Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gledam tenis skoro 20 godina i ovo je prvi put da vidim da iko izgubi poen zbog plitkih dzepova.

Ja sam vid'o sad bas skoro kad su devojke igrale mech protiv slovachke. Ova nasha je izgubila poJen zbog toga, a jos jednom pre jedno godinu dana, al' blage veze nemam ko je igrao.

Ovo je sinoc bio bas zabavan mech, ali me nervira ovaj Monaco sto se mnogo lozhi (gori je od Nadala). I ja sam kao kolence odgledao do kraja taj treci set pa otisao da kuntam.

Link to comment
Share on other sites

jelenin mech po satnici pochinje u 23 tj igra se u tom vecernjem termninu, a pochetak ce zavisiti pre svega od mecha davidenko-has, shto realno moze i da se oduzi malo, pre tog mecha igraju se 2 zenska, sve na istom stadionu, shto znachi da realno jj nece igrati pre 1h, mozda i kasnije.

inache odmah posle jj igraju fedi i rodik ali avaj to ce da bude u gluvo doba noci.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

gz novaku na impresivnom 4. setu, nadam se da ce imati snage da igra tako i protiv moje, posto ovaj ne popusta nakon 4 sata igre =o)

inache nemac na jurosportu je bio car, nesto tipa "da da gospodine monako, nema razloga za ljutnju, vas nemar je ometao protivnika, sasvim korektno da izgubite taj poen" ...+ sto je novaka zvao Djoko celo veche =oD

also malo im je organizacija mecheva smeshna, kao da imaju mnogo manje terena od britanaca i francuza...

Link to comment
Share on other sites

jashta nego je nemac, gledm satelitski jurosport za nemachki prostor gde se englezi chuju tek kad nemci odu da kuntaju =o)

u ostalom shvati me, milije mi kad nemac hvali djokovica ko d amu je sin nego kad ga nash "Struchnjak" kudi kako mu ne valja ovo i ono...mis'im...

Link to comment
Share on other sites

Kako igra ova Zistin,ranije je nisam gotivio zbog one dve tesne pobede nad Jelenom, zvao je "pacov mali" :)

Sad sam poceo neverovatno da je gotivim, ima srce, ne jebe zivu silu i sabija, evo sad je odrala Serenu, ah taj neverovatni bekhend, bolji od 90% muskaraca :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

kako me smorio Nole sinoc za Monakom... do kurca i tenis taj... valjda ce da prodje sledeceg oponenta...

...tacno se videlo sinoc da ga nesto muchi psihicki... nije bio sav svoj... one omashene lopte i poklonjeni poeni...

...pa se onda na trenutak vrati u normalan mod i nabushi Monaka... pa onda opet pocne da se gubi...

...al dobro jbg, provukao se nekako...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

psihichki? videlo se samo iz aviona da je umoran, ostalo je sve ok ko i uvek

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nole nema veze sa tim delom zreba do finala, a ako prodje moju sutra, velike su shanse da ce da preda mech polufinala.

strasno...i ja nekako verujem u to...

Kako bre neko moze da bude tako kilav?I to jos profesionalni VRHUNSKI sportista...

Sad nije igrao toliko koliko je igrao na Vimbldonu,i jos je ovde dobijao slobodne dane...

Pa sta hoce vise?

Samo da se zna da ja njegov skill nikako ne omalovazavam,nego pricam o fizickoj spremi...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...