Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

a pitanje je sata kada ce rafael potpisati za valensiju!

visente-van der vart-albelda-hoakin a u napadu vilja-zigic

jooooooooj

silva > vicente

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne bih dao Angulu da igra da bih napravio mesta za Visentea,posto je Silva jelte vunderkind,a Visente mu dodje nesto kao veciti talenat :))

i da,Valensija odustala od Rafaela :((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno, on vredi i vishe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno,dosao bi on i za neku bedu ali dzabe kad imas klub koji nece da ga pusti...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

JOJ JEBOTE,KAKO SAM SRECAN JAKO,ODMAH SAM POHITAO PODELITI TU VEST SA VAMA,PORTUGAL UPRAVO ODIGRAO NERESENO SA JERMENIJOM

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hahah cuti mogli su i da izgube koliko su jadni :)).Ovi Portugalci i Poljaci rade posao umesto nas,jos taman da se medjusobno pokolju u Portugalu i mi zavrsimo prvi u grupi :D.Jebiga, sad cu da ureknem ali ovi nasi su sad culi rezultat i odigrace X protiv Belgije kakvi su balvani :/

btw sto nisu zvali Baneta Ivanovica da igra sa Vidicem?

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Nije cak ni igra toliko ocajna koliko je trenutni rezultat ocajan :( Deluju mi ok svi osim Rukavine,Lazovica i Pantelica,jebote nijedan pas dobar nije uputio.Ovaj mali Kuzmanovic je dobar...a i blokiraju nas stalno sere ih,onaj sut Koromana bi bio gol.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

brate oni bar blokiraju a mi na sut izlazimo tako sto okrenemo bulju na 10 metara.. naravno pricam o drugom golu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nije cak ni igra toliko ocajna koliko je trenutni rezultat ocajan :( Deluju mi ok svi osim Rukavine,Lazovica i Pantelica,jebote nijedan pas dobar nije uputio.Ovaj mali Kuzmanovic je dobar...a i blokiraju nas stalno sere ih,onaj sut Koromana bi bio gol.

mene je bilo sramota kako smo jadno dobili prvi gol, pet igraca stoje dvojica odigraju dupli pas i to jako smesno...kod drugog gola nisam video ni mrvicu zelje da se napadne igrac sa loptom na nasoj polovini, covek se prosto dosetao do sesnaesterca...odbrana kao da se skupila pred seoski turnir

fml

Link to comment
Share on other sites

odbranu ko da igramo Shoosh i ja,a obojica smo dribleri i napadachi jelte :)))))))

mrzi me da komentarisem,kontam da ce me neciji komentar ovde i naterati da se oglasim :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo moze moj? GRUJO JEBO TE PANTELIC DA TE JEBO :))

Ma ne pazi,ne mozete ocekivati od krstajica i dragutinovica da vijaju one crncuge po celom terenu...ipak su oni u godinama.Ne moze nista tu odbrana kad stalno bude 2 na 2...tu je najvise kriv glupi Kovacevic koji je povrh toga sto nije radio svoj posao kako treba umislio da zna da sutne loptu :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kovacevic jedino sto zna je da s vremena na vreme presece pas. kreativnost i pas - nula.

a krstajic je direktno zasrao prvi i treci gol tako da je vreme da mali stepanov krene da skuplja iskustvo.

koroman se nije video, kao ni jankovic

mnogo su oni njih podcenili cini se meni

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo moze moj? GRUJO JEBO TE PANTELIC DA TE JEBO :))

Slazem se totalno,tako da ono,nije to TAJ komentar :))

I da,Lola je treb'o igrati od pocetka umesto maloumnog Kovacevica

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Koje su nashi pichke nevidjene,to je chista sramota.Zilion puta su imali prilku da shutno i zilion puta se okrenu i driblaju sami sebe.Statichni,lenji bez ideje,uglavnom nishta novo.

Treci go je sramota ziva za Vidica,da sam ja ser Alex,i da sam ono gledao ne bi ga vishe u zivotu ubacio u tim.Do samog kraja on je malumno ostao na svom igrachu,iako zdrav razum treba da govori choveku da treba da izadje na choveka koji ide sam ka golu,tako mu umanjuje shanse i da da gol a i da baci ok loptu u 16...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbte, ko tog koromana gura u repku i zvezdu. i dragutinovitja kad smo kod toga.

mene smori to shto mi uvek kao imamo neke shanse na papiru i shta ti ja znam... a ne setjam se kad smo proshli put odigrali tekmu kako valja. znachi, ne mislim da odigramo 20 valjdanih minuta ili jedno poluvreme... nego tekma kako valja. i uvek se kao iznenadimo porazu od kazahstana ili azerbejdzana ili koga god. ono, ti porazi i izgubljeni bodovi vishe ne mogu biti sluchajnost...

i josh neshto, ne znam dal je za to kriv klemente (ili bilo koji selektor), ili igachi jednostavno ne slushaju... ali kakvo je ono kretanje po terenu koji moj? klinci iz dvorishta se bolje kretju i otvaraju/udvajaju/dupliraju/utrchavaju/shtagod

Link to comment
Share on other sites

Samo bi da uporedim 2 situacije...prva kada je pantela dobio loptu na pola i imao sansu da isprinta i izadje one on one sa golmanom umesto cega je on jedva dotabanao do sesnaest metara i druga kada je kod treceg gola Dembele pretrcao Krstajica skroz po boku, usao u sredinu i sutnuo Stojkovicu koji nije mogao da legne nego seo :]

A da ne pricam kako su smesno izgledali nasi dok su im belgijanci prodavali svaki dribling koji su umeli da izvedu :(

Vidic ruku na srce od pocetka sezone i nije bas blistao ni u dresu djavola

fml

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja ono sto Klemente pokusava a to je da od nas napravi Spance...znaci igra po krilima i tako to,e sad druga stvar je sto shpanci imaju igrace iz Valensije a mi imamo Koromana i lol Rukavinu pa to bas i nece moci da ide tako kako je zamislio :)).Takodje,ne vredi to nista dok se ne izbaci Pantelic i dok Lazovic ne bude dzoker koji ce eventualno da ulazi u 88 minutu...vratite Savu xD !

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Kezman i Ziga, uz ovog Jovanovica su jedina tri napadacha koja vrede, ostali nisu ni za kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Samo bi da uporedim 2 situacije...prva kada je pantela dobio loptu na pola i imao sansu da isprinta i izadje one on one sa golmanom umesto cega je on jedva dotabanao do sesnaest metara i druga kada je kod treceg gola Dembele pretrcao Krstajica skroz po boku, usao u sredinu i sutnuo Stojkovicu koji nije mogao da legne nego seo :]

A da ne pricam kako su smesno izgledali nasi dok su im belgijanci prodavali svaki dribling koji su umeli da izvedu :(

Vidic ruku na srce od pocetka sezone i nije bas blistao ni u dresu djavola

to sto se stojkovic prerano bacio na levu stranu je zato sto je vidic pristizao iz sredine i da je bio sekund brzi blokirao bi sut, uglavnom zatvarao je desnu stojkovicevu stranu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...