Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Djokovica ocekujem negde do cetvrt/polufinala, jankovicevu isto, ivanoviceva je dosta nestabilna tako da necu da prognoziram, ali ako je ide servis moze i do finala..... A Tipsarevic, taj je posebna prica.... kontam da ce da izbaci nesretnog Safina (koji je vec alergican na ovog i izjavio je negde da vise nece da igra na turnirima gde igra Tipsarevic ;p) a dalje ce da izgubi dobijen mec kao sto uvek radi ;p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Idemo, idemo! :)

Sledece godine svi djuture putujemo u London da pratimo turnir i bodrimo nasih 10 tenisera medju najboljima ;) Bila bi jaka fora da i ona druga Ana Ivanovic sto je imamo postane dobra i onda zbunimo protivnike i pobedimo ;)

Link to comment
Share on other sites

kako moze peja da nema veze?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ide na DSFu (ladno mi njihovi komentatori, iako kometetentni, puni infoa i naravno bolji od domaceg baljezganja, nisu interesantni ni 10% ko ludi britanci sa jurosporta)

ono sto je malo smor je sto idu neki njihovi preseci mecheva koji im se svide i nisu podredili svoj program totalno vimbldonu nego imaju i dalje svoje retardirane DSF emisije/kvizove/stavetj...

Link to comment
Share on other sites

na dsf-u?

ja mislim da iskljuce, tj "skrembluju" tako da ne mozemo da vidimo..

koliko vidim, takodje, eurosport ne prenosi vimbldon, samo rts (nasi kada igraju, u medjuvemenu SKUPSTINU) i sport klub, sto je za ophvalu ...

svaka cast nasima, samo tako da nastave.. ja ocekujem od dzhanka da npravi boom ovog leta :)

Link to comment
Share on other sites

igra ana 2. kolo upravo protiv neke kineskinje sto smeshno mnogo lichi na jelenu =o)

5:4 za anu i servira za set...

6:4, 6:3, gg

sve vreme ko da ju je chekala ana nesto da uradi...i onda poslednji set brejkovala ju sa nulom...brutalno

Link to comment
Share on other sites

Nisam se iznenadio sto je Tipsarevic uzeo set, pa on je protiv ovog lika imao mec loptu, ali me je iznenadilo sto je Jelena izgubila. I to ajd' sto je izgubila nego se i u drugom setu muchi, a Gonzales polako stvari dovodi na svoje mesto, izgleda da ce biti 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Tipsarevic ima priliku da uzme i treci set, tj. svoj drugi, a Jelena igra egal, sto je kao kul, jer je na pocetku drugog seta gubila, i delovalo je bas beznadezno.

edit: Tipsarevic uzeo treci set istim rezultatom kojim je dobio prvi i izgubio drugi - 6/3. A Jelena je napravila brejk i vodi 6/5 sto ce reci da servira za set.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...