Jump to content

8 Million Subscribers


Silencer

Recommended Posts

Nista me ne cudi ... moj komisja koji je inache podpredsednik opstine i njegova zena koja je u nekoj privatnoj firmi kupili sinu za rodjendan wow ... od sve sto moze da radi jeste da ih gleda kako igraju po ceo dan wow ( ima 8 godina ) imaju tipa tier 2 setove itd , bolest ... inache tih dvoje su me navukli na red alert pre 9 godina :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

8 miliona puta 13 eura jednako je 104 miliona samo od pretplate+

WOW store + exp.+ trte mrte gomila govana jednako (pare ljude kvare)

+ transferi + one njihove karte kakogod da se zove (kornjacha mount ^^ )...

Mada tih 8 miliona, to je broj prodatih kopija WoW-a, a mnogi su prestali da igraju ...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

ma zaposlicu se u blizzardu kao chistach WC-a na godinu dana imacu mesecnu platu od 5000dolara i kad se vratim ovamo ima da napravim neki porodicni biznis :)

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

znate sta bre, ja ima za 6 godina da zavrsim fakultet i da se zaposlim ko neki developer, programer ili nesto tako u blizzu i boli me ckura. playas wow besplatno, plata extra i ustekam je pa kupim akcije blizza. wtf pwn money money money

Hehe, jes, jos samo da je plata developera u game industriji ekstra [:p]

Toliko je dobra da blizzard sa svakim novim tierom mora da trazi i novu generaciju developera [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa realno, plate nisu male, ali su manje nego u drugim delovima IT industrije. Jedna od zabluda koje vladaju je da game developeri zaradjuju vise od, recimo, programera baza podataka i slicno. Iako im je posao dosta zahtevniji zarade su im nesto manje ili u najboljem slucaju iste. Jedno od objasnjenja je da bazama niko ne zeli da se bavi [:D] Salu na stranu, game development je veoma privlacan (iako jako tezak) posao, pa poslodavci mogu da biraju koga da zaposle.

E sad tu jos dodas informaciju da nakon sto je wow prosao test fazu, vecina programera koji su radili na endzinu i igri uopste je dala otkaz zbog toga sto im je blizzard dao manje bonuse od proseka u game industriji i pored ogromnog uspeha igre...onda stvari postaju ne bash tako vesele [:)]

Mislim da tu blizzard igra dosta pametno sa menadzerske tacke gledista. Na trzistu kupi jeftiniju radnu snagu, sto dovodi do toga da nemaju mnogo jakih developera, vec uglavnom ljude koji mogu tek da odrade posao. Ali zato ne zavise od svojih zaposlenih, i vrlo lako mogu da nadju zamenu. Kroz istoriju se pokazalo da su neke firme koje su zavisile od nekolicine fenomenalnih programera imale mnogo problema kad su ovi iznenada odlucili da odu iz nekog svog hira [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...