Jump to content

Depresija


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taj Bacardi brizer je bio u Bugarskoj oko 1,80 leva sto dodje oko 0,90 eura, znaci kosta oko 80 dinara u prodavnici, na to da dodamo par desetina dinara zato sto je nocni klub ili tako nesto pa ce biti 120 dinara vrh, e sad ja ne znam kako su oni dosli do cene od 220, verovatno zato sto to kod nas vazi za neko skupo pice...

Edited by Sasa_Matic(BlindProphet)
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Taj Bacardi brizer je bio u Bugarskoj oko 1,80 leva sto dodje oko 0,90 eura, znaci kosta oko 80 dinara u prodavnici, na to da dodamo par desetina dinara zato sto je nocni klub ili tako nesto pa ce biti 120 dinara vrh, e sad ja ne znam kako su oni dosli do cene od 220, verovatno zato sto to kod nas vazi za neko skupo pice...

U barceloni je 70 dinara

Mora da je ovde velika traznja pa rasla cena [:D]

Link to comment
Share on other sites

aj se svadjamo na tom tvom nivou kad je ko dosao na internet i ko je kada znao za isti.

sto bi mohi rekao:

LOL GLUP SI

ajde da se svadjamo na "mom" nivou.2001 kad sam ja dolazio na ovaj forum ti si imao 13 godina i nisi imao pojma o zivotu.doduse i ja sam imao 16 tako da ni ja nisam znao bogznasta , ali sustina je da ti meni extra ides na ku*ac sa tvojim glupiranjem a nisi ni iz srednje skole izasao i nista od zivota nisi video, niti me poznajes da bi uopse imao za pravo da me nazivas glupim.zato prvo maturiraj pa mi se javi.

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Chek Mchn, tu nema neke logike ako kazes da sada imas 20 godina a pre 6 godina si imao 16? Kako ti je to uspelo? [:D]

kako nisi skontao...

on kontrolishe vreme, a i samim tim nashe sudbine [:D]

lal, gotivne su spike:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

i uopste svi koji mi ne veruju-zabole me.to je moj lifestyle i ako se nekad upoznamo videcete.a i cisto sumnjam da bi 90% vas smelo i da mi se obrati sa takvim recima da me sretne.

brate ti si car

zasluzio si od mene turu pica(ako smem da ti se obratim)

ali jel moze guarana i vinjak(u klubu izgleda ko viski) posto nemam para za vishe:(((

u spaniju u prodavnici bakardi brizer 0.80 evra red bul isto

ne znam sto su ovde toliko roknuli cenu

joj secam se i kad sam ja bio u Spaniji samo sam cirko brizer i red bul;)

Ajde manje vishe ovde mi ne fali toliko red bul,guarana mi totalno odgovara,ali brizer jojj :(((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...