Jump to content

Najzabavnija klasa


Cvvve

Recommended Posts

Koja je po vama najzanimljivija klasa za igranje i zbog chega?

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

evo krenuo sam pre par dana tauren druida i mogu ti reci da je on po meni za sad najzanimljiviji sto se tice lvl-ovanja...a i gankovanja mejdzeva bwahahaah btw imam 4 lika lvl 60 (pally,rogue,warr,hunter) i ni sa jednim mi nije bilo ovako zanimljivo sto se tice lvl-ovanja ko sa druidom e sad sto se tice pvp to jos ne znam tek sam 53 lvl tako da nisam pvp krlja jos a i kontam da nije bas nesto...

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

uff, zavisi koji je tvoj trip.

meni je za sada najzanimljiviji rogue iskljuchivo zbog stelta (shto tje retji da bi i druid trebao da bude zanimljiv, ali nemam nijednog droodla).

mada u svoje vreme mi je warrior bio trip nevidjen kad sam pacifikovao sa rank 14 opremom... ali to je opet bilo samo zbog opreme koja je to omogutjila.

shta znam, skapiraj sam sa sobom na koji nachin volish da igrash i voila

Link to comment
Share on other sites

ovo pitanje je totalno subjektivno

iako igram huntu 90% svog ingame vremena u wowu nema te miline kao kad uradish death from above sa warrom =o)))

istina... nishta lepshe nego charcge posle imba skoka gde bi trebo da umresh 100% :D

love my warz?

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Protosi >>> everything else ...

My life for aiur ! It is good day to die ... i nadasve cuveni ... WORRRP FIELD STABILIZED !

*edit by uprava*

ovom choveku nije dobro, ponovo je usao u fazu da ne moze sam da se iskontrolise, tuga...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

priest je meni bio najveca uzivancija za levelovanje, a bogami i za igranje. kao shadow lepo levelujes, posle samo dobijas /w da im treba pop kao poslednji za instancu... extra klasa, jedino je velika odgovornost kasnije u raidovima, ali ja to volim [:)]

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

warlock je najjaci definitivno

ja sam igrao warriora do 53-ojke i smorio me ... EZ-mode - charge hamstring mortalstrikemortalstrikeoverpowermortalstrike bloodrage execute.

sad levelujem druida i stvarno je zanimljivo... kad koljem jace budem meda ( warr ) , kada mogu da preskocim monstere u pecini u questu onda sam macka i stealthujem... u druid formi smaram sa entanglom i instant moonfire-om booom booom boom xD kad neka picka bezi samo ga doqsurim , a i naravno - dok ne uzmem mount imam travel formu...:)

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

warlock je najjaci definitivno

ja sam igrao warriora do 53-ojke i smorio me ... EZ-mode - charge hamstring mortalstrikemortalstrikeoverpowermortalstrike bloodrage execute.

sad levelujem druida i stvarno je zanimljivo... kad koljem jace budem meda ( warr ) , kada mogu da preskocim monstere u pecini u questu onda sam macka i stealthujem... u druid formi smaram sa entanglom i instant moonfire-om booom booom boom xD kad neka picka bezi samo ga doqsurim , a i naravno - dok ne uzmem mount imam travel formu...:)

-.-

ubijanje mobova nije igranje neke klase, kao prvo warrior nije bash samo to u pvp-u, posle jel', kad nauchish da ga igrash, iznenadio bi se koliko stvari ne znash posle nekog vremena, isto tako nema lepsheg osecaja nego kad tankujes u raidu i uradish neshto sto ce spasiti raid i kad znash da ne stojish samo sa strane, spamujesh shadowboltove, a imash MT-a koji je debil i muka ti je shto wipujes 5 puta za redom, a ne mozes nikako da utiches na situaciju, zato je meni tankovanje > all, znash da veci deo zavisi od tebe, znash da znash da igrash i uzivanje :) Ofc, na mnogim bossovima ne zavisi skoro sve od tebe, al ono :)

A i sto se tiche pitanja, tesko je dati objektivan odgovor, evo meni je warrior prvi lik i posle 100 dana provedenih na 60. lvl-u jos mi nije dosadio, obichno svi pogode klasu koja mu odgovara iz prve, neki se predomisle i pogode pravu do 20. lvl-a, daleko vishe ima ovakvih nego onih koji dignu 60. igraju ga neko vreme pa onda shvate da im se ne svidja, imo.

Link to comment
Share on other sites

igro maga, maznili mi acc, igro huntera na ortakovom "napustenom" acc i onda se on odluchio da ipak oce da igra :P

sad igram druida, i mogu reci da mi je definitivno najzanimljivija klasa, zato sto mogu bilo koju ulogu da igram, sad sa ovim novim talent updatovima druid moze da se definishe josh bolje nego pre, hotovi su nenadmashni, feral je mnogo opasan - jedino shadow priest i warlock su klase koje me overpoweruju, balance je takodje odlichan, mada ne postoji dovoljno dobrih leather +spelldmg itema u igrici da bi moonkin mogao da se poredi sa nekom od primarnih caster dps klasa, generalno zanimljivo poprilichno :p

Link to comment
Share on other sites

Warlock, by far, mozes da radis sta hoces, bukvalno.

i realno gledano najstaticnija klasa u igri

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je mislio na stajanje u mestu, za razliku od, recimo, prista ili huntera koji moraju da trčkaraju naokolo.

A to za zabavne klase...istina je da je stvar ukusa, ali je istina i da su različite klase raznim ljudima zabavne za razne stvari. Ja dok sam levelovao alt roga, bio sam srećan, veseo, bezbri

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...