Jump to content

Srbi imaju slaba kolena:(


rockdudbg

Recommended Posts

Krle pokidao ukrstene ligamente,posle operacije pauzirace najmanje 6 meseci,ali postoji velika sansa da se ta povreda stalno obnavlja.

Ne znam koji je to trip,ali kada su u usponu uvek im se desi povreda.

Mnogo sam se izbedacio kad se to desilo vujanicu,sad krletu.bash steta.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

to je najteza sportska povreda :D ne samo u kosarci :D samo sto se tu ceste desava zbog nacina igre :D elem :D pa ne desava se to realno dzaaba :D da se ne lazemo danas se ne igra kosarka kao pre ...sada se mnogo vise radi drkanja bla bla :D hemije :D neciji organizam ne moze da izdrzi preforsira se i cim se to desi desavaju se i povrede :D

cuo sam jednu zanimljivu stvar da li je istina ne znam :D

ima osnova za to :D

one sezone kad je igrao mladjan silobad u partizanu znaci pre 2 godine valjda igraci su dobijali neku hemiju od koje im se poboljsavaju sta ja znam sta sve ali to je izvlacilo kalcijum iz kostiju :D i te godine su prelom sake imali redom silobad tripkovic bakic :D i kosta cini mi se :D

tako da jebiga :D to je sport u danasnje vreme :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

A ti si neshto bash nasmejan danas :D

Ianche stvarno beda za krleta,skroz mu je do jaja ishlo ove sezone i da mu se desi ovako neshto je totalan smor...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shteta za Krleta! Veliki je potencijal! Mislim da josh nije dostigao vrhunac, a vetj je igrao fantastichno! Pitanje je koliko tje motji da se vrati u predjashnju formu, s obzirom da ima jedno zdravo koleno!

Lex: "Pa on je gluplji od tebe!!!"

Cervantes: "Niiije!!!"

Lex: "U pravu si, nije gluplji od tebe!!!"

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22240

Link to comment
Share on other sites

premor.

konstantan intenzivan rad u teretani + masa utakmica na kojima je imao poveliku minutazu logicno dovode do povecanog rizika od povrede (u njegovom slucaju do same povrede).

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa svi su oni imali prelom ruku :P zar ne ? jedne sezone su 3ca imali mozda sam pogresio imena ....

na kraju 03-04 smo igrali bez housea i krstica koji su lomili ruke... (makar se za njih dvojicu sigurno secam:D) ali tada smo bili toliko bolji da smo lagano uzeli i bez njih dvojice... shilobad je valjda tu bio sezonu pre... a bakic... pa taj lomi svake sezone bar po jednom :)

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

na kraju 03-04 smo igrali bez housea i krstica koji su lomili ruke... (makar se za njih dvojicu sigurno secam:D) ali tada smo bili toliko bolji da smo lagano uzeli i bez njih dvojice... shilobad je valjda tu bio sezonu pre... a bakic... pa taj lomi svake sezone bar po jednom :)

niste vi bili toliko dobri nego je zvezda bila jalova....kao sto je i poslednjih godina 10 godina :D

ali hous je hous;) imas njegove filmove na netu ako te zanimaju :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

niste vi bili toliko dobri nego je zvezda bila jalova....kao sto je i poslednjih godina 10 godina :D

ali hous je hous;) imas njegove filmove na netu ako te zanimaju :D

[roflmao]

combo... :)

@bartuc

Bakic na redovnoj bazi... decko igra derbi, bude junak meca (imajucu u vidu godine), sve u redu, intervju u svlacionici - srecan. sutra u novinama - polomio kost u shaci. idi bre.... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...