Jump to content

razlozi za ostanak


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proklete KMICE, stalno prave korake! [:D]

Za njih to nisu koraci jel njima je to dozvoljeno korak pa da tacnes , dok kod nas prvo tacnes pa onda palijaj , mora lopta pre noge . Zato je NBA kod njih tako brz . Da kod nas ima to pravilo korak pa da tacnes pa nebi me niko video prolazio bih nekog 1vs1 ko od sale :)

Link to comment
Share on other sites

Za njih to nisu koraci jel njima je to dozvoljeno korak pa da tacnes , dok kod nas prvo tacnes pa onda palijaj , mora lopta pre noge . Zato je NBA kod njih tako brz . Da kod nas ima to pravilo korak pa da tacnes pa nebi me niko video prolazio bih nekog 1vs1 ko od sale :)

aj kad smo vec o sportu poceli.

u NCAAu to nije dozvoljeno. to je samo NBA.

btw to jesu koraci i za njih, medjutim to niko ne trazi (jer niko i ne zna shta su u stvari koraci)

toliko o sportu od mene. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa eto Eljbure, sad ti je EU i istocno odavde.

samo kad budes 'odio Sofijom, a duva vetar, gledaj da izbegnes govnjivi toalet papir koji leti po ulicama... tamo je sranje stvarno oko tebe, u bukvalnom smislu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da me je neko to pitao samo pre par godina rekao bi, ma koja srbija begam ja odavde.

sad se situacija malo promenila, radije bi da ostanem ovde jer ovde ima neke da kazemo vece perspektive za mene nego u inostranstvu, dok bi u inostranstvu morao da polazim od najnize moguce lestvice ovde sam trenutno u stanju da preko ljudi koje poznajem preskocim par komada i da se odmah lepo usljakam u nesto mnogo dobro.

a to je tek pocetak

moja profesija je turizam i realno u srbiji je meni perspektiva daleko veca nego negde u inostrasntvu.

sto se tice onoga da je daleko bitnije koga znas nego koliko znas, to je istina, ali zar nije najbolje znati ljude i imati znanje? ubio si dve muve jednim udarcem.

preko veza se usljakas u fin posao preko znanja napredujes dalje.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa eto Eljbure, sad ti je EU i istocno odavde.

samo kad budes 'odio Sofijom, a duva vetar, gledaj da izbegnes govnjivi toalet papir koji leti po ulicama... tamo je sranje stvarno oko tebe, u bukvalnom smislu.

omg.... jos nedelju dana i postajem citizen of eu.... spraying cum everywhere.... lol

Ruku na srce... radije bih ziveo u srbiji nego u bugarskoj (sto i chinim, jelte).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

heh ... kad se samo setim u Atini , trg Omonija ... pred nekom velikom zastakljenom zgradom 2 ( verovatno razbijena od ko zna kakve droge ) pushe jedan drugom kurac dodueshe bili su ranji jutranji sati ... ali ipak ffs !

Btw slazem se sa onim sto je G rekao na drugoj strani .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

heh ... kad se samo setim u Atini , trg Omonija ... pred nekom velikom zastakljenom zgradom 2 ( verovatno razbijena od ko zna kakve droge ) pushe jedan drugom kurac dodueshe bili su ranji jutranji sati ... ali ipak ffs !

Btw slazem se sa onim sto je G rekao na drugoj strani .

ha ha omonia kida.tu su pederi, a na onom trgu koji se spaja sa omoniom ulicom sv. konstantina su cigani(ili turci ne znam ni sam).uglavnom ima ih na stotine, both pedera i cigana...

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...