Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tipsa dobija nadala !!! ---> peja se skida do gole koze

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Cisto da podignemo topic - danas pocinje US Open, sa direktnim prenosima na RTS-u (i mozda jos ponegde). Prvi prenos je u 17h (ustvari mozda u 18 po nasem vremenu) a mec igra Jelena Jankovic. Na RTS-u su nesretno prvo najavili da igra protiv Vaidisove, sto me je dosta iznenadilo za mec prvog kola, medjutim, ispostavice se da je neka druga anonimna igracica u pitanju. Danas pika i Ana, ali nesto kasnije.

Link to comment
Share on other sites

@ eurosong - Ja se slazhem sa Koletom, ja bih dao da vode ana i nole recimo, i onda nole da peva, kao sto to voli da radi. Medjutim, imam problem sa Anom jer je njen glas katastrofalan, a i verujem da bi to zahtevalo da oboje idu na intenzivne tecajeve ucenja engleskog, dikcije, naglaska i slicno, sto ne verujem da oni bas mogu da urade imajuci u vidu rasporede. Ok, tu je sad kraj sezone, ali ce pred eurosong biti australian open.

@ usopen - Jeste grand slam i sve, ali otkud da se Ancic i Nole nadju u prvom kolu? Jeste se ovaj malo raspao, ali je prosle godine bio solidan, nije to bas lak zreb za bilo kojeg od njih dvojice. Ok, Ancic je odustao, ali opet. Videcemo ko ce biti zamena ;)

Link to comment
Share on other sites

na intenzivne techaje engleskog ? pa zar nisu oni vetj 4-5 dina u americi ? nole ako se odmorio mozhe alldaway

Ja jesam veliki pripadnik teorije - baci nekoga na mesec dana u zemlju u kojoj se taj jezik govori i pricace bolje nego neko sa godisnjim kursem, ali mislim da bi za vodjenje programa morali ici na techajeve. Pa cak i da je na srpskom morali bi ici na obuku kako da hodaju, gde da gledaju a da ne pricamo o dikciji, onom "eeeeee" koje popunjava prostor izmedju dve reci i slicno, a kamoli na engleskom.

E sad, drzhim i ja ovu ivanu shemu, jer su tako uvek radili - poznati se pojavljuju kad treba da ono okrenu ono vreme da pocne da teche i tako to, ali iskreno, ajde da vidimo koga bismo mogli da stavimo da bude voditeljski par? Ali to je najbolje u nekom drugom topicu, da ne gnjavimo ovaj.

Link to comment
Share on other sites

Ancic je zapatio neki STD prosle godine s obzirom na smernost zivota koji vodi on i vecina drugih starozavetno-visokomoralnih ljudi koji se poslednjih godina zovu i profesionalni sportisti.

Ja mislim da je steta sto je Ancic odustao s obzirom da nije u takmicarskoj formi. A i Djokovic ga poznaje jako dobro jer je sa njim i sa Ljubicicem dosta dugo trenirao i sparingovao u Monte Karlu (otuda je i isla prica da ce da uzme hrvatski pasos).

Neki drugi, manje poznati igrac, koji je u formi bi mogao da izmuci Noleta mnogo vise nego Ancic.

A za eurosong voditeljski tandem treba da bude Dragisa Binic - Karleusa...Takav spoj brzine,inteligencije, lepog glasa i sofisticiranosti svet nije video jos od onog meteora sto je odneo dinosaurse...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jj pobedila ranije svoju slovakinju 2:0 ali u drugom setu se malo muchila

ai sada shamara ovu malu japanku ruzhno za gledanje ako ste japanac i ruzhno za slushanje ako ste osudjeni na rts...nesto mi se spava mislim da cu sutra samo rezultate da chekriam

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je stvarno zabrinjavajuce kod ane jeste da joj je prva serva bila nesto 35%, sto je bash katastrofa, a imala je i recimo 4 ili 5 duplih gresaka. Doduse, delovala je na terenu kao da je veche pre pila (znam ja), ali zahvaljujuci ovoj Hiro-ovoj sestri koja servira loshe, Ana je mogla da pravi poene iz reterna, sto je bilo zgodno.

Link to comment
Share on other sites

Ana se prilicno izmenila u poslednja 2 meseca...

Vidno je smrsala, to joj je poboljsalo brzinu, ali joj to malo smeta kod servisa - mislim da ce morati jos malo da poradi na njemu. Sto se tice jacine udarca iz polja - tu je nevidjena, kao da drzi malj, a ne reket.

Sto se tice Jelene - klasican kompleks pobednika - imala je 3 mec lopte i uspela da izgubi svoj servis...U tenisu je stvar vrlo prosta - protivnik ce igrati onoliko dobro koliko mu dopustis, ona je onoj maloj dopustila da udje u tie break...velika je sreca da nisu usli u 3 set.

U principu, to je isto uradila i kad je igrala sa Anom, samo sto je Ana to umela da iskoristi i dobila Jelenu iako je ova imala znacajnu prednost u tom momentu. Jelena mora da intenzivno radi na 2 stvari : 1. Psihologija i 2. servis (kad bi davali imena njenim servisima prvi bi bio piletina, a drugi balon ) :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

vidi se chak i u faci jbt margi. normalno da je i jelena prsla kad 5x izgubish od nekoga ko je iznad tebe na stranu shto ja nikad nisam ni mislio da je ona psihichki neshto jaka.

(kad bi davali imena njenim servisima prvi bi bio piletina, a drugi balon ) :)

[jupi]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Muchan mech danas popodne izmedju ane i neke debeloguze anonimne francuskinje, muchan prvo zato sto jurosport nije prenosio tenis (tj jeste es3 al jnjega nemam) pa je moralo da se gleda rts1 sa mute i nekom muzikom u pozadini, drugi razlog je anina igra na pochetku. Prvih par gemova ana se rastavljala sa igrom, na 3:1 za francuskinju se probudila i zavrshila 3:6 prvi, i onda 1:6 drugi set...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...