Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dovukao sam warlocka u hellfire sada bi mozda mogao da i njega polako lvlujem ... tako i treba. .. sve rested i rokaj ... uzivanje :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije bitno dali je lik bio restovan 2 nedelje ili 2 godine zato sto moze da bude maximalno 2 lvl-a, a 1 lvl resteda se napuni za nedelju dana.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam u Real Life imao Duel izmedju mene i Moonkina (sove) ! Nisam uspeo da ga vidim u Night Elf forumu, a mozda je i bio Tauren. U svakom slucaju uspeo je da mi udari kritikal u desnu ruku i da mi lutuje mobilni telefon !

Morao sam da pozovem Frienda da mi pomogne jer je situacija bila zajebana :) nisam smeo da pridjem :P Pokusali smo par range attack ali bilo je par miss i dodge, a kad smo uspeli da ga pogodimo nije se pomerao, bio je izgleda high lvl od mene :( Posle 3 minuta uspeli smo da uz pomoc stapa :) da dodjemo do mog mobilnog jer je slucajno ispustio loot ! :P

Sve to imam snimljeno na mob ;) sad cu na youtube da uplad pa cu ostavim link :P

BTW DING 72 lvl :P

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

nisam igrao 4 dana nego mesec dana. nisam ja ludak pa da se tako bolesno powerlvlujem. ne mogu to psihicki, moram nekad malo i instance pa malo vezbam profesije. a razmisljam na 70 da platim i odem na hao jer ovde ima par high lvl guildova medjutim to sto su ljudi lvl 70 ne garantuje da su ozbiljni i organizovani. videcemo dug je to put. kad ces ti poceti da igras kolulence?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Here we go again here we go again :)

There are a number of itemization adjustments which are going in currently, but not all at the same time. This is going to cause certain discrepancy if you are comparing items of similar power-level, as some of you may have been doing. The changes aren't complete and there are more coming. :-)

The current build has about a third of a soon-to-be very large number of item changes (nearly every level 70 epic item in the game is in the process of being updated). Don't base much off of what you see there this weekend.

AND YES MORE EU ACCOUNT PAWNED BY BLIZZARD ! :P

In our continued efforts to combat cheating in World of Warcraft, more than 114,000 accounts have been closed across Europe in the month of April for the use of

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@igor - nisi me skapirao, neki od nas su xy likova provukli kroz STV i radili tamo kvestove za Hemeta STARIJEG, on je pomeren u outalnd u okviru priprema za TBC, tj pre nego sto si ti igrao matori je davao kvestove u STV tamo gde je sada Jr....

also vidim lepo napredujete, jeci josh 2 nivoa, a i primili ste par ljudi, sad mozhete, lol, u karu ;oP

@maki - 4 ingame dana do 40og maki druzhe, , to je realno nista =o) ajd mozhe i 5, ali vec si jednom doshao do 40og valjda pa bi drugi put trebalo da ide brzhe =o) tim tempom kojim sada napredujesh bicesh 70ti negde krajem jeseni ;oP sve u svemu ne nadaj mi se u skorijoj budicnosti ;o)

Link to comment
Share on other sites

udjem u wow posle 4 dana

nadjem gurpu za crypt (lvlujem for fun)

i dodjemo u instancu i pitam ko ce da healuje posto imamo mene kao dw shamana , shadow prista i feral druida

i warrior kaze pristu "STFU AND HEAL" i prista izadje iz grupe

i onda ponovo pitam ko sad healuje

i warr kaze "ok im leaving if u dont kick this moron" ....

i izadje retard debilni i raspade se grupa i izadjem iz igre

to se desava prethodnih 10 dana sa ljudima

jebo bi mu kevu da je iz srbije

jebena maloumna deca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...