Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja se smorio ..otisao na neki fun privatni server ...uzo lvl 70 za 4 sata ....kupio t5 i TF ko vendora i otisao u Naxx :P

Maexxna + Faerlina zajedno ..cleav wtf

wowscrnshot052007233419or8.jpg

steta sto je Maexxna umanjena ....bio bi veci filing

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ha prva 2 epika :)

Violet signet i onaj imbaimba tanking necklace od maidenke iz karazhana :) Veseo sam nekako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

gratz [:)]

nego jel se neko nada patchu sad u sredu

mnogo mi se svidja sto su unapredili pvp epice sad su bas imba

a i ako ste procitali napravice od obicnog pvp-a sistem kao za arenu

dakle u bg-ove ce upadati ljudi sa slicnim gearom, kao u areni sa istim ratingom,

i bice fazon ako premade upadate protiv drugog premadea a ne da premadovi skacu pugu po glavi na graveyardu i slicne gluposti

GOD BLESS BLIZZARD FOR LOOKING ON PVP <3

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

botovihv4.jpg

Botovanje je dostiglo novi nivo. Pet huntera (1 ide, 4 na follow) u grindu na Frostmane-u. Ovo sam snimio u Barrensu a video sam ih kasnije i u Shimmeringu :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ehm. Nova iskustva iz 10-19 WSG-a. [:D]

Danas sam po prvi put okusio shta bi moglo da se desi ako 2.1.0 bg sistem zazivi. Zadesilo se (i to u popodnevnim chasovima chak!) da ne samo da nije bilo ni jednog jedinog twink-a, vec i da su generalno likovi u obe ekipe bili nizeg nivoa i loshije opremljeni. Njihovi pogotovo. Ubijao sam ih po dvoje odjednom. Taman sam pomislio: "Eto meni 3 laka tokena i malo dosadne borbe", kad ne lezi vraze - uzeshe jednu zastavu, uzeshe drugu, uzeshe i trecu. I ja za sve to vreme urlam i bacam $%#%& u chat-u. Ovi imbecili sa moje strane, chak i kad im lepo kazesh - ne umeju da brane zastavu, ne umeju da se sakupe i da napadnu, ne umeju da te chuvaju dok nosish zastavu, ne znaju shta znachi kad im kazesh odakle izlazi lik sa nashom zastavom a ne vredi ni da im pokazesh na mapi, svi jurcaju u sredinu i pritom toliko nemaju pojma da igraju da su u stanju da poginu od lvl 12-15 noob-ova za bukvalno 5-6 sekundi... pritom su neki u fazonu da stoje i skroz pazljivo (ono, okrecu se u mestu u pravcu fighta) gledaju dok se lik pored njih bije sa nekim. Majmune, nije ti ovo duelovanje, pridji i pomozi. Jebote, u jednoj partiji ulazi lik na 10-tom nivou sa sivim stvarima i pita u fazonu: "Brzo mi objasnite, o chemu se ovde radi?". [crap]

Stvarno ne znam dal' sam se vishe iznervirao kad sam izgubio od pajvana samo zato shto sam u ekipi imao josh gore indijance ili posle kad nas je 5 twink-ova farmovalo na 2:0, a pritom slichnim idiotima nisam u stanju da objasnim da treba svi zajedno da ostanemo na groblju i da pokushamo da organizujemo nekakvu odbranu ili da bezimo i sakrivamo se po mapi. Jok. Svi silaze pravo dole, na guzenje, ko jebeni lemingzi. Na kraju sam se provukao i ushtekao kod jednog drveta blizu njihove baze, seo i sachekao da uberu dovoljno idiota i zavrshe partiju...

A tek dve retardirane guske koje pre pochetka partije jebeno prichaju o tome dal' je bolji warlock ili rogue i hunter baja koji u isto vreme izgovara "oh noez, zaboravio sam da povedem pet-a" dok ja na /bg sam sebe obaveshtavam ko su twinkovi u protivnichkoj ekipi... koga boli kita, jurimo svi na sredinu FOR TEH HORDE WOOT!1!!1

Ungh. Ne vredi. Izgleda da doza nerviranja ne gine, sa twinkovima ili bez.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Wulf, prijatelju, ako igraš 10-19 BG, SASTAVNI deo pripreme je da ignorišeš količinu neznanja koja dolazi iz tvoje ekipe. :)

Doduše, tako je i na višim nivoima kad je pug u pitanju. Ja sam nedavno, posle 20 meseci igranja, ostao bukvalno zapanjen količinom debilzma koji je stanju da se pojavi u AV-u. E, da. Mislim da se nikakav low level BG ne može porediti sa količinom kretenizma u AV-u.

Prema tome, ili pravi sebi ekipu, ili ignoriši njihov kretenizam. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod fun private servera jel zna neko dobar server sa insane dmg i hp,solo naxx fore i slicno.

http://www.wowstatus.net/

odes tamo i skines WoW Fe program

na istom sajtu imas spisak mnogo privatnih servera

obavezno izaberi neki koji ima stasus "fun server" jer takvi serveri uglavnom imaju t1,2,3,4,5 vendore i velik XP/hour rate

samo svi serveri su jako nestabilni i pucaju dosta cesto

kad pozelis da igras orginal wow samo u realmlist.wtf vratis na "set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com" i to je to

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kole nemoj loziti choveka. ptr serveri nisu ono sto su bili. sada na ptr prebacujes samo svoje(vec postojece) likove :(

pa da ali josh uvek ima opciju da prekopira neki njihov tamplate (i sa njim da uleti u par BGova chisto da vidi sta ima na vishim nivoima...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...