Jump to content

Da li neko zna


Recommended Posts

Da se stampaju pdf dokumenta u knjige, i koliko je cena / stranici.

Znaci trebalo bi da odstampam par hiljada strana, pa ako ima neka kopirnica/stamparija da to radi na lasercetu, bilo bi lepo znati. I naravno da ne sisaju po usima :)

Hvala unapriJed

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto kaze Cali, mislim da se zove Copy Centar:

Trzni centar Sremska, 2. sprat,

telefoni: 3033-206, 3033-207, 3287-202

Ima jos u ulicama, Brace Nedica 1b i Bulevar despota Stefana 204g, imam telefone, ali me mrzi da pisem. Napisacu ako ti je neka ulica bliza.

Moj predlog je sledeci. Zovi, pitaj. Kada ti kazu cifru, onda vidi koliko kosta laserski stampac HP ili Lexmark (oni najjeftiniji ili prvi posle), onda dodaj 300 dinara za 500 listova, znaci u tvom slucaju, oko 1000 dinara i vidi da li ti se uopste isplati dakod njih stampas, jer jedan kertridz (HP 1010) stampa 2000 stranica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ti znas Maude da ja tebe gotivim, ali poslusaj me i pocni da zivis zdravo jer su ti sve manje i manje sanse.

mislim deda da bi trebao da smanjish tu rakiju, jel em shto si se zaglupeo em si postao bezobrazan [xx(]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mislim deda da bi trebao da smanjish tu rakiju, jel em shto si se zaglupeo em si postao bezobrazan [xx(]

Glagol trebati se ne menja.

Kad cete odbanovati ivana_tm?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...