Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

nubzori,du nat anderestimejt d pauer of Gruja

1:0 za Romu poluvreme:))

pojescu se ako Inter pobedi sad jer cete da me prozivate ;)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadna utakmica skroz.Inace ne pijem guaranu...jebiga mogli smo u pivo al ne pijem taj vas vajfert,a i izgubio bi ja tako da dobro je ;)).Cekam da ovaj Ljubicic dosadni zavrsi tenis da mogu da gledam lyon na koji sam dao 3500 dinara OmG.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

MA LYON JE NAMESTEN,jel gledao neko ono SRANJE?Usrani retardi trebaju da dobiju jednu utakmicu da overe prvenstvo i nemaju zelju 90 minuta da daju gol.Posle ovoga sam sumanut trcao da uplatim na Chelzi i vratim te pare i ide ok za sada...ali na lyon nikad vise bre pare necu da bacam,ovo mi je treci put da sam se posteno opekao na njih.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

singlirao derbi za 500kinti 0-1

imao srece sto ste dobili crveni i sto sudija nije smeo da svira penal posle

cekam sao paolo za 7soma

na 500kinti

valjda me nece prodati

skontao sam da otkad sam prestao da uplacujem u lokalu da sam upao u winning streak,uzeo i u nedelju i u ponedeljak,valjda cu i sada

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aaaa ko prvi naidje na Mesijev jucerasnji gol protiv Hetafea nek javlja

proglasavaju ga jednim od najlepsih golova u istoriji spanskog fudbala

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ako ima pravde, nece je uzeti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto?Igraju najbolje cele sezone,pogledaj im samo gol razliku.Fazon je sto Chelzi ima mnogo duzu klupu a ako se Rio Ferdinand ne oporavi da meca sa Chelzijem mogu da se oproste od titule.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jos samo fali da ovaj nesreti real osvoji titulu. ako se to desi prestajem da pratim fudbal.

znam da smaram, ali moram da pomenem.

west ham-everthon 1-0, bobby zamora!! dok su rivali u borbi za opstanak charlton i sheffield remizirali!

sto znaci da wigan i sheffield iznad crte imaju 35 dok odmah ispod je charlton sa 34 i west ham sa 33 !!!

ima sanse, ima!!!

Link to comment
Share on other sites

Sto?Igraju najbolje cele sezone,pogledaj im samo gol razliku.Fazon je sto Chelzi ima mnogo duzu klupu a ako se Rio Ferdinand ne oporavi da meca sa Chelzijem mogu da se oproste od titule.

najbolje? Malo sutra, pobedili su ogroman broj mecheva na chistu srecu, ili penale na ronaldom kojih nije bilo, plus su ih jedine zaobisle povrede sve do sad, zato su i gurali toliko. U Chelziju (koji ne volim btw) se ogroman broj igracha povredio, Liverpul takodje (Garcia i Kewell ne igraju vec duze vreme, povredjeni bili Momo, Hyppia, Gonzales, Agger itd itd), a o nesretnom Arsenalu da ne prichamo (ceo tim bukvalno). Sad je doshlo vreme da mechka zaigra pred Fergusonovim vratima [:D]. A taj najlepshi fudbal smo videli i danas, srljanje bez ikakve ideje celo drugo poluvreme..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Au pa koliko je puta samo Chelzi odneo pobedu u 90+ minutu.Ne gotivim ja nesto posebno Mancester i ocekivao sam da posrnu pri kraju sezone ali to sto su danas lose odigrali ne znaci da ne igraju dobar fudbal inace :).Sa druge strane Liverpul npr nije imao toliko povreda najesen pa su opet ocajno igrali u gostima.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa liverpul ima najtanju klupu od svih, nije ni chudo shto su formu nashli sad. Dalje, Chelzi kad je gazio svuda, tad nisu imali srece (2x CL) i sl, sad je doshlo njihovo vreme da se provlache.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i ne bih se slozio da liverpul ima najtanju klupu. pre bih rekao da oni imaju tim sa najvise ujednacenih igraca. recimo igra celzija se zasniva na igri 13 igraca dok benitez rotira sva 22-23. sami znate da covek ne izbaci isti tim dve utakmice za redom. ferguson puca cim mu se neko povredi (evo trenutna situacija) ali zato dok ima sve na okupu druga je prica.

Link to comment
Share on other sites

da, al ajmo po pozicijama u liverpulu

Shtoper - Carra, Hyppia, Agger, Paletta (za ovog zadnjeg samo r-o-f-l)

Bekovi - Finnan, Arbeloa, Aurelio (Riise i Zenden uskachu kad treba, inache nisu pravi bekovi)

Sredina - najveci izbor igracha, mada cele sezone bez desnog krila (Garcia, Kewell), pa tu igra Gerrard ili Zenden/Gonzales (mnogo neuspeshno), a srednje igraju Alonso, Sisoko i od skora Mascherano

Napad - Kuyt, Bellamy, Crouch, Fowler (igra bzvz tekme)

Manchester

Bekovi - Evra i Neville

Shtoperi - Nemanja i Rio

svi ostali se rotiraju bek-shtoper (Silvestre, Heinze, Brown + O`Shea koji moze i zadnjeg veznog da igra)

sredina - isto ogroman broj igracha

Napad - jedino gde su tanki, sa 2 napadacha i jednim koji ulazi pred kraj, Ole je ko Robi u Liverpulu

Kad poredimo jedne i druge, Manchester ima mnogo bolju situaciju, samo shto ih Ferguson nije dovoljno rotirao (narochito Necu i Ria, kao i Nevila na desnom beku) pa mu je odbrana sad izduvala. Isto prodao je Ruuda, i rekao da mu dodatni napadach ne treba, a Rossi je valjda zavrshio na pozajmici, a sad bi im dosta znachio..

Za chelzi se slazem shta si rekao, 15ak igracha..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo hteo da stanem u Perinu odbranu Liverpulove klupe,realno videcemo sad sta ce biti kad se Rafi daju pare na ruke,a ne da mora da kupuje igrace za koje nema mesta u Arsenalu ;))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

In the other news Murinjo ostaje na klupi Chelzija i sledece sezone iako je danas realno izgubio poslednju sansu da osvoji prvenstvo.Doduse na ostalim frontovima mu ide dobro pa moze biti zadovoljan :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kako izgubio shansu kad manchester od 4 kola do kraja ima 3 gostovanja, ako se ne varam?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Protiv evertona,man city-a i chelzija a u medjuvremenu Milan u ls,nemoj mi reci da mislis da ce u prve 2 da ispuste opet bodove.Chelzi sa druge strane igra sad protiv Liverpula,onda Bolton,onda opet Liverpul,onda Arsenal u gostima pa Mancester :) i to sve za 15 dana,tezi raspored nisu mogli da imaju.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

@hajli

da, ali ja ti pricam o upotrebljivosti igraca... koliko god oni bili (ne)kvalitetni, rafa ih koristi sve, sve do jednog. mozda je to nekada mac sa dve ostrice (najvise gonzalez), ali on uspe da odmori igrace, dok fergi menja samo kada mu gigs kaze da ce umreti ukoliko odigra jos jednu tekmu.

a i o kojoj sredini ti pricas? kerik, skols, gigs, ronaldo i to ti je to. kieron, flecer i park sto nekada uskoce. tu ne mozes da dodajes o'shija, koji realno ne moze mnogo da pruzi u sredi i koliko vidim smita, koji isto tako uskace u sredinu da odmori skolsa.

za napad se slazem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...