Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FC maybe? he can do sunder armor 2, yay. or maybe they couldnt find 10th shamanoti, or maybe something beyound our undetstandings. who knows ?, truth is somewhere in my bank or it is still in inventory, or maybe i destroy it. Oh btw jel ima neki BG pool na kome alijansa pobedjuje od 10-59(69) ? To nisu Rampage ili Misery, tamo ga ally duva samo tako. Prvo sam se smejao(horda), sada vristim od muke(alliance).

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

situacija za film malopre u nagrandu

ja igram prista ortak warra

idemo ubber grind na elemental mestu po 2-3 kripa pull i heal i warrior aoe :D

i puluju ortak 2 kripa i napadnu nas 2 shamana i warlock

bili su toliko retardirani da su sva 3 krenula na warriora

koji je dobio spam heal i sve zivo sto moze i uz deathwish i reckesness ubio svu trojicu sa 2 kripa na sebi

kknp

Link to comment
Share on other sites

Pa kolko svi pljuju warriore, prosto covek da pomisli "zasto ova klasa postoji sem da bude glupa konzerva, a i to lose jer je druid, ajme, bolji"

Al onda covek prestane da obraca paznju na nebuloze, igra i ukapira da taj warr moze da ubije svakoga uz malo mozga, a sa skilom cak i maga :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma warr je ok, prob je shto ljudi ne mogu da prihvate da je takva klasa i da ne diktira fight , tako ce uvek biti i nece se menjati ne znam kakvim buffovima/nerfovima. Nijedna klasa nije prob, ali zato udaranje u prazno kad naletim na shadowpriesta, ufff .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Taj fps / latency shit se dobija uz natur enemys cast bar .

Inache totalno se slazem sa tobom ... default izgled buffova ftw .

Bah, enemy casting bar nikad nisam koristio, imba je, hiljadu i jedno podesavanje za sve zivo i mrtvo, ali Latency bar uvek ima istu velicinu... Nece da se fituje u moj smanjeni minimap [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Alo lowre, igras li ti to ili prckas po ceo dan addonove :)

Ja imam ultimativni addon : nazovem Koleta i pitam...kakvi atlasi kakvi CT :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

auh, jbt, na kom siteu ima da se downloaduje koletov broj? :D

Nemoj da DL, to je gadan mallware i trojanac, kad ga aktiviras upadne ti u frizider.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Alo lowre, igras li ti to ili prckas po ceo dan addonove :)

Ja imam ultimativni addon : nazovem Koleta i pitam...kakvi atlasi kakvi CT :)

Ja jel igram ? Pa je se logujem jednom u 2 dana na tvoj server u prime time (2-4AM) cisto da vidim da li si online i nema te nikad [:D]

A nikad se nisam puno zezao sa addonovima pa sam noob, jedva sam provalio tih 4-5 najjacih sajtova, a sve je ustvari pocelo kad sam hteo da tankujem sa mojim palom i onda mi HealBot sjebao default od wow-a targets-target, nekad ga je prikazivao a nekad ne, onda sam poceo sa perlom i ostalo je istorija... A ovde mi je ok da pitam, lepo sacekam 24h, SS uvek odgovori (hvala) i teram dalje [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

LoL pa za razliku od blizzard tech supporta ja pomazem ljudima ... ili bar mislim da pomazem !!!111 ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja jel igram ? Pa je se logujem jednom u 2 dana na tvoj server u prime time (2-4AM) cisto da vidim da li si online i nema te nikad [:D]

Posle 01:00 neces me naci :)

Ne mogu, godine :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e treba mi pomoc u vezi macroa . Po tom pitanju sam laik i koristim samo "/yell Healer is under attack!!" :P

Imam ovaj idol koji koristim dok hilujem u tree formi . Juce sam uzeo ovaj idol koji je dobar ali je beskoristan u tree formi . E sad posto se idoli mogu menjati u combatu treba mi macro koji castuje healing touch i automatski equimpuje HT idol a drugi macro koji pri prelasku u tree formu automatski equimpuje Rejuve idol. Gledao sam wowwiki ali tamo nisam nasao resenje.

e da .....koje talente da furam za lvling alta , paladin je u pitanju :) Uzo sam za sad 10% vise int , 70% maje heal interupta, imp SoR i nebi dalje da idem u Holy . Sta posle ? Retribution ili Prot?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...