Jump to content

Sako ft Roze maja


Recommended Posts

Ono sto se fura na bele sportske carape i pantalone koje nisu ni trenerka ni pantalone, duzine malo iznad skocnog zgloba, i sjajno idu uz ove poluduge kose na foru bitlsi-sa-tarzankama?

To je kul

To nikako.E to mi nikako nije jasno , vidjao sam likove

da furaju trenerke pa ih onako zategnu bash iznad skochnog zgloba ,

znachi koji je to fazon , zhasu i kriminal , a likovi idu i tripuju da

su bash trendi/fensi/dopishipozhelji.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

нененененене...

пандурка, кариране чарапе (на ромбоиде [:)]), доњи део тренерке са прецизно отвореним рајшвеслусима на ногавицама ради лепшег пада треше на патике (или Риплеј и Дизел фармерке са проширеним доњим деловима ногавица, са обавезним дебелим кајишем - опционо са металним апликацијама по себи), горњи део тренерке (или дукс или танко плетена ролка или џемпер) и струкирани црни кожњак.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja sam nedavno kupio kosulju boje lila i crni sako, i to sad stalno furam po gradu, el to ok ili je to pederasto? zanima me misljenje o velikog rurovog saveta mudraca :)

Ovo mi je najvise zasmetalo u celoj recenici...em nije higijenski, em ostavljas utisak kao da nemas sta drugo da obuces :(

fml

Link to comment
Share on other sites

нененененене...

пандурка, кариране чарапе (на ромбоиде [:)]), доњи део тренерке са прецизно отвореним рајшвеслусима на ногавицама ради лепшег пада треше на патике (или Риплеј и Дизел фармерке са проширеним доњим деловима ногавица, са обавезним дебелим кајишем - опционо са металним апликацијама по себи), горњи део тренерке (или дукс или танко плетена ролка или џемпер) и струкирани црни кожњак.

Ih kako sam dobro izgledao ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam otisao na petrovaradinsku tvrdjavu i tamo ima gomila slikara i ja sam pitao moje prijatelje slikare da li postoji podela na muske i zenske boje. oni su rekli ne.

i da li cura koja nosi plavo je - muskaraca? ili nznm ni ja sta musko???

stvar je u tome shto postoje odredjene drushtvene norme i pravila koje se znaju i poshtuju vec dugi niz godina. recimo, noshenje usranih gaca preko pantalona je bash za neochekivati. jel tako? jebiga, nekome se to svidja ali nece nositi zbog tih normi i pravila. ako mu se toliko svidja da ce stvarno nositi to, onda ce mu se naravno smejati i gledati na njega kao na chudaka (isto kao shto na tebe gledaju kao na pedera)

morash shvatiti da je roza ustaljena boja za zhene. naravno da ne postoji podela na mushke i zhenske boje. ne postoji ni podela na mushke i zhenske dlake pa sve zhene briju pazuh a mushkarci ne chine to. nije sve tako jednostavno

inache, roza boja je "pripala" zhenama jer je najnezhnija.

za svaku drugu boju imash neku najnezhniju varijantu iste koju kada nosish izgledash skoro podjednako pederasto kao da nosish rozu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

morash shvatiti da je roza ustaljena boja za zhene. naravno da ne postoji podela na mushke i zhenske boje. ne postoji ni podela na mushke i zhenske dlake pa sve zhene briju pazuh a mushkarci ne chine to. nije sve tako jednostavno

Plivaci briju i noge a ne samo pazuh, tj brijaju sve sto mogu, zato je waterpolo za prave muskarce.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

stvar je u tome shto postoje odredjene drushtvene norme i pravila koje se znaju i poshtuju vec dugi niz godina. recimo, noshenje usranih gaca preko pantalona je bash za neochekivati. jel tako? jebiga, nekome se to svidja ali nece nositi zbog tih normi i pravila. ako mu se toliko svidja da ce stvarno nositi to, onda ce mu se naravno smejati i gledati na njega kao na chudaka (isto kao shto na tebe gledaju kao na pedera)

suvishe uska svatanja.

norme i pravila su termini za ljude koji su previshe dugo zhiveli u komunizmu i nisu stigli josh uvek da razviju slobodu svesti. isto tako to shto tebi smeta kako te drugi gledaju isto pokazuje da si jedan od onih koji nije spreman da talasa, da ostane zauvek zarobljen tu gde jesi .. a po meni je to bzvz. chovek je stvoren da bi evoluirao na jedan ili na drugi nachin.

morash shvatiti da je roza ustaljena boja za zhene. naravno da ne postoji podela na mushke i zhenske boje.

koja je ovo kontradikcija lal [roflmao]

ne postoji ni podela na mushke i zhenske dlake pa sve zhene briju pazuh a mushkarci ne chine to.

to mozhda neki (balkanski) kromanjonci.

za svaku drugu boju imash neku najnezhniju varijantu iste koju kada nosish izgledash skoro podjednako pederasto kao da nosish rozu

stalno mashish poentu. ne postoji pederasta boja kao shto ne postoji kao shto si gore rekao mushke i zhenske boje. mislim evo da ti pojednostavim (hteo sam da nadjem sliku koju sam video pre jedno 4-5 meseci al mi nije poshlo za rukom): arnolda u roze shulji i teget plavom sakou vs daki peki u roze dzemperu. ako mozhesh ovog prvog da proglasish za pedera zato shto nosi roze shulju onda stvarno. sa druge strane dakija mozhesh opushteno da proglasish za pozadinca zbog toga shto ima ramena kao kejt mos i kacigu falusnog oblika. sve se svodi na to kako ti shta stoji i kako si gradjen.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

suvishe uska svatanja.

norme i pravila su termini za ljude koji su previshe dugo zhiveli u komunizmu i nisu stigli josh uvek da razviju slobodu svesti. isto tako to shto tebi smeta kako te drugi gledaju isto pokazuje da si jedan od onih koji nije spreman da talasa, da ostane zauvek zarobljen tu gde jesi .. a po meni je to bzvz. chovek je stvoren da bi evoluirao na jedan ili na drugi nachin.

kao shto rekoh, postoje norme i pravila. mozhe gari da ide po ulici sa posranim gacama ali ce mu se smejati ljudi. da, stvari se moraju menjati, ali trenutno u srbiji, u ovom drushtvu, postoje neke mnogo bitnije i vece stvari koje ne valjaju i treba menjati. roza koshulje i usrane gace preko pantalona dolaze poslednje.

btw jako mi je simpatichno ovo da cu ostati zauvek zarobljen tu gde jesam (shtagod to znachilo)

koja je ovo kontradikcija lal [roflmao]

stvar je u tome shto se i jedan dan deli na dan i noc ali je tu chovek, pa je dan podeljen na jutro, podne, predveche, veche, vreme za ruchak, vreme za vecheru, vreme za odmor... drushtvo pravi podele. po fizici i ljudskoj prirodi ne postoji podela boja (osim na hladne i tople). po drushtvu roza je zhenska boja.

to mozhda neki (balkanski) kromanjonci.

a mi prichamo o svetskoj modi ovde?

stalno mashish poentu. ne postoji pederasta boja kao shto ne postoji kao shto si gore rekao mushke i zhenske boje. mislim evo da ti pojednostavim (hteo sam da nadjem sliku koju sam video pre jedno 4-5 meseci al mi nije poshlo za rukom): arnolda u roze shulji i teget plavom sakou vs daki peki u roze dzemperu. ako mozhesh ovog prvog da proglasish za pedera zato shto nosi roze shulju onda stvarno. sa druge strane dakija mozhesh opushteno da proglasish za pozadinca zbog toga shto ima ramena kao kejt mos i kacigu falusnog oblika. sve se svodi na to kako ti shta stoji i kako si gradjen.

ja nikoga ne proglashavam za pedera

ja samo kazhem da izgleda pederasto

arnold u roza bi mi izgledao pederasto, da

ne znachi da ne izgleda neko kao gej ako ima raspon ramena metar i po

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

kao shto rekoh, postoje norme i pravila. mozhe gari da ide po ulici sa posranim gacama ali ce mu se smejati ljudi. da, stvari se moraju menjati, ali trenutno u srbiji, u ovom drushtvu, postoje neke mnogo bitnije i vece stvari koje ne valjaju i treba menjati. roza koshulje i usrane gace preko pantalona dolaze poslednje.

da izbacimo posrane gatje iz priche jel su nisu primerene. otjesh da kazhesh da ti kad vidish lika u roze sulji na ulici upresh prstom u njega i vichesh "PEDERU" ? stvari se menjaju i bez toga da mi utichemo na njih jel ne zhivimo sami na ovoj planeti, a ni jedna nacija koja je na nekom stupnju razvoja da ima tv i internet ne mozhe da se odupre promenama spolja.

btw jako mi je simpatichno ovo da cu ostati zauvek zarobljen tu gde jesam (shtagod to znachilo)

konstrukcija mi je malo losha nisam mislio na tebe mislio sam uopshteno. tu gde jesi se odnosilo na prichu "ljudi se ne menjaju"

stvar je u tome shto se i jedan dan deli na dan i noc ali je tu chovek, pa je dan podeljen na jutro, podne, predveche, veche, vreme za ruchak, vreme za vecheru, vreme za odmor... drushtvo pravi podele. po fizici i ljudskoj prirodi ne postoji podela boja (osim na hladne i tople). po drushtvu roza je zhenska boja.

to je mozhda tako bilo pre 50 godina. moda (koja je produkt drushtva) je uticala da ta podela vishe ne postoji. sem kod nekih zatucanih primera ljudske rase.

a mi prichamo o svetskoj modi ovde?

SHUMAREEEEEE

ja nikoga ne proglashavam za pedera

ja samo kazhem da izgleda pederasto

arnold u roza bi mi izgledao pederasto, da

ne znachi da ne izgleda neko kao gej ako ima raspon ramena metar i po

koliko daleko si spreman da idesh da proglasish metar mesine pederasto [roflmao] odushevljavash me :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...