Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MA MAMICU IM JEBEM LOPOVSKU! Sada vidim da imam downloaded: 290mb i download rate 8 KB/s ali zato UPLOADED je 600mb i upload rate 30 KB/s.. ma znash shta.. poserem im se ja na njihov lopovski Downloader. Imam 100 kpbs download, mogao sam za 1h da skinem patch sa nekog sajta a ja se pravim pametan i koristim Downloader, a sada mi bedak da uradim Cancel kada sam stigao do 80%.. celo jutro downloaduje jebeni patch.. PUUU PUU PU nesretja vas nashla!!! :(

A jos da si malo pogledao pod options, video bi da ima da se ugasi per to per i onda lepo samo skidas bez da od tebe neko nesto skida...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Prvo ... nubovi ste , sto to ne downloadujete kao sav normalan svet nedelju dana ranije ... drugo ... sto koristis akcelerator ... LOL

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Prvo ... nubovi ste , sto to ne downloadujete kao sav normalan svet nedelju dana ranije ... drugo ... sto koristis akcelerator ... LOL

Prvo, kao shto sam isprichao gore, zeshce mi baguje njihov downloader. A drugo, akcelerator koristim zato shto sam na ZezaMu i zato shto je pucanje veze redovna pojava i pogodi shta se u tom sluchaju dogadja sa dl-om koji se ne skida preko nekog programa koji podrzava resume?

Meh, nash'o neki ftp iz Nemachkije, fluktuira uzasno (upravo je pao sa 25 na 3k), al' valjda cu do prekosutra uspeti da ga skinem... nisam danas igrao uopshte i kriza se oseca. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

nisu nerfovali lockove, smor. i plus sto je hellfire citadel cepkala danas ko isus celom partiju, plus sto ima glitcheva i problema sa teksturama, plus nisu nerfovali lockove, a jos boostovali rogove, i tako dalje, smor smor smor

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Prvo, kao shto sam isprichao gore, zeshce mi baguje njihov downloader. A drugo, akcelerator koristim zato shto sam na ZezaMu i zato shto je pucanje veze redovna pojava i pogodi shta se u tom sluchaju dogadja sa dl-om koji se ne skida preko nekog programa koji podrzava resume?

Meh, nash'o neki ftp iz Nemachkije, fluktuira uzasno (upravo je pao sa 25 na 3k), al' valjda cu do prekosutra uspeti da ga skinem... nisam danas igrao uopshte i kriza se oseca. [:D]

ZIVELA SRBIJA !

lock je immun na nerf

------------------

ovo je alt druid od guildm8a hunta

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto.../WoW/36KLOL.jpg

LOL BRE loh + moja aura ... 75% phisihal dmg reduction ... gg no re .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma mozda i netju to da uradim, neki Englez, mali burzuj mi nudi oko 800e za account ako izlevelujem Priest-a na 70 i skupim dobru pre-Kara opremu a mene mrziiiiii iii ii i :(.

Boga-mi-moga ja dobijam lep buff, pogtovo shto tju sada nositi sve one epike koje sam drzao u banci jer su bili loshiji od lv70 plavih.

ae nadji meni nekog tako burziuj engleza da kupi acc sa kara/gruul/magtheridrion/arena opremom i imash 10 % [:X]

kakve sam ja srece , sve neku sirotinju znam :P

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

gde nalazite te burzuje?

Priestovi sa Kz opremom vrede max 300-400 evra i sad se tebi nasao neki kralj sa 800? aj objasni kako.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

hm...nerfovali lockove jel'da....2 shot huntera kao aff/destro lock (u destruction samo do ruin) i to nekoliko puta...world pvp, jos je on mene prvi aimedshotovo...sacrifize vw soulfire (debelo preko 4k) + shadowbolt (preko 3.5k) i gg...critovo sam maltene kao destro, skoro non-stop sinoc, a imam nesto malo manje od 16% crit

jedino sto mi se zaista ne svidja je sto gubim peta kad mountujem, a i petov buff; fear nisam probao u pvp...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Skinuo, pokrenuo instalaciju i...

The file appears to be corrupt. Try downloading again.

Ustao sam pre 06:00 da bih stavio da se skida kad radi veza radi relativno normalno i kad ftp verovatno nece biti preopterecen i opet je moralo neko sranje da ispadne. Zashto se meni stalno ovakva sranja dogadjaju? Zashto ne mogu lepo da se igram sa ostalom decom? :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da sam procitao da rougovi vise ne izlaze iz stelta kad odrade sap... znaci li to da vise ne mora da se razvija onaj talenat???

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe" - Einstein

Link to comment
Share on other sites

hm...nerfovali lockove jel'da....2 shot huntera kao aff/destro lock (u destruction samo do ruin) i to nekoliko puta...world pvp, jos je on mene prvi aimedshotovo...sacrifize vw soulfire (debelo preko 4k) + shadowbolt (preko 3.5k) i gg...critovo sam maltene kao destro, skoro non-stop sinoc, a imam nesto malo manje od 16% crit

jedino sto mi se zaista ne svidja je sto gubim peta kad mountujem, a i petov buff; fear nisam probao u pvp...

DOOOOOBOOOORRRROOOOO bre de ti nadjes takve tardove koji ce da stoje i cekaju da ih nukujes ffs??? ja pvp (wsg pogotovo) igram samo sa destro buildom 7/5/49 u pve opremi(7k hpa,500 firespell dmg,28% crit chance) zato sto mi je samo tako zanimljivo! trinketovan lupam 5.5k soul fire i bacio sam ga 0 puta u bg? i gde si ti nasho tarda kom ces da bacis 4 sec cast magiju dok te jede pet i on nukuje? pa i zasluzuje da popije 2 shot! u ostalom to moze i mag skoro isto... lock is op,true...

talenat kod roguova je izbacen sad to imas uvek!

...

Link to comment
Share on other sites

Skinuo, pokrenuo instalaciju i...

The file appears to be corrupt. Try downloading again.

Ustao sam pre 06:00 da bih stavio da se skida kad radi veza radi relativno normalno i kad ftp verovatno nece biti preopterecen i opet je moralo neko sranje da ispadne. Zashto se meni stalno ovakva sranja dogadjaju? Zashto ne mogu lepo da se igram sa ostalom decom? :(

Ti bese zivis negde blizu starog merkatora?

Ajde ako da, dodji do deusa sa usb-om, har diskom sta god oces da ti kopiram wow/patch sta god :)

Znam kakve su ti muke :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

DOOOOOBOOOORRRROOOOO bre de ti nadjes takve tardove koji ce da stoje i cekaju da ih nukujes ffs??? ja pvp (wsg pogotovo) igram samo sa destro buildom 7/5/49 u pve opremi(7k hpa,500 firespell dmg,28% crit chance) zato sto mi je samo tako zanimljivo! trinketovan lupam 5.5k soul fire i bacio sam ga 0 puta u bg? i gde si ti nasho tarda kom ces da bacis 4 sec cast magiju dok te jede pet i on nukuje? pa i zasluzuje da popije 2 shot! u ostalom to moze i mag skoro isto... lock is op,true...

talenat kod roguova je izbacen sad to imas uvek!

skettis...stojim u onoj njihovoj bazi (gde mozes da kupis nether ray mounta) i cekam gilditja da dodje, kreten od huntera se parkira na granu od drveta i cocne mi aimed...da je mogao da pobegne, bas i nije...ili se nije trudio ili se nije nadao da ce da dobije takvu danglu...nisam mu ja kriv jbg...bez impa nekih 9.4k hp, 918 shadowdmg i nesto oko 700 firedmg (shadow set pravi razliku)

e da, ni peta nije izvukao...a ja nisam mage nego aff lock...mnogo je velika razlika zar ne :)

e da, imao sam i auch. buff...+5% na dmg...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ipak jos uvek mi nije jasno kako je idiot uspeo da poposhi ako je poceo da nukuje prvi...still, pitaj boga sta ima od opreme... ili ti imas 400 ressilienca sto je malo nemoguce ako imas i 9,4k hpa! [:D]

ma svejedno hunt je lesser klasa...(ocekujem flame)

...

Link to comment
Share on other sites

sto koristis akcelerator ... LOL

upravu je storm, accelerator je govno, te probleme shto imash sa dl-om su 99 % do njega. Probaj GetRight ili neshto slicno samo ne dap...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

39 resilience, imas uostalom link ka armory u signature..

kazem, sacrifize voidwalker cim me napuco aimedshotom...ono nakon toga je bilo kaznjavanje

hunter iz gilde je stajao pored mene i skontao je ovoga tek kad je otpratio soulfire gde leti [:D] da napomenem, nije ga ni dirnuo, ja sam ga kresnuo shadowbolotom i to je bilo to...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...