Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

^Nema stazu pa je manji obim tribina, plus ovaj gornji nivo je prilichno mali i sa padom ka ivicama.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kezman dao 2 komada u kupu :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

JEDAN JE NIKOLA ZIGIC, NIIIIKOOOLAAAA ZIIIIGIIIIC!

http://www.youtube.com/watch?v=lOX-V_i0L4U

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni isto krivo sto nisam gledao manchester samo zbog tosica, ali koliko sam uspeo da po'vatam po youtubeu imao je par solidnih poteza, nisam se nadao da ce tako brzo da debituje, ali mislim da ce ferguson napraviti od njega igracha, sve stvari koje mu fale mogu lako da se poprave, (skok igra, snaga) samo rad i to je to..

zigic i kezha \o/ vecina igraca iz repke su standardni u jakim klubovima, jos kad bane ode za fioru, tamo ce biti bog :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

mojne kezha,nije video prvoligasku tekmu ove sezone :))

qft, nadam se da je Antić doživotno zaboravio na Kežmana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije dozivotno zaboravio na Kezmana, ali sigurno je da pored Jovanovica, Lazovica, Zigica, Pantelica nece igrati. Ako bude u nekom momentu bude bolji od njih, moguce da ce zaigrati, ali nekako ne vidim da ce biti bolji :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Panta je kralj, duvajte ga hejteri

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja ne volim Pantelica, ali kada on ima svoj dan ne moze niko da ga zaustavi i to je cinjenica. Jedino shto je velika lozana, pa cvika kad igra u reprezentaciji [:)]. Videce se uostalom, usrace ga neka tekma kad bude najvaznije, upravo zbog te zelje...i onda ce svi da ga volU! [:)]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kad se pomene Zigic,uvek se setim ovoga

http://www.youtube.com/watch?v=yyUcszdR2Io...feature=related

Ukenjao sam se od srece tada,doduse i njega je usralo za celu karijeru :D

Kakva je to explozija srece bila na Marakani, u masi sam proshao jedno dvaes' reda gore-dole noshem talasima euforije.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Poshto nema gde, a glupo je da otvaram nov topic samo za to napisacu ovde:

Ovaj Superbol je bio do jaja, tekma je bilo odlicna i zanimljiva. Na kraju pobedishe pravoslavna bradja Stilersi iako sam navijao veci deo utakmice za Kardinalse. Ziveli bili, i sledece godine da operu "Chicago Bears"!!!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...