Jump to content

Mobilni sa fm-om i jos ponecim


Lucky

Recommended Posts

Primetio sam da se pojavila neka gomila novih mobilnih telefona, pored ovih koje kao poznajem, pa malo da diskutujemo na temu novih modela, ako neko ima preporuku. Ovako ... potreban mi je telefon koji:

- Poseduje FM tuner (a must!)

- Poseduje MP3 plejer (ovo manje vise kapiram mogu svi)

- Nije veliki kao moj prvi mobilni Panasonic G500,

- Ima standardni dzek za slushalice.

Ovo poslednje je manje vise opciono, kapiram da to nema toliko puno mobilnih, ali bih voleo da poseduje. Kada govorimo o drugim karakteristikama, napredni operativni sistemi su pozeljni, ali ne i neophodni, kao i kvalitet kamere i ostale kerefeke. E da, mozhe da bude i 3G, tj. takvom telefonu bih dao prednost u odnosu na obican. Primera radi, otpada Nokia n93, sa HDD-om, jer mi ne treba cigla u dzepu, cisto da i to spomenem.

Link to comment
Share on other sites

Aha, vidis, ovaj stvarno ne deluje loshe. Hvala ajse za preporuku, videcu dal' jos ko ima neku ideju pa se bacam na razmisljanje. Ah da, na ovom mobu, jel FM tuner u telefonu ili na slusalicama? Iako na slici ne deluju kao da je na njima, ipak da pitam, jer ako jeste, onda je malo beskorisno jer moram samo njih da koristim.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ali mislim da bi ti jos bolji bio SE W950.

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slike-u...ricsson/W950/1/

Ljudi ga ne vole jer nema kameru, sto jeste cudno, ali znam da to tebi nije problem. E sad, manji je od onog M600i (i lepsi) ali ipak, kao i taj model, ima touch screen. Memorija mu je 4GB, ima fm (u fonu) i odlicne slushke. Konektor nije 3,5mm stereo, ali se u paketu dobija konverter tako da mozes da kacis bilo koje slusalice. Licno, ne deluju mi preterano funkcionalno ovi njegovi tasteri, ali barem lepo izgledaju. :) Ono, do jaja poslovan telefon.

Sad, jedino ako ti je to mnogo para, onda svakako juri W810i.

edit: zaboravih, podrzava 3G (nema doduse prednju kameru) i ima Symbian 9.1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam da se pojavila neka gomila novih mobilnih telefona, pored ovih koje kao poznajem, pa malo da diskutujemo na temu novih modela, ako neko ima preporuku. Ovako ... potreban mi je telefon koji:

- Poseduje FM tuner (a must!)

- Poseduje MP3 plejer (ovo manje vise kapiram mogu svi)

- Nije veliki kao moj prvi mobilni Panasonic G500,

- Ima standardni dzek za slushalice.

Ovo poslednje je manje vise opciono, kapiram da to nema toliko puno mobilnih, ali bih voleo da poseduje. Kada govorimo o drugim karakteristikama, napredni operativni sistemi su pozeljni, ali ne i neophodni, kao i kvalitet kamere i ostale kerefeke. E da, mozhe da bude i 3G, tj. takvom telefonu bih dao prednost u odnosu na obican. Primera radi, otpada Nokia n93, sa HDD-om, jer mi ne treba cigla u dzepu, cisto da i to spomenem.

Nokia 3250, ima sve shto si naveo + je pravljen kao mp3 phone ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...