Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au bre,sto me terate da se oglasim :)

Prvo ti Rami...Dragutinovic je odlican igrach...defanzivac pre svega...a imaj samo na umu da je on namestio prvi gol u Helsinkiju,prvi gol sada,i pobedonosni u Bgu protiv Belgije...njegov doprinos je tu po meni dovoljan

Drugo,taj treci gol stvarno i ja kad sam video,odmah sam rekao kako je moguce da Stojkovic tako legne i pritom vidi da se igrach otvara na levu nogu i unutrasnju,ali on smekerski padne i zabole ga kurac...ono je stvarno bilo ponizavajuce sto kaze Shoosh sto su Belgijci svaki dribling koji znaju prodavali nama juche...jednog Kristijana Ronalda su uspeli da zaustave,a ne mogu Musu Dembelea,idi u kurac jebote :)

Klemente je meni pokazao koliki je degen kad je izveo Lazovica i uveo Smiljanica,onakve izmene nije pravio ni Milan Zivadinovic:)))

Mi trenutno NEMAMO shpica(ni u mladoj reprezentaciji)...jednostavno ono slatko doba kad si imao Dareta,Savu,Mijata,Deju,Pericu i slicne,ode u kurac...Zhiga nam je jedini valjani spic,a onog malenog,brzog zajebanog,sto rutinski resava 1v1 situacije cemo valjda cekati koju godinu...Pantelic je totalno odlemio,a to se videlo od druge polusezone bundeslige kad je poceo sam sebe da prodaje u Bajern i tako to...Lazovic ni nije klasican spic...Jovanovic mi dodje kao jedan od tih mnogih "strelaca" koje smo imali po tim ligama tipa Belgija,Holandija tipa Jestrovica,Kezmana i slicnih...A Pero nemoj da me zasmejavas,koji crni Kezman...covek otisao u Tursku,tamo praivo skandale,onda da jedan odlucujuci gol protiv Besiktasa,i odmah je zaljubljen u Fenerbahce,Turci ga obozavaju,on odmah trazi poziv u repku,ma daj jebote...tu pizdurinu ne bih vise nikad zvao u reprezentaciju nakon SP-a,dobije namerno crveni,da se ne bi brukao,mrsh u kurac onda...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kezman jeste retard, al u Turskoj daje golove, shansu zasluzuje garant vishe nego Pantela koji je starter, a gol nije dao 6 meseci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al treba imati u vidu i uticaj koji njegovo prisustvo ima na druge igrace.. mislim da si ti igrac repke i da ti dodje jedan kezman i na konferenciji kaze 'ja kao prva zvezda tima...' gledao bi ga popreko na svakom treningu

al realno ne znam da je jednom dobro odigrao za repku.. jebote sta je uradio on u karijeri, davao gol Zwolleu sa peterca. ruku na srce ne znam kakav je sad u turskoj, al ako je isti ko i pre...

slazem se ne zasluzuje ni panta, al onda nek se bace malo na skaut

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Kezman jeste retard, al u Turskoj daje golove, shansu zasluzuje garant vishe nego Pantela koji je starter, a gol nije dao 6 meseci

daje kurac moj golove u Turskoj nemoj zajebavati

dao je mozda 10golova prosle sezone

a nije ni Kezha igrao godinu dana,pa je bio starter u repki,dok je buljashio po Celziju i Atletiko Madridu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Al je u proslem ciklusu dao kljuchne golove za kvalifikacije, dok Pantela ne znam kad je dao gol za reprezentaciju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e moja je kod moje dece ljubim ih u glave :))

Inace,o kojim kljucnim golovima pricamo?Zigicev gol protiv Bosanaca koji je ulazio a on ga potvrdio?Ili gol u Spaniji kad je Ziga nadvisio sve ukljucujuci i Kasiljasa,Deki shutnuo a Keza postavio nogu?Ili pricamo o stativi koju je pogodio u Beogradu 1v1 sa golmanom protiv Spanije?

Slazem se za Pantelu,ali daj bre manite me Kezhe,on sebe proglasi za zvezdu i vodju reprezentacije,a nisam cuo rec samohvalisavosti od jednog Pippa Inzaghija koji je dao 50 kljucnih takvih golova...

kukajte za Saletom koliko hocete,samo me zovite da vam se i ja pridruzim...stvarno je steta sto on ne igra,iako ni on nikad nije pruzio nikakvu znacajniju rolu u repki i kad je dobijao sansu...u ovako tuznoj nekreativnoj sredini,stvarno bi nam pomogao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja majstor zagovnavanja topica [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno, treba da uvedu neki wild card za CL od sledece dine, da se ne ponovi da ovi divljaci iz Bayerna ne igraju CL, strasno igraju..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci ribery po onom sto se gleda na nem.ligi u prvih 5 najboljih igraca na svetu..totalno..

decko je aps nezaustavljiv..ono sto mi se cinilo da ce mu biti mana - slabunjav zbog mrshavosti u duelu - ne da ne postoji,nego lik gura nekog konja 30 kila jaceg od sebe a onda ga ponizi i baci po masline..

sve brzina,dribling,pas,nesebicnost,sut i ono najvaznije IDEJA..ima ideju kako treba da se igra..odsad ronaldinho,kaka pa riberi..dop sledece obrade podataka:)

a pipo je kralj..ali usera i jadnosti..

Link to comment
Share on other sites

za ribery-a se slazem u potpunosti ... gledao sam svaku tekmu od kako je u minhenu i ne zna se na kojoj je bio bolji... igra sa takvom finocom da mu ni majka ne moze nista ;-0 , definitivno im se isplatio transfer...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...