Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

ako smo okarakterisali sevilju kao jadan klub u krizi sta onda da kazemo za valensiju..

ljudi gube od rozenborga i sad je real kao jak sto ih je dobio..valensija bi bila malo ozbiljniji protivnik da je imala - trenera,barahu,silvu,vilju i jos par standardnih igraca..a ne ovako,jbt sa zvezdom bi se kidali..

a o liverpulu necu ni da pricam..sa marsejom su dotakli dno..nepostoji nesposobnija i jadnija ekipa u evropi od OM..obican skup crnaca i arapa koji ne znaju nista..i liverpul izgubi od njih kuci..jbt sad se najezim kad razmislim koliko me je kostao taj liverpul samo u zadnjih mesec dana..

nego mene najvishe danas iznerviro mrtvi terzic ne da mi da gledam manutd i arsenal derbi meseca i polugodishta zbog jeben msl..moracu u meridijanu da cucim da gledam na satelitu i ugusicu se od dve kile

dima u onoj prostoriji bez ventilacije..al bar nek arsenal pobedi..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sevilja objasnila naduvanom Realu

Arsenal i dalje objasnjava

sto je najgore,oba derbija je treb'o da dobije,ali bitno da su i dalje neporazeni.

Milan,nemam rechi.Da bog da svi slomili noge

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

trebalo Arsenal da dobije? koju tekmu si ti gledao rodjache, manchester je imao duplo vishe shansi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

onu u kojoj je Arsenal sve vreme imao loptu u nogama...Mancester je igrao jedino dok nisu dali drugi gol,mada opet,ae diskutabilno je,nereseno je najrealnije,necu da ti teram inat :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a ona dva shuta runija u prvom kad je jedva almunia odbranio? Tad nisu presli pola? Dajte ljudi, jebo vas Wenger, ja mrzim Manchester, al treba biti realan da su juche zasluzili da dobiju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

onu u kojoj je Arsenal sve vreme imao loptu u nogama...Mancester je igrao jedino dok nisu dali drugi gol,mada opet,ae diskutabilno je,nereseno je najrealnije,necu da ti teram inat :)

gruja se plasi hajlija :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

a ona dva shuta runija u prvom kad je jedva almunia odbranio? Tad nisu presli pola? Dajte ljudi, jebo vas Wenger, ja mrzim Manchester, al treba biti realan da su juche zasluzili da dobiju

brate ti si blesav

pa juche sam opet gledao snimak na premieru

ako su oni trebali da dobiju,onda daj da zaustavimo fudbal

Arsenal je imao i igru i sve,samo sto odsustvo tih ozbiljnih sansa je bilo zato sto npr. Hleb prodje Brauna i vrati povratnu Fabregasu,a ovom ostane lopta u nogama,Hleb se namesti na shut na 17m i shutne je u pichku materinu,Eduardo umesto da primi i napadne gol,hvata neki volej itd...Fabregas kad je sutnuo ispod zivog zida ili Galas glavom,to nisu bile ozbiljne sanse?U prvom poluvremenu Manchester je imao rupe i po 10 minuta da nemaju loptu...Runi im je imao sve sanse na mechu,glavom i jedan shut(ne mogu da se setim koji drugi,ali ajde verujem ti)a gol prvi necu ni da komentarisem,ne bi usla u zivotu da ga Galas nije dao rukom i jos pritom Braun je napravio cist faul u napadu nad Hlebom pre nego sto je pustio loptu Kristijanu...jednom je Evra poslao upotrebljivu loptu ali niko nije imao da natrci na nju pre njihovog drugog gola,koji je u stvari bio repriza te akcije...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ARSENAL : MAN.UTD. - 2 : 2

56% Possession 44%

19 Shots 12

6 Shots on target 3

0 Saves 0

3 Corners 4

14 Fouls 15

2 Offsides 4

1 Yellow cards 2

0 Red cards 0

23 Tackles 35

360 Accurate passes 260

59 Bad passes 47

Mancester je igrao na iskustvo ;)

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

na kraju ni nema nekakve veze:)

ali sinoc su me prijatno iznenadili juve i inter.mislio sam da ce igrati shah al bila je fina tekma..inter dok je vodio propustio brda shansi da ih dokrajchi i onda su ih naravno kaznili..

ono sto se vidi je da juve ima problem u odbrani gadan..kruz im prosho kroz sredinu lagano..a figo majstor kakvog nema,ja nisam mogo da verujem koliko covek i dalje zna i prolazi na iste finte kao i pre 10 godina..cim su ga povredili sredina intera se zbunila..

ranijeri me odusevio sa hrabroscu da izvede del pjera i nedveda..mislio sam da ce obojca da mu lupe shljagu dok izlaze..

Link to comment
Share on other sites

brate ti si blesav

pa juche sam opet gledao snimak na premieru

ako su oni trebali da dobiju,onda daj da zaustavimo fudbal

Arsenal je imao i igru i sve,samo sto odsustvo tih ozbiljnih sansa je bilo zato sto npr. Hleb prodje Brauna i vrati povratnu Fabregasu,a ovom ostane lopta u nogama,Hleb se namesti na shut na 17m i shutne je u pichku materinu,Eduardo umesto da primi i napadne gol,hvata neki volej itd...Fabregas kad je sutnuo ispod zivog zida ili Galas glavom,to nisu bile ozbiljne sanse?U prvom poluvremenu Manchester je imao rupe i po 10 minuta da nemaju loptu...Runi im je imao sve sanse na mechu,glavom i jedan shut(ne mogu da se setim koji drugi,ali ajde verujem ti)a gol prvi necu ni da komentarisem,ne bi usla u zivotu da ga Galas nije dao rukom i jos pritom Braun je napravio cist faul u napadu nad Hlebom pre nego sto je pustio loptu Kristijanu...jednom je Evra poslao upotrebljivu loptu ali niko nije imao da natrci na nju pre njihovog drugog gola,koji je u stvari bio repriza te akcije...

chek, shta si ti hteo da kazes, da je arsenal bolji, ali im fali povratni pas, shut, zavrshnica i josh 10 elemenata fudbala ? Ae grujo budi malo objektivan, manchester je imao bolje shanse, i trebalo je da pobedi, oba gola arsenala su puka sreca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema sta da budem objektivan,Mancester je imao 3 dobre sanse i mnogo glup i srecan gol kojem je prethodio faul,ne vidim po cemu je drugi gol Arsenala veca puka sreca od toga,a prvi gol tek ne vidim zasto je puka sreca zato sto je bila akcija u kojoj je Adebajoru odbranio Van Der Sar i u nastavku Sanja dodao do Fabregasa.Ali dobro,kako god.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Veceras olimpijakos real :P sudeci po prosloj tekmi ova moze samo da bude bolja :> 21:30

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nema sta da budem objektivan,Mancester je imao 3 dobre sanse i mnogo glup i srecan gol kojem je prethodio faul,ne vidim po cemu je drugi gol Arsenala veca puka sreca od toga,a prvi gol tek ne vidim zasto je puka sreca zato sto je bila akcija u kojoj je Adebajoru odbranio Van Der Sar i u nastavku Sanja dodao do Fabregasa.Ali dobro,kako god.

da, Sanja je tu garant dodao i video Fabregasa, samo je ljosnuo i otishao u reklame [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa uklizao i vratio povratnu Pero,tu igrach treba da bude,da li ce on da gleda ili da zmuri dok dodaje je nebitno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

smisli josh neshto slobodno [:D]

evo, liverpul josh jednom dokazao da je veci tim od arsenala, i oborio im rekord [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...