Jump to content

Za novaka na forumu?


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocu wow!

skini tu majcicu do kraja pa cu ja da ti dam moj [;)]

:)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ih sta vas je bilo u 00:00, steta sto je samo jedan bio u prilici da pobedi :) I naravno ovaj drugi, kao utešni takmičar. Sve u svemu, da se ne bih ponavljao, evo quote-a iz vesti, koji sve pojašnjava :)

Kao što smo juče najavili, za sve koji Novu godinu budu proslavljali pored računara, odnosno u svojim toplim domovima, i samim tim na našem forumu, organizovali smo nagradnu igru. Ko se prvi prijavi u ponoć ili odmah nakon ponoći, osvaja World of Warcraft. Prvi kojem je to pošlo od ruke je korisnik sa userom "milivoje", kojem ovom prilikom želim da čestitam. Detalje oko preuzimanja nagrade milivoje će dobiti na PM (osim ako nije nečiji alt a onda će to biti prilično zanimljivo).

A za utesno mesto:

Kao što smo takođe objavili, svi koji učestvuju u topicu "Za novaka na forumu" i žele da osvoje WoW, a to im ne pođe za rukom, osvojiće neku od utešnih nagrada, odnosno drugu originalnu video igru. Slučajnim odabirom računara, određen je dobitnik utešne nagrade, a to je korisnik sa username-om "Techa". On je u prilici da bira koju igru želi da dobije na poklon, a opcije su City of Heroes i Lineage II, oba su MMORPG naslovi. I Techa će na PM biti obavešten oko mogućnosti preuzimanja nagrade.

To je to! Cestitke pobednicima, vise srece onima koji nisu bili uspesni tj. osvojili neku od nagrada, i Srecna Nova godina svima! Nadam se da ste se lepo proveli kod kuce, ili sa tih PDA uredjaja sa kojih ste postovali :)

Link to comment
Share on other sites

Sta da ti kazhem dominuse, sto ne pratis forum :) Nazalost nemamo vise primeraka WoWa za sada da delimo, pa ti ostaje samo da ili sacekas neku nagradnu igru, ili recimo postujes na WoW forumu da ti neka dobra dusa koja je odustala od igranja udeli svoj primerak, i tako resis problem :)

Link to comment
Share on other sites

Evo danas tjale hteo da me ubije poshto je saznao kako mi "ide" na faksu, bitje sranja.

Nisam izashao vishe od 2 puta iz stana (sem da odem na faks i da se pravo vratim kutji) vishe od mesec dana.. raspadam se.

Igram WoW, spavam i idem na faks a na faksu sam vishe u "uchionici" gde su kompovi, i poshto su me provalili da sam instalirao WoW (da, instalirao sam WoW na faksu) sada downloadujem WoW filmove i gledam ih umesto da sam na predavanjima.

Unishtio sam sebi zivot, o boze dragi.

A bar da imam full T3 pa i da kazem (iako je retardirano, svestan sam toga) "bar sam u WoWu uspeo", nemam ni to.. imam polu-ochajnog lika koji je u polu-ochajnoj gildi. Dok su ove sisice tipa Storm i Killy slichni noliferi ali bar shetaju imba opremu (MRZIM VAAAAAS!).

O zivote, lutalico.

ima ovako da prodjesh :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...