenje`..bilo bi civilizovanije..

2.-dobar je za protiv borca i cukarickog..nema nijednu osobinu za dobrog beka,osim brzine. ne zna da centrira,ne ide uvek u napad kad treba i rupa je u odbrani ko i nas basta (npr. pogledaj tekmu sa jermenijom sta mu radi onaj mucenik sto ne vidi na jedno oko ili onaj neki rtd poljak koji nas je prolazio po njegovoj strani na tekmi u bgu,ima takvih primera dosta..)

3.-njegov uspon je standardno forsiranje igraca, o tome smo vec pricali..nije toliki kvalitet da za god dana krene iz bezanije i predje preko kapitena partizana do standardnog beka repke.mnogo mu je, ni bolji od njega tako nisu isli. nego ga neko gura u dupe samo tako.ko ce se posle omastiti kad ode u neki fejenord/nansi gdevec

Link to comment
Share on other sites

1-ne moras odma da bacas uvrede,ja tebi nisam rekao da lupas,mozes da kazes nesto tipa `ja mislim da` ili `to nije moje misljenje`..bilo bi civilizovanije..

2.-dobar je za protiv borca i cukarickog..nema nijednu osobinu za dobrog beka,osim brzine. ne zna da centrira,ne ide uvek u napad kad treba i rupa je u odbrani ko i nas basta (npr. pogledaj tekmu sa jermenijom sta mu radi onaj mucenik sto ne vidi na jedno oko ili onaj neki rtd poljak koji nas je prolazio po njegovoj strani na tekmi u bgu,ima takvih primera dosta..)

3.-njegov uspon je standardno forsiranje igraca, o tome smo vec pricali..nije toliki kvalitet da za god dana krene iz bezanije i predje preko kapitena partizana do standardnog beka repke.mnogo mu je, ni bolji od njega tako nisu isli. nego ga neko gura u dupe samo tako.ko ce se posle omastiti kad ode u neki fejenord/nansi gdevec

Pa da...a ti si pametniji od rukovodstva Fejenorda/Nansija il' sta vec, pa ne bi dao nekoliko miliona eura za nekoga ko ne vredi toliko JA MISLIM DA TO NIJE MOJE MISLJENJE OLOLOLOL

Link to comment
Share on other sites

Hargrivs je placen 25 miliona

frljaju se milionima u fudbalu to apsolutno nije faktor da je igrac dobar

Rukavina je kriv za 3 komada u finalu EP za mlade,da ima talenta ima,ali mora jos dosta da poradi na defanzivi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da...a ti si pametniji od rukovodstva Fejenorda/Nansija il' sta vec, pa ne bi dao nekoliko miliona eura za nekoga ko ne vredi toliko JA MISLIM DA TO NIJE MOJE MISLJENJE OLOLOLOL

da. posto su rukovodstva fejenorda(ili bilo kog kluba holandske:) lige) i nansija pravi ocenitelj vrednosti nekog fudbalera i nikad se ne zajebu samo kupuju kvalitetno..

zajebe se aleks ferguson a oni nece..prepoznali su u rukavini novog Havijera Zanetija..

Link to comment
Share on other sites

pa shta da ti kazem kad si lozana, dovoljno mi je da si se setio havijera fosila zanetija kod priche o bekovima. Idi i dalje guli resu na taj raspali inter, koji je doziveo 2 dobre godine, jer su svi drugi loshi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije u tome stvar..

ali ako je havijer los bek onda u redu..pao mi je prvi na pamet ali svejedno uzmi nekog drugog u obzir

alvesha,risea,zambrotu...koga god

sto se tice havijera to sto je fosil ne znaci automatski da je los..i nije bitan zbog intera nego mi je uvek u glavi zato sto je zahvalan..kao recimo zambrota

ali ok nema potrebe za daljom diskusijom

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo i jeste tema za diskusiju od fudbalu :) Realno Rukavina je mlad i talentovan ali kao sto je Gruja rekao defanziva mu je losija strana... Opet ne moze se za njega reci da je kesa, a za repku igra jel nam je taj desni bek problem... Licno mislim da Zaneti nije nista posebno, ima milion boljih :)

Link to comment
Share on other sites

kao basta..samo malo manje pogubljen i zna trenutno de se nalazi..

da su bastu onda prodali kad je trebalo mozda bi i bilo nesto od njega i imo bi ko da igra beka i u zvezdi i u rep..

Licno mislim da Zaneti nije nista posebno, ima milion boljih :)

naravno da ima..naveo sam ga gore rekoh zasto..pouzdan..

p.s. skroz van teme al sad na tvu gledam duska tosica neke snimke stvarno ubija centarsut. kaze da se nada da ce uskoro osvojiti ligu sampiona:)) da mu nije mnogo..

Link to comment
Share on other sites

koja namestaljka ? rekao sudija Robinju da krene konachno da igra ? [:D] Ae mendzi ne lozi se leba ti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa kako ih ubila jbt a pukli 2:0

pa da,rezultat je apsolutno uvek merilo realnosti,nikad nije pobedio tim koji je igrao losije

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

al dobro,nije bila namera,zato niko nije ni video,ali da je treb'o da bude ponisten gol,apsolutno jeste

kao i totenhemov ofsajd

ali mnogo losa tekma,mnogo mnogo

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

valjda sam ja ovde objektivan

ako je ono bilo namerno onda u pichku materinu

I CHITAJ,i sam kazem da je apsolutno treb'o da se ponishti gol

i apsolutno losha tekma,ne pamtim kad sam video Arsena onako nervoznog

sto me cimas :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koji Totenhemov ofsajd, kod gola? Tu ofsajda nije bilo, videlo se lepo na ponovljenom da je Jenas bio iza Kina, ko i da je Berbatov dao loptu na vreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...