Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol 5 man Loatheb

fightwh3.jpg

Verovatno nije fake ...mislim da ce neko ko je ubio Loatheba skontati o cemu se radi posot ja nisam

victoryda9.jpg

mozda sam nub ali ja sam poveraovao :P

sry ako je bilo vec

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ovo iznad nije fake . I jako je imba . Nazalost za tako nesto je potrebna imba oprema sa imba potionima ... ovde pod imba smatram savrshenu opremu ...

Shadow priests i warlock moraju a odrzavaju bar 900 dps constant .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa za guild koji cisti ceo naxx priest sa 600 i lock sa 700 bonus spell dmg nije nista posto sam neki dan sklopio ctprofil mejdza sa 680 spell dmg bez itema iz aq40 i naxxa.....kladio sam se sa drugom da se moze izvuci preko 600 spell dmg bez te dve instance

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko problema sa logovanjem ? Izbacena je lista servera koji ne rade , na njoj nije Xavius , a ja ne mogu da se logujem.... :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da , ali trebalo bi da mogu da se logujem i da izaberem neki drugi server ...ali ja pokusam , pise connecting 30-40 sekundi..i onda pise unable to connect...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

"Unable to connect" je najcesce probem do neta.

A sad ljudi pomagajte.

Ocu da je zaustavim tj. da vise ne placam sa ove kreditne (da mi se ne skine automatski kinta) i da mi zamrznu account. NECU DA GA CANCELUJEM! U FAQu me upute na ovaj topic:

http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=759

I ja to sve lepo uradim, odem "Cancel recurring subscription plan" i on me baci na JEBENI (soz) CANCEL ACCOUNT! NECU TO!

Pomagajte.

Link to comment
Share on other sites

Slobodno cancel posle ce ti biti frozen kad istekne payed time ja sam tako svoj uradio :)

Prvo mi je bilo account canceled pa kad je istekao bio je frozen. Dok ti je account pod Cancel on je i dalje igriv znaci mozes da igras bez problema dok ti ne istekne pre paid time period, onda ubacis ponovo karticu kad oces da produzis. To je to...

Ovo sam uradio inace na jedno 10 accounta i vishe jer ja u Smederevu skoro svima uplacujem WoW.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Slobodno cancel posle ce ti biti frozen kad istekne payed time ja sam tako svoj uradio :)

Prvo mi je bilo account canceled pa kad je istekao bio je frozen. Dok ti je account pod Cancel on je i dalje igriv znaci mozes da igras bez problema dok ti ne istekne pre paid time period, onda ubacis ponovo karticu kad oces da produzis. To je to...

Ovo sam uradio inace na jedno 10 accounta i vishe jer ja u Smederevu skoro svima uplacujem WoW.

thx m8 [:D]

sad sam u crnoj gori, imam net 33.6 kbps i nema wowa [:(]

kad se vratim u bg probacu. ako ne uspe, pisem mail

Link to comment
Share on other sites

e imam 2 pitanja pa ako neko zna nek odgovori.

Hoce li TBC moci da se instalira direktno na stari wow 1.0 bez ijednog patcha posto planiram da formatiram disc pre instaliranja TBC pa neznam dali da rezem patcheve ili ne? Po nekoj mojoj logici verovatno ce trebati stari patchevi mada bi bilo dobro da ih sve stave u TBC. Sta vi mislite?

A drugo pitnje je , dali ce sad svi morati u AQ20 po (recimo druid) Book of Healing Touch rank 11( ili 12 nisam siguran) da bi mogli da izuce sledeci koji dobijaju na lvl 64 recimo?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

e imam 2 pitanja pa ako neko zna nek odgovori.

Hoce li TBC moci da se instalira direktno na stari wow 1.0 bez ijednog patcha posto planiram da formatiram disc pre instaliranja TBC pa neznam dali da rezem patcheve ili ne? Po nekoj mojoj logici verovatno ce trebati stari patchevi mada bi bilo dobro da ih sve stave u TBC. Sta vi mislite?

A drugo pitnje je , dali ce sad svi morati u AQ20 po (recimo druid) Book of Healing Touch rank 11( ili 12 nisam siguran) da bi mogli da izuce sledeci koji dobijaju na lvl 64 recimo?

Svi rankovi spelova i abilitija iz AQ20 sada se uče kod trenera.

Link to comment
Share on other sites

Hoce li TBC moci da se instalira direktno na stari wow 1.0 bez ijednog patcha posto planiram da formatiram disc pre instaliranja TBC pa neznam dali da rezem patcheve ili ne? Po nekoj mojoj logici verovatno ce trebati stari patchevi mada bi bilo dobro da ih sve stave u TBC. Sta vi mislite?

Narezi, Marfijevi zakoni govore da to uradis. A i nije skupo.

Link to comment
Share on other sites

killy/psy/any1 ko igra na burning steppes-u sad...kakav je server? ja planiram da rerollujem tu trollicu/orkicu? hunterku :P pa ono cisto da znam kakav je,ima li guildova s obzirom na to da je nov server itd itd :)

Edited by udjaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...