Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno svi znate... ali moram da se pohvalim da sam danas provalio (prvi put igram sa mageom) da kad skocish sa velike visine (verovatno ginesh ako padnesh) i iskoristish blink pre nego shto udarish od zemlju mage se blinkuje malo unazad i ne izgubish elta :D.

Edited by YuRi`im

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

[:D] bravo

btw upravo sam saznao na los nacin da je doomwalker world boss u shadowmoon valleyu [:(]

sto je najgore nisam ga uopste pulovao samo sam tuda prolazio u bacio je neki earthquake koji pravi 2k dmg-a u sec koji me je poklopio

i baci vam mark of death i ne mozete da se rezujete 15min -.-

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Aj sad ovako , ako deletujem chara , i ako hocu da ga povratim preko gm-a , da li cu imati sve iteme i to , da li ce sve biti normalno ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

znaci da cu ovih dana da promenim ime :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

http://img204.imageshack.us/img204/6374/wo...07051258op7.jpg

spellstael na delu ^_^

inace grupa je failovala da ubije zadnjeg bossa jer druid, 68lvl

ne moze da zadrzi agro ni na jednog kripu a kamoli bossu

znaci cekamo 20 sec da zabada kripa i baca sve sto ima i onda bacim jedan fireball i odma krecu kripovi na mene ili priesta

ne znam da li se izbagovalo nesto ili lik jednostavno ne zna da igra svoju klasu ili nema talente za tankovanje -.-

sad moram ponovo da se smaram sa shadow labyrintom koji toliko zamara ...

Link to comment
Share on other sites

ti kily nemoj puno da se pravis pametan jer nisi

ja znam sta sam video...lik je iz method gilde sa sylvanas ...njima su vecina shamani lvl 70 vec par dana ...sad neznam bas dal je ovaj full 10s ali sam prepoznao glavu,naramenice,cest,i rukavice. Sta mislis koliko treba gildi koja je pre TBC farmovala naxx da ocisti bwl kad su svi lvl 70?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

2 things, em postoji lvl 70 oprema sa t1, 2, 3 izgledmo samo druge texture, em nije nikakva frka 2ipo nedelje nakon izlaska igre da chovek ima delove T2ke, ako su ga aoe powerovali mogao je opusteno da izleveluje preko 60og za nedelju rl dana, a ako je lud mogao je to da uradi i solo i onda da ga 2x provuku kroz bwl...naravno smisao toga je malo diskutabilan jer u outlandu za 1 dan dobije opremu bolju od t2ke (pogotovo kasteri, a shamy je kaster oriented hybrid (i ko ga igra ko mili zna sta je ;oP))

edit

posto nemam ifdeju sta te baguje, stavi sve na minimum sem rezolucije i ukljuchuj 1 po 1...

Link to comment
Share on other sites

Mene jebe inace fps , mora da mi neki drajveri nedostaju , napolju imam oko 15 fps-a imam giga rama , fx5200 , da li neko moze da mi kaze da li bi uopste trebalo da bude bolje ili ............

I jos jedna stvar vezana za CT mod , kada u unit frames podesim da mi ne pise HEALTH : xxx nego samo cifra , ono bude tako sve dok misem ne predjem preko frame-a i onda se opet pojavi ono HEALTH : xxx , i tako jedno preko drugog pa moram da iskljucim...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

razmiljam se da li da kupim acc neki sa nekom healing clasom ili nesto slicno

i onda se setim da bi morao da kupujem i bc ponovo

posto vecina ljudi prodaje obican acc sa 60im lvl likom :/

previse para bi ispalo za zajebanciju

wtb rl money :c

Pa i ne mora da znaci :) Ima puno ponuda sa lvl 61+ likovima koji su na TBC accountu, mada od momenta kada je izasao TBC, cene su ponovo jebeno skocile, tako da za account sa lvl 65 likom moras da odvoljis oko 300+ eura.

E sad ima onih koji i prodaju lvl 60 likove (dosta jeftino) al kako si sam primetio, bez TBC-a, tako da tu moras da ispljunes kintu opet za datadisk.

Sve u svemu, po onome koliko te znam, izleveluj troll shamana ili troll priesta i eto ;p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...