Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

vala prikljucujem se opstoj teoriji zavere protiv nas

onakva dva gola se ne vidjaju ni u Velikom Sredishtu

btw Belgija je dva najbolja mecha u grupi odigrala protiv nas

jebem li im mamu,usralo nas i u Bgu da dobijemo realno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate

u jednom Azerbejdzanu ljudi pokazuju negodovanje i smenjuju trenera zbog losih rezultata

Ejjj,u Azerbejdzanu

fudbal igraju svi,a basket ko je previsok za fudbal :))

a da,da ne zaboravim

tenis je za sisice

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au Lesko, koji komentar

pa decko ne zna rech srpskog, i nikada nije ziveo ovde, sto bi igrao za nas pobogu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate imajte u vidu da mu je cale SRBIN..i mogo je da zivi 500 godina u spaniji opet je od oca srbina i majke spanjolke.sad sto je on malo govno i vise voli spaniju ko ga jebe:)

i kuzmanovic je mogao da igra za svajcarce i igrao bi EP sigrno pa ipak igra za raspalu srbiju..

sto se tice plasmana vise mi je zao sto skotska nije prosla nego mi..oni usrani italijani kolko ih mrzim opet ih je usralo..znaci mekfaden da je dao onaj sut na prazan go postao bi nacionalni heroj i izgradili bi mu spomenik pored hempdena..ovako zabari se opet provukli..al valjda ce neko da ih odere na ep

a tek muceni rusi..jooooooj..

p.s. belgija ih je pustila tako sto je izvela likove od 18 godina da igraju..a i oni su bili tu negde s poljskom..da nije bilo onih par`gresaka` dobili bi ih..jedino sto vredi u poljskoj je trener i njemu svaka cast.odveo je gomilu jadnika na ep

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Gibajom standardno

brate,cinjenica je da smo mi i Hrvati pokupili sve sto je valjalo iz njihovih mladjih selekcija :))

Rakitic,Petric,Kuzmanovic i Ergic

ahahaha

:))

I cinjenica je da bi taj Krkic vec sad igrao za repku.I opusteno bismo ga tolerisali jer ni nemamo trenutno napadache koji u repki bombarduju,pa da se nesto bunimo zasto on mora da se forsira.Isto banalan primer.Fabregas je otisao iz Barse sa 16god.Mogao je da cheka priliku u vecem klubu od Arsenala,koliko god ga ja voleo,moram ipak da se pomirim sa tim,ali mu je Arsen rekao "sine dodji,igraces odmah prvu postavu,postaces najbolji vezni igrac na svetu"

Tako je i bilo.

Nesto ne vidim da ce Krkic barem jos 3-4 godine da nadje svoje mesto u repki pored Toresa,Vilje i kompanije.Ipak oni imaju po 24-25 godina.

A i to,Poljska je takav skup jadnika da je to prosto tuzno.Toliko ih je sralo kroz kvalifikacije da ja prosto nemam reci.A i to sto je Bronovicki standardan,to smo mi jadni,forsiramo grbavca i srpskog Pavel Nedveda koji nisu ni reprezentativni kadrovi u nasoj zemlji koja je(ocito jelte) slabija od te Poljske.A i to sto Brono igra van pozicije u Zvezdi,to je isto tuzno :(

Ali samo gledam kako se svim "velikanima" poklopilo,mrtvi Englezi,Izraelci i Makedonci pobede,sad ni ne moraju da pobede Hrvate da bi otisli na EP,Skoti isto tako su imali sve u svojim rukama pa su pukli od Gruzije.Ma strasno,jedino nas ne moze da prokenja.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

smradovi engleski...i onaj penal,majko mila...

btw onaj Meklaren je takav klovn koji se radja jednom u 100 godina :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...