Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

tek sam sad izvalio da se iza ovog nicka krijes ti Losmi :P

Sta znam, mozda me odrukas kod sefa da sam na ruru za vreme radnog vremena. ;))

on topic: Svaka cast Novaku, ali se prerano opustio. Samo da se 'oporavi' dovoljno za sutra.(Nadal dobio u tri seta, mada imam utisak da je svejedno i da je igrao pet)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kad su mi rekli nisam verovao :)

navijao bih i ja za nju da ne drzi reket onako retardirano pri servisu. zbog toga necu.

@bole i bagdatis - debeli je stvarno car :) odusevio sam se kada je bila ona linija, a on mislio da nije, pa je onda kad je video lopticu i trag na njoj slozio onu facu ^_^

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

bravo statore mastermindu !!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da je uzimala, jer jeste tri puta, nego ce uzeti ove godine tako sto ce pocistiti Zastin sa terena.

lol :) Sve u svemu, izgleda da je Bartoli nastavila u svom standardnom pohodu - izgubi prvi set pa drugi i treci dobije, i tako je dobila i Zastin. Ja uopste ne znam kako, ali eto, dobi je nekako. Naravno da cu navijati za nju protiv Venus.

Nadam se samo da ce sutra biti neki TV tamo da se gleda tenis, pod suncobranom, to bi bilo sjajno.

Link to comment
Share on other sites

OMG ne verujem? Pa kako ona moze uopshte da hoda a kamoli igra tenis meni nije jasno :)))

Stator Mastermind!!!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

svaka čast noletu, i zaista mislim da je mogao do finala da englezi nisu retardi. dobro je i ovako - pokazao je da ume sa nadalom dok je još imao snage, a onda rekao hvala lepo..

a na centralnom terenu, uživo, basna o majmunu i svinji. ezop bi bio ponosan.

Link to comment
Share on other sites

Basna nebasna, ja sam rekao sta ce Venus da uradi. Mislio sam da ce Zastin da prodje, ali Pesma, kome ocigledno nije lako palo to sto studira arhitekturu, me je ispravio, mada ne znam zasto jer tada nije bio gotov mec. Poenta je da Venus razara na travi i tu nema sta da se mnogo filozofira.

A sutra, dva najveca smaraca tenisa.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao finale, bas bih pogledao. A uvenus mi jos uvek nije impresivna. Jebi ga, deluje mi mnogo loshe. A steta za noleta, nisam mogao da pratim mech pa sam dobijao samo rezultate posredstvom aleta, ali ako nista a ono je siguran da mozhe da dobije ovoga, samo da sledeci puta ima mecheve sa makar celim danom pauze ;)

Kad je US open, to beshe neki septembar ili oktobar cak mozda?

Link to comment
Share on other sites

uf sto mi drago sto je izgubio nadal :D

a da je dobar i na travi i da je usavrsio igru , jeste itekako

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...