Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Steta, bas sam se nadao da soderling to mozhe da uzme. Sta da se radi. Sad beshe ide na Juznog? Pa onda na Bjorkmana verovatno. Nije mu losh zreb zapravo kad covek pogleda, mada ja mislim da bi Juzni mog'o da ga dobije.

Dobio Nole jeeej. U tiebreaku cetvrtog seta sa 7/5.

Link to comment
Share on other sites

A Djokovic igra cetvrti set i gubi 4/3 ali ima svoj servis.

drugim rečima, izjednačeno je (tj. bilo je)?

ne bacam hejt tebi, samo me nervira što većina komentatora na tv-u čita rezultat kao da se igra fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Provalite ove sampione:

Paul Hanley AUS (6)/Kevin Ullyett ZIM (6) 7 6(4) 6 6(7) 26

Marcelo Melo BRA / Andre Sa BRA 5 7(7) 4 7(9) 28

Elapsed Time by Set: 41 48 38 46 185

Ukupno mec trajao 358 min iliti 5:58 h

LUDILO !!!!!!!!!

Edited by shiki

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, sa ovog mecha su svi otisli verovatno :))

sad serena izuva sharapovu kojoj je shatro traba podloga izbora...chudi me malo no intereantno je....

a sta cemo sa ovim? :)

@lale - misliti da je mech protiv sharapove na travi lak = big mistake =o))

V.Williams 6 6

M. Sharapova 1 3

ne bacam hejt tebi, samo me nervira što većina komentatora na tv-u čita rezultat kao da se igra fudbal.

Mozda te nisam bas najbolje razumeo, ali opet, nije ni to bas da je izjednaceno. OK, nema brejka serve, pa da ovih 4/3 na servis Kifera bude "puno", a realno to ne znaci da ce djole taj gem uzeti samo zato sto servira. To jeste tehnicki izjednaceno jer nema brejka a igraju "jedan pa drugi", ali ce se mozda bas u tom trenutku dogoditi brejk. Mis'im, moguce je da nisam u pravu, ali je ovako najlakse reci da taj neko vodi, bez potrebe da se ulazi u detalje i pojasnjava, jer to razumeju ljudi koji razumeju tenis, a takvih nije puno :) I drzim da je tenis jedan od najtezih sportova za pojasnjenje nekome ko hoce da nauci a nije pratio, ali to je sad potpuno druga tema :)

Link to comment
Share on other sites

prognoza za danas:)

Mainly dry with sunny intervals and only isolated light showers likely during the morning. Cloud will increase during the afternoon with outbreaks of rain spreading from the southwest during the late afternoon and early evening. Maximum temperature 20 deg C (68 deg F).

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da niko ne komentarise, pa daj ja cu ... Djokovic ipak dobio prvi set protiv Hjuita, 10/8 u tiebreaku bilo na kraju. Napet set, napet. Kvote su pred mech inace bile 1.7 na Hjuita i 2.1 na Djoleta.

Cisto da prokomentarisem i da Južni trenutno pernja nadala 6/4 i 3/1 u drugom setu, a Jelena Jankovic u meshovitom dublu dobila prvi set i dobro joj ide u drugom (7/6, 3/1).

Link to comment
Share on other sites

yay za jecu, lol za rafu i zomfg za noleta

znachi njih dvojica su obojica budale

ok, znam ja da su 85.000x fizivchki spremniji od mene ali obojica u 90% sluchajeva samo shamaraju onu loptu tek da predje na drugu strane u padne drugom na reket...mislim ok je gledati 20+ razmenjenih lopti ali opet...napadni malo pogodi neku liniju baci se na zemlju bori se ko lav a ne da chekash da onaj drugi pogreshi to je ret-akcija u najavi...

Link to comment
Share on other sites

Ko bi rek'o ... kisha :)

Jelena je uspela da dobije treci set sa 6/2 i tako sa Marejem ostvari pobedu u meshovitom dublu, a pri rezultatu 1/1 u trecem setu i 3/4 za vaidisovu u prvom prekinuti mecevi zbog kishe :) Jeeeej ... sad i malo sutra da odigraju, pa onda jos malo u subotu, i bas ce fino da im bude. Ima da igraju cetvrtfinale, polufinale i finale istog dana ;)

edit: Aha, ipak su nastavljeni mechevi, Vaidisova vodi 5/4 i servira za set, nole ima 40:0 na onih 1:1 a Nadal se polako vraca u igru i na dobrom je putu da izjednaci na 2:2 u setovima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...