Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaboravio sam jos jednog kljucnog coveka..kome ronaldo moze da se sagne..

bre kad smo bili klinci svi su kukali za ovaj nintendo dres zbog njega..i na iss pro deluxe secam se imo sve 19ice :))..dozivotni kralj Firence i okoline

aplauz za ovo, obozavam ga! takodje i kad je igrao sa jebenim Delvekiom u Romi, kakav tandem! nikad necu zaboraviti kad su naguzili 4:1 Lazio u njihovoj verziji galaktikosa :P

~~

Link to comment
Share on other sites

22.09

Moj rodj,Ronaldov rodj,Heri Kjuelov rodj!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja Pele-a nisam gledao tako da ne mogu da pricam o njegovim igrackim kvalitetima, a Maradonu sam gledao milion puta, cak i uzivo ovde na Marakani i covek je Bog fudbala.

Plus ono sto ide Maradoni u korist je sto je sabijao u modernom fudbalu, sa jacim odbranama i taktikama, dok je Pele igrao u drugom vremenu

E to. Nisam gledao ni jednog uzivo ali zato ima YouTube. Drugacija se odbrana igrala u Peleovo vreme, nije se igralo ni blizu ovako prljavo kao danas. Pelea bi danas iznosili na nosilima svaku utakmicu, dok bi se Maradona savrseno uklopio u danasnji nacin igre. I jos je Maradona zabio gol rukom na Svetskom prvenstvu :D

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

I jos je Maradona zabio gol rukom na Svetskom prvenstvu :D

izvini ali nije to maradona uradio. To je bila ruka Boga

:)

I jos je Maradona zabio gol rukom na Svetskom prvenstvu :D

izvini ali nije to maradona uradio. To je bila ruka Boga

:)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

E to. Nisam gledao ni jednog uzivo ali zato ima YouTube. Drugacija se odbrana igrala u Peleovo vreme, nije se igralo ni blizu ovako prljavo kao danas. Pelea bi danas iznosili na nosilima svaku utakmicu, dok bi se Maradona savrseno uklopio u danasnji nacin igre. I jos je Maradona zabio gol rukom na Svetskom prvenstvu :D

nije se igralo prljavo? a ono kad su peleu na svetskom prvenstvu (ne znam tacno koje godine) slomili obe noge posle jednog uklizavanja, to nije prljavo?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Matori, jesi ti siguran da je Pele lomio nogu na SP? Ja prvi put čujem za to ali nije ni bitno. Evo ti video, pogledaj zbog čega je napustio reprezentaciju posle SP 1966. u Engleskoj.

http://www.divshare.com/download/6593758-83a

Danas ovakve startove viđaš na svakoj utakmici. Onda pogledaj Meksiko 1986. kako Englezi pokušavaju da ubiju Maradonu. Pogledaj koliko startova sa obe noge noge za koje se danas dobija direktan crveni. Kao što svi znamo Maradonu nisu izneli sa terena, nego im je prvo zabio ruku Božju, a posle toga i najlepši gol u istoriji fudbala.

Jedan je Bog!

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Matori, jesi ti siguran da je Pele lomio nogu na SP? Ja prvi put čujem za to ali nije ni bitno. Evo ti video, pogledaj zbog čega je napustio reprezentaciju posle SP 1966. u Engleskoj.

http://www.divshare.com/download/6593758-83a

Danas ovakve startove viđaš na svakoj utakmici. Onda pogledaj Meksiko 1986. kako Englezi pokušavaju da ubiju Maradonu. Pogledaj koliko startova sa obe noge noge za koje se danas dobija direktan crveni. Kao što svi znamo Maradonu nisu izneli sa terena, nego im je prvo zabio ruku Božju, a posle toga i najlepši gol u istoriji fudbala.

Jedan je Bog!

pa kad je na belom normalno da mu ne mozes nista :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jbt,sta se ovo opet dogadja,ovi podneli ostavke zato sto Bekvalac nije izabran za trenera mlade reprezentacije..da paradoks bude veci,jedan jebeni cudotvorac Dujkovic hoce zapravo da vodi nashu mladu reprezentaciju i ovi uzmu i podnesu ostavku zato sto je on izabran.Kakve gluperde,jebem im svima pijanu mater.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...