Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ dule - Mislim da su krovovi najavljeni za 2008. godinu. Bunili su se Englezi, kao tradicija i to, ali su mislim ipak popustili pa ce se igrati od 2008. pod pokretnim krovovima, barem na vecini terena.

UZELA JELENA OMG!

1. Koliko su samo sudije raspale, brate, pa koji su ono auti bili koje ovaj lik nije sudio, sto se posle moglo videti na chelendzima, covece.

2. Mora Jelena da popravi svoju igru ako misli da ide dalje.

3. Safarova je realno Jeleni poklonila poslednjih tri poena na mecu, jednu mrezhu, duplu gresku i onaj glupi aut.

A sad Janko, igra peti set, pa da vidimo sta i kako.

Zimonja dobio u dublu prvi set.

Link to comment
Share on other sites

Ako mi jos jednom padne na pamet da gledam Tipsarevica neka me neko udari u glavu da se onesvestim dok ne prodje mec :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

isto kao pesma, nisam pre gotivio janka, ali svaka mu cast...nisam mogao da gledam ceo mec, morao do grada, ali sam u kaficu odgledao taj brejk...svaka cast i jeleni, mislio sam da ce se smoriti posle onog gema od polasata koji je izgubila...btw, smara ona safarova, x puta baca lopticu pre nego sto servira...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a tipsarevic je vechiti talenat, nikad on nishta u tenisu nece postici nazalost...

ali ce skinuti jednog nosioca..

joj sto volim kada sam u pravu ;)

neka samo oni ovako nastave, jeca je na misice dobila, mozda i na iskustvo, iako ima samo 21. godinu..

ali ona je meni svakim odigranim mecom sve lepsa i lepsa :)

ok, mozda ne lepsa, ali simpaticnija svakako :)

jel sutra igra nasa princezica?

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da igra sutra, barem bi trebalo, a valjda i novak. Znam da je nedelja dan odmora.

Da, Novak igra treci po redu mech na terenu 1 koji pocinje sa programom od 13h, znaci realno je da igra oko 17h, a Ana igra prvi mech na terenu koji pocinje u 11h. Tako da eto razonode za sutra, tj. sad vec danas.

Link to comment
Share on other sites

koliko je federer na kraju silovao safina?

svaka čast tipsareviću, stvarno. ume da odigra pametno, mnogo je dobro pripremljen i uporan kao magarac. vratiti se u peti set onako je stvarno nešto posebno.

btw, smara ona safarova, x puta baca lopticu pre nego sto servira...

to nije fazon za nerviranje protivnika (knpr gonzalesovo vezivanje pertli posle svakog drugog poena), duvao je jak vetar juče, morali su to da rade. u svakom slučaju, bolje da baci loptu ponovo, nego da servira na loš izbačaj. tako je tipsarević prodao nekoliko prvih servisa - baca na desno rame za slajs, vetar mu odnese loptu predaleko udesno, on koriguje i naravno servis mu odlazi u aut.

Link to comment
Share on other sites

to nije fazon za nerviranje protivnika (knpr gonzalesovo vezivanje pertli posle svakog drugog poena), duvao je jak vetar juče, morali su to da rade. u svakom slučaju, bolje da baci loptu ponovo, nego da servira na loš izbačaj. tako je tipsarević prodao nekoliko prvih servisa - baca na desno rame za slajs, vetar mu odnese loptu predaleko udesno, on koriguje i naravno servis mu odlazi u aut.

omg napravi mi dete ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

omg, sto ne rece neko da je ovaj blejk vs ferero mec bio tako dobar? Skoro da me podseca na one najzanimljivije virtua tenis okrsaje :) Znaci, sta sve ovi ljudi vracaju, ovo je nenormalno, plus imaju sjajne poteze, a prisutan je i humor :) K'o neki sitkom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...